عمومیکسب و کار ایرانی

راهنمای خرید تاب باغی

آیا قصد دارید پس از گذراندن یک روز سخت و پر مشغله، ساعتی را در فضای باز استراحت کنید؟ یا به دنبال یک راه حل و راهنمایی برای خرید مناسب فضای باز هستید؟ می دانید این وسیله چه ویژگی هایی دارد؟ تاب ریلکسی نوعی وسیله  تزئینی در محیط های داخل خانه یا خارج از آن است که افراد می توانند با خرید این وسیله استراحتی فوق العاده برای خود ایجاد کنند.

تاب ریلکسی دونفره | تاب ریلکسی سقفی

تاب ریلکسی؛ تجربه استراحتی لذت بخش

تاب ریلکسی یا تاب راحتی وسیله ای است که می تواند به صورت تک نفره یا دو نفره ساخته شود. هدف از ساخت این تاب، لذت بردن از فضای اطراف و استراحت پس از یک روز کاری سخت و پر مشغله است. برای خرید ریلکسی شما باید به نکات مختلفی توجه کنید تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. در ابتدا اگر شما می خواهید تابی را جهت استراحت خود انتخاب کنید باید از قبل محل قرار گرفتن آن را مشخص نمایید. پس از آنکه مشخص کردید در کجا قرار بگیرد، می توانید به فکر خرید بهترین و استانداردترین تاب ریلکسی باشید.

نکات مختلف در هنگام خرید تاب ریلکسی

اگر شما قصد دارید یک تاب ریلکسی با برای خود در محیط باز خریداری نمایید باید به نکات مختلفی توجه کنید تا بدین صورت بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. البته تاب ریلکسی در مدل ها و جنس های مختلفی تولید شده که یکی از این آن ها حصیر است و اگر با میز و صندلی حصیری کنار هم قرار گیرند، ترکیبی خارق العاده به محیط مورد نظر شما خواهند داد. در ادامه برخی از نکاتی که در هنگام خرید باید به آن ها توجه کنید آمده است.

انتخاب مناسب  ترین مدل برای تاب ریلکسی

در ابتدا مهم ترین نکته ای که شما باید به هنگام خرید تاب ریلکسی انتخاب کنید، مدل آن است. تاب های ریلکسی به مدل های مختلفی تقسیم می شوند که از جمله آن ها می توان به مدل s، مدل اشکی، مدل نیم دایره، مدل ساحلی و مدل قفسی اشاره کرد. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب کنید و در محیط مورد نظر قرار دهید و با میز و صندلی حصیری ترکیبی جذاب را خلق کنید.

داشتن اندازه دقیق صندلی

از دیگر نکات بسیار مهم داشتن دانستن اندازه دقیق صندلی است. به همین سبب در ابتدا باید مشخص نمایید که برای چه منظور از آن استفاده می کنید. از طرف دیگر برای تهیه تاب ریلکسی شما باید اندازه محیط، باغ یا فضا را داشته باشید و با توجه به آن اقدام به خرید نمایید. به عنوان مثال اگر شما می خواهید به مدت کوتاه و در فضایی کوچک مانند خانه از تاب ریلکسی استفاده کنید، باید کوچک ترین سایز را خریداری و در محل مورد نظر خود قرار دهید.

جنس تاب و زنجیر

از دیگر مسائلی که شما به هنگام خرید تاب ریلکسی باید به آن توجه کنید، جنس و نوع تاب و زنجیر است. به عنوان مثال اگر شما می خواهید این تاب را در خارج از منزل استفاده کنید باید توجهی ویژه به زنگ نزدن آن داشته باشید. همچنین برای تهیه تاب شما باید شکل ظاهری آن را بر اساس سلیقه و نوع استفاده خود انتخاب کنید. بدون شک انتخاب تاب برای محیط های سربسته مانند خانه بسیار راحت تر از دیگر محیط ها از جمله محیط های باز است زیرا تاب هایی که در داخل محیط باز استفاده می شوند بیشتر در معرض خرابی یا آسیب پذیری قرار می گیرند.

وجود سایبان

امروزه با توجه به پیشرفت در حوزه ساخت تاب های ریلکسی، ویژگی های گوناگونی در زمینه ساخت آن ها در نظر گرفته شده است. وجود در تاب های ریلکسی ویژگی بسیار خاص بوده که به تازگی به این دسته از تاب های اضافه شده. معمولاً صندلی هایی که در معرض نور خورشید قرار دارند و افراد نمی خواهند نور خورشید به آن ها مستقیم بتاپد از این مدل از تاب ها استفاده می کنند. همچنین بیشتر سایبان ها ضد آب بوده و شما می توانید به هنگام بارش باران از آن ها استفاده کرده و از محیط بارانی لذت ببرید.

