عمومیکسب و کار ایرانی

راهنمای خرید ادکلن مردانه

اگر به دنبال خوب هستید، ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشید که قرار است این عطر میلانو  یا ادکلن را با چه استایلی، در چه فصلی یا در چه مکانی استفاده کنید. شاید یک عطر یا ادکلن مردانه شیک که بوی آن را در محل کار یا مهمانی شنیده اید، برای استایل شما مناسب نباشد یا شیمی پوست شما هماهنگی خوبی با ترکیبات موجود در آن عطر نداشته باشد !

ادکلن | ادکلن مردانه

به طور کلی،  انتخاب یک ادکلن خوب مردانه می تواند نمایانگر خُلقیات و بخش درونی وجود شما باشد. بنابراین، بهتر است قبل از تصمیم برای خرید یک عطر خوب مردانه ، ابتدا نکات زیر را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید کنید. اولین قدم برای شناخت یک ادکلن مردانه ی خوب و متناسب با شرایط شما،  این است که رایحه عطرهای مختلف را بشناسید تا هنگام انتخاب و خرید عطر،  کمتر سردرگم بشوید. مثلا ببینید که شما روایح مرکباتی و ترش را دوست دارید یا روایح گل فام و شیرین؟ عطرهای چوبی و تلخ را ترجیح می دهید یا دوست دارید که یک عطر گرم و مشک اندود یا یک عطر سنگین و با رایحه عود و عنبر داشته باشید؟

اصلا دوست دارید که عطرتان، یک عطر مردانه آبزی و ملایم باشد یا عطری چایپر و با پخش بوی بالا؟ بعد از اینکه درباره نوع رایحه عطر انتخابی تان مطمئن شدید، باید به این نکته توجه کنید که قرار است این عطر را در چه فصل یا در چه مناسبتی استفاده کنید! معمولا عطرهای آبزی یا عطرهای حاوی ترکیبات سبز و میوه ای، گزینه های مناسب تری برای استفاده روزانه یا استفاده در روزهای گرم سال هستند. این در حالی است که عطرهای چایپر،  گل فام، مشک اندود و گرم، بیشتر برای مهمانی های شبانه، مهمانی های فضای باز یا روزهای سرد سال توصیه می شوند. عطرهایی با روایح چوبی و دودی هم می توانند برای قرارهای خاص یا مناسبت های ویژه، پیشنهاد بشوند.

وقتی شما بدانید که چه نوع رایحه ای را بیشتر می پسندید، می توانید انتخاب های خود هنگام خرید عطر و ادکلن مردانه را محدودتر کنید تا تصمیم نهایی برای تان ساده تر بشود. شما باید برای خرید عطر مردانه اورجینال، یا به صورت حضوری خرید کنید یا خریدتان را از یک انجام بدهید. یک ادکلن خوب مردانه باید هم متناسب با استایل شما باشد و هم کاملا با شیمی پوست تان سازگار باشد. از این رو، اگر حساسیت زیادی برای خرید عطر مورد نظرتان دارید،  می توانید یا انتخابی خود را خریداری و برای مدتی استفاده کنید تا ببینید که آیا این عطر، همان عطر مورد نظرتان است یا نه؟ یا اینکه به صورت حضوری برای خرید اقدام کنید.

اگر قصد خرید حضوری داشتید، حتما عطر انتخابی تان را روی پوست خود تست کنید و برای چند ساعت اجازه بدهید تا عطر روی پوست تان بماند. پس از چند ساعت اگر دیدید که رایحه عطر، روی پوست تان نشسته و هماهنگی کاملی با عطر طبیعی پوست شما دارد، می توانید اقدام به خرید کنید. به طور کلی،  شیمی پوست افراد با یکدیگر متفاوت است و ممکن است عطری که روی پوست همکار شما بسیار خوشبو به نظر می رسد، اصلا برای شما مناسب نباشد. بنابراین، همیشه قبل از اقدام برای خرید یک عطر جدید، حتما آن را روی پوست خود تست کنید و چند ساعت به عطر انتخابی تان اجازه بدهید تا رایحه اصلی خود را روی پوست شما آزاد کند.

