سیر سیاه در کجا یافت می شود ؟

یک سیر فرآوری شده فوق العاده است؛ چند برابر سیر خام ، خواص درمانی و پیشگیری از بیماری دارد اما بوی بد آن را ندارد و طعم شیرین و بافت قابل جویدنی دارد! سیر سیاه همان سیر خام تازه است که در یک فرآیند مشخص، تخمیر شده است. بعد از تخمیر رنگ حبه های سیر، سیاه شده و بوی بد آن از بین می رود، شیرین مزه می شود و خواص درمانی آن 4 تا 5 برابر بیشتر می شود! برای خرید سیر سیاه با کیفیت و قیمت بسیار مناسب به صفحه بروید.

بهترین سیر سیاه چه مشخصاتی دارد؟

موقع خرید سیر سیاه باید توجه کنید که چه سیر سیاهی می خرید و آیا از کیفیت مناسبی برخوردار است یا نه. سیر سیاه با کیفیت که خواص درمانی چند برابر نسبت به سیر معمولی دارد، باید چند ویژگی داشته باشد:

1- سیر سیاه باید از تخمیر سیر تازه و ارگانیک و سالم به دست آمده باشد. تخمیر سیرهای کهنه و مانده یا در حال خراب شدن برای به دست آوردن سیر سیاه کیفیت محصول را پایین می آورد.

2- فرآیند تخمیر سیر باید با روش های علمی و مطابق تحقیقات انجام شده باشد. زمان تخمیر مناسب برای سیر سیاه حداقل 40 روز است و بهترین دمای تخمیر 70 درجه سانتی گراد. در طول تخمیر رطوبت هوا باید بین 80 تا 90 درصد باشد. بالا رفتن بیش از حد دما باعث خشک شدن سیر سیاه و سخت شدن جویدن و خوردن آن و همچنین شیرین نشدن آن می شود. کم بودن روزهای تخمیر هم می تواند باعث شود خواص درمانی سیر سیاه کمتر از حالت تخمیر کامل شود. بنابراین باید سیر سیاه را از جایی تهیه کنیم که مطمئن هستیم فرآیند تخمیر به درستی و طبق روش های علمی انجام شده است.

3- باید تاریخ انقضای سیر سیاه مناسب باشد. سیر سیاه در دمای اتاق 2 تا 3 ماه بعد از تولید دوام می آورد و بعد از آن فاسد می شود یا کپک می زند. اما اگر در فریزر نگهداری شود می تواند تا یک سال سالم باقی بماند. بنابراین باید سیر سیاه را از جایی بخریم که از تاریخ انقضای آن مطمئن باشیم و بدانیم که سیر سیاه قبل از خرید در فریزر نگهداری میشده و فرصت کافی برای مصرف داشته باشیم. محصولات سیر سیاه که معمولا مدت زیادی در دست فروشنده های واسط در دمای اتاق نگهداری شده اند احتمالا یا سریع تر فاسد می شوند یا مواد نگهدارنده دارند که در مورد مصرف آن ها باید احتیاط کنیم.

خب حالا سیر سیاه را از کجا بخریم؟ بهتر است بگوییم سیر سیاه با کیفیت را از کجا می توان تهیه کرد و کدام فروشنده مطمئن است؟ کدام سیر سیاه از سیر تازه و سالم به دست آمده و فرآیند تخمیر آن طبق روش های علمی و استاندارد انجام شده است؟ کدام فروشنده سیر سیاه را در شرایط مناسب نگهداری کرده که حفظ شود و بعد از خرید سریع فاسد نشود؟

علاوه بر کیفیت، قیمت هم مهم است. اگر سیر سیاه به روش فروش شبکه ای به دست خریدار برسد مطمئنا از طریق چندین واسطه به دست خریدار رسیده که هر کدام سهم فروش خود را به قیمت نهایی اضافه می کند. بنابراین توصیه می شود که سیر سیاه را از خود تولید کننده خریداری کنید تا دلال ها و واسطه ها حذف شده و بتوانید با قیمت مناسب و ارزان خرید کنید. اما چطور می توانیم سیر سیاه را مستقیما از تولید کننده تهیه کنیم؟ امروزه با اینترنت امکان دسترسی مستقیم به تولید کننده ها فراهم شده است!

معمولا نمی توانید سیر سیاه را در فروشگاه ها و سوپرمارکت های محله پیدا کنید. اما نا امید نشوید چون ارزشش را دارد که برای یافتن این ماده فوق العاده مغذی و درمانی بیشتر جستجو کنید. بهترین روش تهیه سیر سیاه با کیفیت و ارزان، خرید مستقیم از تولید کننده مطمئن است. باید تولید کننده مطمئن و متخصص سیر سیاه را با جستجو در اینترنت پیدا کنید که امکان ارسال پستی محصولات را برای مشتریان فراهم کرده باشد. فروشگاه ما یکی از تولید کنندگان پکیج ضد ریزش مو با کیفیت است که فروش بدون واسطه انجام می دهد.