قابلیت تنظیم ارتفاع برای تاب ریلکسی

به هنگام تهیه تاب ریلکسی به یاد داشته باشید که ارتفاع تاب ریلکسی شما قابل تنظیم و تغییر پذیر باشد. می توانید با تغییر ارتفاع آن استراحتی راحت تر و دلچسب تر داشته باشید .

وجود کوسن

امروزه برخی از تاب های ریلکسی به همراه خود کوسن داشته و کوسن آن ها به قسمت تاب وصل است. این موضوع باعث کاهش هزینه های آن به هنگام خرید می شود. اگر مایلید تاب ریلکسی خود را داخل محیط خانه  نصب کنید، توجهی ویژه به رنگ کوسن آن داشته باشید. شما می توانید رنگ کوسن را با توجه به رنگ مبل ها یا دیگر اجزای موجود در خانه یا با میز و صندلی حصیری داخل محیط باز، ست کنید. پس بهتر است در انتخاب هم دقت بالایی داشت.

ظرفیت تاب ریلکسی

اگر شما می خواهید تابی به اندازه محیط خود خریداری کنید و قصد دارید فضای زیادی از محیط خانه خود را اشغال نکند؛ به اندازه، موقعیت و ظرفیت تاب توجه داشته باشید. به طور کلی تاب های تک نفره عرضی در حدود cm110 تا cm140 و طولی با اندازه cm190 تا cm200 دارند. همچنین تاب های دو نفره عرض از  cm140 تا cm160 و طول آن cm190 تا m200 بوده که در مدل ها و اندازه های مختلفی تولید شده و روانه بازار می شوند. شما با توجه به نیاز خود می توانید تاب ریلکسی مورد نظر را تهیه کنید.

پایه جهت نصب تاب ریلکسی

نکته دیگری که در راهنمای خرید تاب ریلکسی مناسب فضای باز باید به آن توجه کنید پایه آن است. برخی از تاب های ریلکسی برای نصب در محیط مورد نظر، نیاز به پایه دارند که در این صورت باید پایه ای ضد زنگ داشته باشند.

لوازم جانبی برای تاب ریلکسی خارج از خانه

اگر شما می خواهید تاب ریلکسی را برای خارج از محیط خانه خود خریداری کنید باید به لوازم جانبی آن نیز توجه داشته باشید. به عنوان مثال خرید جداگانه کاور یا روکش برای تاب ریلکسی برای خارج از خانه امری مهم و ضروری به منظور جلوگیری از زنگ زدن است.

چگونه می  توان از تاب های ریلکسی مراقبت کرد؟

تاب های ریلکسی وسیله هایی تزئینی بوده که در محیط خانه یا محیط باز قرار می گیرند. این تاب ها با توجه به موقعیت قرارگیری خود نیاز به مراقبت دارند. بنابراین اگر قصد دارید تاب ریلکسی مبرای مناسب، بهتراست که در ابتدا با انواع مختلف تاب های ویلایی یا باغی مناسب فضاهای داخلی یا خارجی و تفاوت آنها باتوجه به هدف و نیاز افراد آشنا شده و همچنین ویژگی های آنها را هم بدانید.

خرید تاب های باغی یا ویلایی را می توانید بصورت حضوری و نیز بصورت آنلاین از طریق فروشگاه‎ های اینترنتی انجام دهید.

تاب ویلایی و فضای باز تولید شرکت ویلاسازه با طرحهای مدرن و شیک

چگونه یک تاب ویلایی مناسب انتخاب کنیم؟

در پاسخ به سوال بسیاری از افرادیکه می پرسند، چگونه می توانیم یک تاب ویلایی مناسب و استاندارد را خریداری کنیم، باید بگوییم که با دقت و توجه به ویژگی های زیر انتخاب مطلوبی را برای خرید تاب باغی یا ویلایی موردنظرتان خواهیدداشت.

جنس بدنه تاب باغی

مهم ترین ویژگی یک تاب باغی مناسب، داشتن جنس بدنه ی باکیفیت است. در حال حاضر جنس بدنه ی اکثر تاب های مختص فضای باز یا تاب های باغی و ویلایی از فلز و چوب است.

به منظور خرید تاب ویلایی مناسب، بهتراست بدانید که تاب های چوبی بیشتر مناسب آپارتمان ها هستند. تاب فلزی به دلیل داشتن مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف می تواند تا مدتی طولانی تری در فضای باز باقی بماند و اینکه باید قدرت تحمل وزن استاندارد را هم داشته باشد.

تاب فلزی فضای باز سفارشی با بهترین کیفیت و تولید شرکت ویلاسازه

توجه کنید که یک تاب باغی مناسب و باکیفیت نمی تواند خیلی ارزان باشد زیرا ارزشمند است و قیمتی متناسب با کیفیتش دارد.

