عمومیکسب و کار ایرانی

“هدیه ی زمان: یک راهنمای گام به گام بی نظیر برای انتخاب ساعت هدیه برای خانم ها”

برای خرید ساعت به عنوان هدیه ای برای خانمها مواردی است که حتما باید در نظر بگیریم. بخصوص اگر شما به عنوان خواننده این مقاله یک آقا باشید حتما قبل از هر اقدامی باید این راهنمای مهم را مطالعه کنید. زیرا احتمال زیادی وجود دارد که شما با زوایای پنهان سلایق خانمها در انتخاب اکسسوری ها به ویژه ساعت مچی آشنا نباشید. این مقاله یک راهنمای عملی برای انتخاب ساعت زنانه به عنوان هدیه است که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید و یک هدیه ای بی نظیر را به یک خانم خوش سلیقه کادو دهید. در زیر به مهمترین معیارهای خرید ساعت به عنوان هدیه اشاره کرده ایم و در هر مورد توضیحاتی کوتاه نیز ارائه خواهیم داد.

جدیدترین مدل ساعت مچی زنانه | حراج ساعت زنانه دیجی کالا

1. سلیقه و استایل:

 در نظر بگیرید که ساعت انتخابی شما باید با سلیقه و استایل شخصی این خانم هماهنگ باشد. آیا او به ساعت های مدرن علاقه دارد یا ساعت های کلاسیک را بیشتر می پسندد. ساعت های اسپورت محبوبیت بیشتری نزد او دارند یا صرفا شیک بودن ساعت اولویت بالاتری دارد؟

نگران نباشید برای پاسخ می توانید مجموعه ای از علاقه مندی هایی که تا به حال از او شنیده اید را کنار یکدیگر بگذارید و نهایتاً به جواب درست هدایت شوید. مثلا اینکه به باشگاه می رود یا نه؟ سایر اکسسوری هایی که استفاده می کند در چه تم و سبکی هستند؟ شغل او چیست آیا کارمند یک شرکت سنتی است یا متخصص IT در یک استارتاپ جوان می باشد؟ ساعتهایی که قبلا در دست او دیده اید در چه سبکی بوده اند؟

2. اندازه و قطر صفحه:

 مراقب باشید که اندازه صفحه ساعت به مچ دست او بخورد. منظور این است که اگر دستان ظریفی دارد شما باید این را حتما در نظر بگیرید. درست است که برخی از ساعت هایی با صفحه بزرگ بیشتر خوششان می آید اما دقت کنید که قطر صفحه بیش از اندازه بزرگ نباشد.

3. نوع بند:

در گذشته دغدغه چندانی در این مورد وجود نداشت. چون بند ساعت ها اغلب فلزی یا چرم بودند. اما در دهه های اخیر انقلابی در تنوع و سبک ساعت ها بوجود آمد که این تحول با روی کار آمدن ساعتهای دیجیتال بیشتر هم شد. سلایق نسل جدید در انتخاب اکسسوری ها، پیشرفت در استفاده از مواد خام و بسیاری معیارهای دیگر به صورت کلی سلایق و تنوع جدیدی در انتخاب ساعت بوجود آورد که هم به فروشندگان ساعت مچی کمک کرد و هم توانست رضایت بیشتری را برای خریداران به وجود آورد. حالا انواع بندها از جنس چرم، استیل، نایلون، ژله ای و غیره در بازار وجود دارند که هر یک طرفداران خود را پیدا کرده اند.

برای انتخاب این مورد پیشنهاد می شود که معیار سن و سال فرد گیرنده هدیه را در نظر بگیرید و از آن مهمتر ساعتی انتخاب کنید که قابلیت تعویض بند در آن وجود داشته باشد.

 4. رنگ:

رنگ ساعت شامل رنگ بدنه، بند، قاب و همه بخش های ساعت می شود. دقت کنید این رنگ باید با پوشش و سلیقه او همخوانی داشته باشد. آیا این فرد رنگ های روشن و جذاب را ترجیح می دهد یا رنگ های مات و کم رنگ را می پسندد؟

5. توجه به جزئیات:

  منظور از جزئیات نوع شیشه، دقت مکانیسم داخلی، ضد آب بودن، گرد یا مستطیل بودن صفحه، ضد خش بودن، باتری، تعداد موتورها و مواردی از این دست است که بدون تردید می تواند در قیمت محصول هم تأثیرگذار باشد.

6.  برند و کیفیت:

  مورد بعدی که آن هم می تواند به شدت روی قیمت تأثیر بگذارد استفاده از برندهای معتبر و با کیفیت است. در این بخش ماجرا کمی ریسک بیشتری وجود دارد. اگر ساعت را از برندهای متفرقه بگیرید ارزش هدیه خود را کم کرده اید. از طرف دیگر برندهای معتبر گرانقیمت ترند و می توانند هزینه شما را افزایش دهند.

پیشنهاد در اینجا خرید ساعت زنانه از فروشگاه هایی است که محصولات متنوع از برندهای معتبر با کیفیت بی نظیر دارند. فروشگاه هایی که در بازارهای بزرگ مانند بازار بزرگ تهران هستند هم می توانند گزینه های خوبی باشند زیرا معمولاً قیمتهایی کمتر از فروشگاههای مناطق دیگر دارند و حتی بسیاری از فروشگاههای دیگر و فروشگاههای آنلاین ساعت های خود را از آنها تهیه می کنند. در نهایت انتخاب برند می تواند نشان دهنده اهمیتی باشد که به فرد گیرنده هدیه می دهید.

مواردی که به آن اشاره کردیم را قبل از خرید در نظر بگیرید و با اعتماد به نفس بالا اقدام به خرید کنید و فراموش نکنید که بسته بندی و نوع کادو کردن هم ارزش کار شما را دو چندان می کند. می توانید از این پیشنهاد به عنوان یک ترفند استفاده کنید. وقتی به فردی هدیه ای می دهید باید او درخشش را در چشمان شما حس کند. زیرا شما زمان زیادی برای انتخاب هدیه ای گذاشته اید تا بتوانید خوشحالش کنید.