اگر جزو آن گروه از آقایانِ پیرو مد روز هستید و می خواهید عطرهای وایرال که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند را داشته باشید، باید هنگام خرید ادکلن خوب مردانه به سراغ عطرهایی با روایح قوی که می توانند منعکس کننده خُلقیات مردانه باشند،  بروید. عطرهای فوژه یا عطرهایی با روایح چوبی و کمی تند، می تواند برای شما مناسب تر باشند. اگر ورزشکار و اهل استایل های اسپرت و کژوال هستید، باید عطرهای پویا، باطراوت و سرزنده که حاوی روایح آبزی، مرکباتی یا روایح سبز هستند را انتخاب کنید. گاهی عطرهای حاوی رایحه گاردنیای یاسمنی هم می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند. به طور کلی، عطرهای شاداب و خنک، بهترین گزینه برای استایل شما محسوب می شوند.

اگر اهل استایل های کلاسیک،  پوشیدن کت و شلوارهای رسمی، تن کردن پالتوهای بلند در زمستان یا ست کردن کفش های چرم با شلوارهای پارچه ای و خط اتودار هستید، باید سراغ عطرهایی کمی قوی تر و با روایح گل فام،  چوبی یا مشک اندود بروید. عطرهایی با پخش بو و ماندگاری بالا که باعث سردرد نشوند و کلاس خاصی به استایل شما ببخشند، می توانند یک عطر خوب مردانه برای تکمیل استایل شما باشند. شما می توانید از عطرهای چایپر گلی، چرمی یا چوبی برای استفاده روزانه و از عطرهای حاوی مشک و عنبر که با روایح دودی آمیخته شده باشند، برای مناسبت های رسمی یا قرارهای خاص، کمک بگیرید.

اگر جزو آقایان خون گرم و صمیمی هستید که به سرعت با هر جمعی جور می شوید و به طور کلی، در گروه افرادی احساساتی و مردم دوست قرار می گیرید، به شما توصیه می کنیم که عطرهایی با روایح شرقی،  گل فام یا چوبی را انتخاب کنید. عطرهایی که رایحه دل نشینی از یاس در آنها حضور دارند یا عطرهای وانیلی می توانند گزینه جذابی برای تیپ شخصیتی شما باشند. اگر یک فرد خون گرم و پر از احساس از شما اسم عطر مردانه خوب را پرسید،  حتما او را به سمت عطرهای شرقی که رایحه عنبر یا نت های بالزامیک (مومیایی معطر) و چوبی در آنها موج می زنند، هدایت کنید.

اگر جسور و اهل ریسک هستید، اگر می خواهید استایل خاص و منحصر به فرد خود را در قرارهای کاری و عاشقانه تکمیل کنید، اگر می خواهید همیشه خط بوی دلپذیری از خود برجای بگذارید، اگر می خواهید در خاص ترین قرارها و مهمانی ها، عطر امضای خود را به دیگران معرفی کنید، حتما از عطرهای مشک اندود کمک بگیرید! این عطرها،  رایحه ای قوی و در عین حال لطیف دارند و می توانند برای مناسبت های خاص و رسمی، بسیار مناسب باشند. عطرهای مشک اندود، برای مردانی با جسارت و اعتماد به نفس بالا که معمولا هم اهل استایل های رسمی هستند، بسیار مناسب است.

بعد از انتخاب و خرید یک ادکلن خوب مردانه باید بدانید که چطور از آن استفاده کنید تا ماندگاری آن را بالا ببرید. انواع عطر و ادکلن باید در جای خشک و خنک و به دور از نور آفتاب نگهداری شوند تا ترکیبات موجود در آنها تغییر ماهیت ندهند و رایحه اصلی شان از بین نرود. بنابراین، کمد حمام یا میز آرایشی که در معرض نور آفتاب قرار دارد، جای مناسبی برای نگهداری از عطر و ادکلن نخواهد بود. داخل کمدها یا کشوهای خنک و نسبتا تاریک، بهترین مکان برای نگهداری از عطرها هستند. برای افزایش ماندگاری عطرها، قبل از عطر زدن، پوست تان را با یک کرم نرم کننده فاقد مواد معطر، کمی چرب کنید. با این کار، میزان ماندگاری عطرتان را افزایش خواهید داد. برای تهیه اسپری بدن ویتابلا کلیک کنید .