مزایای خرید سیر سیاه از فروشگاه اینترنتی

1- بایادی خود تولید کننده سیر سیاه است و با خرید از بایادی واسطه ها حذف شده و شما می توانید با قیمتی بسیار مناسب سیر سیاه تهیه کنید.

2- روش تخمیر سیر برای تولید سیر سیاه در بایادی طبق روش های علمی و به روز دنیاست و فرمول خاصی دارد که منجر به تولید بهترین سیر سیاه می شود. به علاوه تولید سیر سیاه در تونل های مدرن و هوشمند جهت کنترل حداکثری کیفیت انجام می شود.

3- تخمیر سیر سیاه بایادی در محیط استریلیزه و کاملا بهداشتی انجام می پذیرد. بعد از طی فرآیند تخمیر، تست کیفیت روی سیرهای سیاه تولیدی انجام می گیرد و در صورت تایید به سردخانه منتقل می شوند.

4- بایادی به تولید کنندگان مطمئن سیر دسترسی دارد و برای تخمیر و تولید سیر سیاه از سیر سفید مرغوب همدان استفاده می کند.

5- سیر سیاه بایادی قبل از ارسال برای مشتری در شرایط مناسب و در سردخانه نگهداری می شود تا سیر سیاه خواص خود را حفظ کرده و خریدار فرصت کافیسیر جزو قدیمی و مشهور ترین گیاهان در دنیا است که به عنوان یک چاشنی بی نظیر در غذا ها مورد استفاده قرار می گیرد،

علاوه بر طعم بی نظیر خواص معجزه آسایی برای بدن دارد، افرادی که روزانه و مداوم از سیر استفاده می کنند از بسیاری از بیماری ها در امان خواهند ماند.

در طب سنتی و کتاب ابو علی سینا بار ها از خواص سیر نام برده شده است. مصرف سیر تاثیر فوق العاده ای در کاهش فشار خون و در نتیجه از بین بردن بیماری های قلبی و عروقی دارد.

این محصول برای تنظیم فشار خون به قدری مناسب است که گاهی پزشکان به جای تجویز دارو های شیمیایی، مصرف سیر را پیشنهاد می کنند.

عوامل بسیاری بر تاثیر گذار است. با توجه به آب و هوای همدان، سیر در این منطقه رشد خوبی دارد و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. مصرف سیر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. ین محصول خاصیت ضد عفونی و ضد میکروبی دارد مثلا در روز های سرد زمستان که سرما خوردگی شایع می شود با مصرف سیر می توانید تا حد قابل توجه خطر ابتلا به سرما خوردگی را کاهش دهید.

همچنین خوردن سیر باعث درمان و بهبود افرادی که به سرما خوردگی و یا بیماری های دیگر مبتلا هستند می شود. لازم به ذکر است پخت طولانی و حرارت بالا باعث می شود سیر بخشی از خواص خود را از دست بدهد لذا این محصول را در مراحل آخر پخت به غذا اضافه کنید.

خرید سیر

یکی از ادویه های بسیار عالی و پر کاربرد سیر است که ما معروف ترین این محصول سیر همدان بوده و هست. علاوه بر اینکه سیر های این شهر به شهر های داخلی ایران صادر می شوند به کشور های بسیار زیادی از جمله کشور آلمان، کشور فرانسه، کشور ترکیه و… نیز صادر می شود که می تواند سهم بسیار خوبی در ارز به ایران داشته باشد.

استفاده از سیر می تواند تاثیر خیلی خوبی بر روی کاهش میزان خرو پف در افراد متفاوت داشته باشد، شما می توانید با استفاده از این محصول که بیشتر از سمت پزشکان طب سنتی مصرفش توصیه می شود به صورت کاملا طبیعی از شر خرو پف های شبانه راحت شوید.

به دلیل اینکه یکی از بزرگ ترین و پر جمعیت ترین شهر های ایران تهران است، طرفداران زیادی را به خودش اختصاص داده است و سبب شده میزان زیادی از سیر این همدان به این شهر برای فروش صادر شود.

سرما خوردگی یکی از بیماری هایی است که عموم افراد در فصول مختلف به خصوص فصل های سرد سال به آن دچار می شوند و ممکن است علائم آن تا مدت ها بر روی بدنشان باقی بماند، دلیل اینکه این بیماری در بدن باقی می ماند و شما بهبود پیدا نمی کنید ضعف در سیستم ایمنی بدنات است،

استفاده از سیر به صورت روزانه تاثیر فوق العاده ای بر روی تقویت سیستم ایمنی بدن شما دارد بنا بر این سبب می شود شما به بیماری سرما خوردگی دچار نشوید و یا در صورت ابتلا به سرعت خوب شوید و علائم بیماری داخل بدن شما نماند. اگر به دنبال درمان قطعی دیابت خود هستید پکیج درمان دیابت را تهیه کنید