افزایش قیمت اجاره ون در سال 1403

قیمت اجاره ون با راننده برای سفر های عید

قیمت اجاره ون مجموعه تهران رنت ون با راننده برای سفر های عید چقدر است؟ چه نوع اجاره ون برای مسافرت، راحت و امن است؟ هزینه ترانسفر یک طرفه بین شهر های ایران چقدر است و هزینه گردش داخل شهر (ون در اختیار) چقدر است؟ مسافرت عید با اجاره ون چگونه است؟ مسافرت با اجاره ون یکی از انتخاب های خانواده ها در ایام عید نوروز است که برای آنها سفری راحت و آسوده را فراهم می کند.

افزایش قیمت

مسافرت با اجاره ون بصورت با راننده است که در آن راننده ون مسافرین را از نقطه ای که بخواهند سوار می کند و در شهر مقصد پیاده می کند. اجاره ون با راننده نیاز به مدارک خاصی ندارد و مانند اجاره خودرو نیست. اما ون هایی که مجموعه های اجاره ون در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، متفاوت با ون های سطح شهر است. 2 خودرو ون زیر بصورت اجاره ای با راننده در اختیار متقاضیان قرار می گیرند:

ون تویوتا هایس ون هیوندای اچ 350

در ادامه این خودرو ها را خدمتتان معرفی خواهیم کرد.

اجاره ون هایس برای مسافرت های عید

ون تویوتا هایس در 2 نوع سقف بلند و عادی در ایران وجود دارد که پیشتر برای امرو تشریفات از آن استفاده می شد اما امروز می توان گفت بهترین ون برای مسافرت های خانوادگی است. ون هایس خودرویی ایمن، پر قدرت، با صندلی های راحت و امکانات رفاهی خوب است. نمی توان این خودرو را یک خودرو لوکس به حساب آورد اما می توان گفت که کاملا با ون های سطح شهر مثل دلیکا و نارون متفاوت است. اجاره ون تویوتا هایس برای 14 نفر ظرفیت مسافر دارد.

6 اسپیکر در این خودرو تعبیه شده است و سیستم صوتی خوبی برای لذت بردن از موسیقی در طول مسیر در اختیار مسافران قرار می دهد. مبله صندلی های این خودرو به نوعی تعبیه شده برای مسافرت های طولانی کمترین میزان خستگی را برای سرنشینان داشته باشد. همچنین این اتومبیل از نظر گرمایش و سرمایش هم ون خوبی برای مسافرت کردن به اقصی نقاط ایران است.

ون تویوتا هایس برای چه کسی مناسب نیست؟

ون تویوتا هایس مناسب افرادی که به دنبال یک خودرو تشریفاتی با سقف بلند هستند نیست. گرچه این نوع ون تویوتا که در ایران اجاره داده می شود به عنوان high roof شناخته می شود، اما واقعا در مقایسه با ون هیوندای h350 نمی توان آن را تشریفاتی یا حتی نیمه تشریفاتی به حساب آورد. اجاره ون تویوتا برای مسافرت از این جهت پر طرفدار است که گروه های دوستانه و خانوادگی میتوانند با هزینه ای به صرفه تر نسبت به یک خودرو تشریفاتی یک ون خوب اجاره کنند. البته که شرایط این ون هم قابل مقایسه با ون های دلیکا (تاکسی درون شهر) نیست و برای مسافرت تفاوت این خودرو ها کاملا چشمگیر خواهد بود.

اجاره ون هیوندای اچ 350 برای مسافرت چگونه است؟

اجاره ون هیوندای اچ 350 برای مسافرت یک انتخاب مطمئن و عالی است. هیوندای اچ 350 یک خودرو ون تشریفاتی است که 13 نفر هم ظرفیت سرنشین دارد. این اتومبیل بدلیل دارا بودن امکانات رفاهی بیشتر، ظاهر لوکس تر و سقف بلند تر نسبت به تویوتا هایس، قیمت اجاره بالا تری دارد. هیوندای h350 برای مسافران امنیت بالا، گرمایش و سرمایش مطلوب، صندلی های استاندارد و راحت، سیستم صوتی تصویری خوب و اتاقی کم صدا را فراهم می کند تا در آرامش از سفر خود لذت ببرند.

اجاره ون هیوندای به چه افرادی پیشنهاد نمی شود؟

اگر واقع بینانه نگاه کنید، هزینه اجاره ون هیوندای برای مسافرت کمی بالاست. خانواده ها و گروه های صمیمی دوستانه که تشریفات برای آنها اهمیتی ندارد، جهت اجاره ون برای مسافرت عید، بهتر است سراغ تویوتا هایس بروند.