اگر هدفتان خرید تاب های ارزان قیمت است، بهتراست بدانید ممکن است پس از مدت کوتاهی شاهد زنگ زدگی، پوسیدگی و از بین رفتن تاب ها باشید. با انتخاب یک تاب با بدنه ی مقاوم، خیالتان تا چندین سال از بابت خریدتان راحت می شود.

مقاومت تاب مناسب فضای باز ویلا

همه شما این را می دانید، زمانی که یک تاب برای استفاده در فضای باز تهیه می کنید باید از مقاومت بالای آن جهت قرارگیری در شرایط جوی مختلف مطمئن شوید.

به منظور خرید تاب ویلایی مناسب، باید دقت کنید که تاب باغی انتخابی شما در برابر تمام عوامل بیرونی مقاوم باشد.

تاب فلزی سفارشی با آهن درجه یک و کیفیت بالا تولید شرکت ویلاسازه

اندازه و رنگ تاب ویلایی

تاب ویلایی در رنگ ها و اندازه های گوناگون تولید می شود. یک تاب ویلایی خوب طیف انتخاب بالایی را به مشتریان می دهد.

هر شخصی می تواند بر اساس سلیقه ی خود تاب باغی با طرح، رنگ و مدل موردنظر خود را انتخاب کند. علاوه بر این، جهت خرید تاب ویلایی مناسب باید کاربرد این تاب ها را هم در نظر بگیرید و سپس بر اساس کاربردشان اقدام به خرید آن ها کنید.

توجه کنید که رنگ تاب باید هماهنگ با دکوراسیون محیط مورد نظرتان باشد. از این رو بهتر است رنگی را انتخاب کنید که رنگ اصلی سازه ها و اجزای گوناگون محیط موردنظرتان باشد.

تاب های ویلایی محدودیتی در ساختار و طراحی و رنگ بندی ندارند و حتی می توانید تاب باغی موردنظرتان را سفارش دهید تا تولیدکنندگان تاب ویلایی طرح موردنظر شما را تولیدکنند.

تاب پارکی یا همان تاب مخصوص فضای باز و ویلا به طرحهای سفارشی و خاص تولید شده در شرکت ویلاسازه

ظرفیت بالا و مناسب تاب ویلایی

از دیگر ویژگی های یک تاب ویلایی خوب، داشتن ظرفیت بالای آن است. باتوجه به نیاز افراد، تاب های باغی در اشکال تک نفره، دو یا چندنفره هستند. اکثر افراد از تاب های دو یا سه نفره استفاده می کنند زیرا این تاب ها هم از نظر گنجایش مناسب هستند و هم فضای کمی را اشغال می کنند. تاب هایی با ظرفیت شش نفر و یا بیشتر هم در بازار وجود دارند که می توانید بر اساس نیازتان تولید این تاب ها را در تولیدی های مختلف سفارش دهید.

این نکته را بدانید به اندازه ای که ظرفیت یک تاب بالا می رود، قیمت آن نیز بالاتر می رود. پس اگر قصد خرید تاب هایی با ظرفیت بالا را دارید، باید بودجه ی بیشتری را برای خرید آن درنظربگیرید.

نشیمن مناسب تاب ویلایی

آیا تاکنون، فکر کرده اید که صندلی یک تاب باغی بهتراست چگونه باشد تا کاربر اذیت نشود؟ قطعا زمانی که کسی تصمیم به خرید تاب ویلایی می گیرید، درابتدا راحت بودن نشیمن این تاب را مدنظر قرار می دهید.

راحت بودن تاب ویلایی از مهم ترین ویژگی هایی است که در زمان خرید تاب باغی باید آن را در نظربگیرید.

ممکن است شما بادوام ترین تاب مخصوص ویلا را خریداری کنید اما در زمان نشستن روی نشیمن آن، از نشستن روی آن لذت کافی را نبرید و بدن شما را اذیت کند.

نرم و راحت بودن تاب ویلایی، و همچنین زیبایی و تناسب اندازه ی صندلی تاب با بدنه  اش از نکات مهم آن در زمان خرید تاب باغی است که باید توجه لازم را به آن داشته باشید.

ویلا سازه

ویلا سازه یکی از تولیدی های فعال در زمینه تجهیزات ویلایی و فضای باز می باشد . که محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می کند .

محصولات این تولیدی شامل: مبلمان ویلایی ، تاب ویلایی ، تاب ریلکسی ، انواع استند گل ، سایبان چتری و سایر محصولات فضای باز می باشد .

علاوه بر این ویلا سازه انواع تجهیزات گرمایشی مانند بخاری فضای باز ، آتشدان ، هیتر قارچی و همچنین محصولات سرمایشی مانند پنکه مه پاش را نیز ارایه می کند .

از دیگر محصولات این تولیدی می توان به انواع باربیکیو و کباب پز ، منقل مسافرتی ، چادر مسافرتی ، صندلی راک ، میز عسلی و محصولاتی از این دست اشاره کرد .

منبع: https://villasaze.ir/