عطرها بیش از چهار هزار سال است که در ظروف کوچک قرار می گیرند تا هر زمانی که کسی بخواهد بوی شگفت انگیزی بدهد، مقداری از آن را روی بدن خود اسپری می کند. به ویژه برای مردان انتخاب بهترین عطر مردانه که بتواند شخصیت آنها را منعکس کند، امری ضروری است. شناخت نوع ادکلن و رایحه های آن می تواند راهی عالی برای افزایش جذابیت مردان باشد. انتخاب عطر مناسب می تواند خلق و خوی شما را بالا ببرد، حس خاصی را در شما برانگیزد و به شما انرژی دهد. به همین دلیل ما در راهنمای خرید عطر مردانه به شما کمک می کنیم تا با خرید ادکلن مردانه مناسب، یک تجربه فوق العاده را کسب کنید. استفاده از عطر مردانه باکیفیت علاوه بر بالا بردن جذابیت، اعتماد به نفس آقایان را نیز بالا خواهد برد.

انتخاب عطر مردانه با ماندگاری بالا

انتخاب یک عطر مردانه بر اساس ماندگاری آن که در طول روز همراهتان باقی بماند، امری مهم است. قطعا شما هم دوست ندارید هر چند ساعت یکبار عطر خود را روی لباستان شارژ کنید. برای خرید عطر مردانه با ماندگاری بالا، ادو پرفیوم گزینه بهتری نسبت به ادو تویلت ها به حساب می آیند. اگر به دنبال چیزی هستید که واقعاً ماندگار باشد، بهترین گزینه اکستریت د پرفیوم مردانه است، که غلظت ترین نوع عطر مردانه می باشد. بهتر است قبل از خرید ادکلن مردانه در مورد میزان ماندگاری اش تحقیق و پرس و جو کنید.

عطر مردانه برای هدیه

شاید قصدتان از خواندن این مقاله این است که عطر مردانه هدیه بدهید. پس بهتر است تمام نکاتی که گفتیم را در انتخاب عطر هدیه مردانه رعایت کنید. تیپ شخصیتی طرف مقابل را در نظر بگیرید، رایحۀ مورد علاقه اش را بشناسید و سعی کنید (حداقل دفعۀ اول) خیلی از محدودۀ مورد پسندش دور نگردید. یادتان باشد ادکلن مردانه برای هدیه را اول از همه خود آن شخص باید دوست داشته باشد. میتوانید از طریق بیز پلاس سفارش دهید .

جمع بندی

ممکن است بپرسید: «عطر مردانه خوب چه ویژگی هایی دارد؟» باید بیان کرد که یک عطر خود باید از مواد اولیه باکیفیت، بسته بندی شکیل و قدرت ماندگاری و پخش کنندگی بالایی برخوردار باشد. عطر مناسب آقایان محصولی است که مطابق با نیازهای شخصیتی و موقعیت اجتماعی آنها باشد. عطر مخصوص یک ورزشکار با یک مدیر شرکت متفاوت است. برای اطمینان از اینکه در انتخاب بهترین عطر مردانه موفق عمل کرده اید، ضروری است که رایحه های عطر مورد نظر خود را با شخصیتتان متعادل کنید. با این حال، ما از برند آلفامونته را توصیه می کنیم زیرا محصولات آن با دقت و وسواس بسیاری تولید شده اند و می توانند جوابگوی نیازهای مردان خوش تیپ امروزی باشند. امیدواریم راهنمای خرید عطر مردانه مورد توجه شما قرار گرفته باشد. نظرات خودتان را با ما درباره عطرهای مردانه به اشتراک بگذارید.