قیمت اجاره ون با راننده برای سفر های عید نوروز

در زیر قیمت اجاره ون با راننده برای سفر از مبدا تهران به مقصد های پر مسافر در عید نوروز را آوردیم که البته بازه قیمتی است که با توجه میزان مسیر خاکی، نوع خودرو و زمان دقیق سفر میتوان دقیق آن را محاسبه کرد و میتوانید برای استعلام قیمت دقیق به سایت تهران رنت ون مراجعه کنید.

قیمت اجاره ون از تهران به شمال کشور: از 7 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان

قیمت دقیق با توجه به شهر مد نظر شما در شمال کشور، نوع خودرو مد نظر شما و زمان سفر شما مشخص می شود.

قیمت اجاره ون از تهران به جنوب کشور: بصورت کیلومتری محاسبه می شود و از 15 هزار تومان تا 20 هزار تومان به ازای هر کیلومتر می باشد.

شهر های چابهار، بوشهر، اهواز و بندر عباس در جنوب کشور شهرهای پر طرفداری هستند.

قیمت کرایه ون از تهران به شیراز: از 15 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان

قیمت اجاره ون از تهران به اصفهان: از 7.5 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان

قیمت کرایه ون از تهران به کاشان: از 5 میلیون تومان تا 8 میلیون تومان

هزینه اجاره ون از تهران به قزوین: از 4.5 میلیون تومان تا 6.5 میلون تومات

هزینه ون در اختیار بصورت روزانه چقدر است؟

هزینه اجاره ون در اختیار برای گردش داخل شهر ها از 5 میلیون تومان تا 8 میلیون تومان می باشد.

لازم است بدانید که این هزینه برای افرادی که میخواهند از یک شهر به شهر دیگر بروند متفاوت است.

ون در اختیار بصورت درون شهری می باشد مثلا برای گردش یک روزه در شیراز، اصفهان و شهر های شمال کشور

نکاتی که باید قبل از اجاره ون بدانید:

2 نکته در مورد اجاره ون با راننده وجود دارد که اجاره کنندگان خوب است در ابتدا بدانند و برای آن برنامه داشته باشند.

هزینه وعده های غذایی برای راننده

هزینه مکان برای اسکان راننده در صورتی که برای چند روز قصد اجاره ون دارید.

ون های مناسب سفر

همه ما برای داشتن یک تعطیلات فوق العاده به سفر فکر می کنیم. برخی به صورت خانوادگی و بعضی دیگر با دوستان خود به سفر می روند.اگر همسفران خوبی دارید نباید از سفر دسته جمعی غافل باشید. ون های مناسب سفر گزینه مناسبی برای سفر در تعطیلات هستند.

می دانیم که این روزها هزینه تهیه بلیت هواپیما و قطار بالا رفته و شاید مثل قبل نتوانیم برای سفر از این وسایل نقلیه استفاده کنیم. خودروهای شخصی هم در طول سفر ممکن است به مشکل بخورند و کار را برایمان سخت تر کنند. به علاوه این ها، تهیه سوخت موردنیاز تا مقصد مبلغ زیادی را به خود اختصاص می دهد.اجاره ون و سفر به همراه دوستان یا خانواده می تواند لذت بی حد و اندازه ای برای همسفران داشته باشد.

درنتیجه، این موارد ما را از سفر رفتن منصرف می کنند؛ اما افراد به دلیل مشغله فراوانی که در طی ماه و سال دارند، گاهی نیاز دارند برای استراحت به سفر بروند. پس با همه این ها، چطور سفری با هزینه مناسب اما با امکانات کافی و لذت بخش داشته باشیم؟ بله جواب سؤال ما اجاره ون مسافرتی برای سفر است. یک برنامه ریزی دقیق می تواند به شما کمک کند که تعطیلاتی آرام برای خود رقم بزنید. ما اینجا هستیم تا شما را با ون های مسافرتی و خدمات شرکت تهران رنت ون آشنا کنیم.

شرایط اجاره ون تفریحی

اجاره ون در تهران رنت ون به صورت با راننده و بدون راننده انجام می شود. استفاده از خدمات اجاره ون با راننده یک روش آسان و بی دردسر برای سفر در سراسر ایران است. با این خدمات، شما می توانید بدون نیاز به ارائه مدارک خاصی، تنها با پرداخت هزینه اجاره، سفری راحت و دلپذیر را تجربه کنید.

راننده ها مسئولیت کامل خودرو را بر عهده دارند و در طول سفر همراه شما خواهند بود تا به بهترین نحو به مقصد برسید. با انتخاب این گزینه، شما و همسفرانتان می توانید از رانندگی و دغدغه های مسیریابی بی نیاز شده و به جای آن، به استراحت و لذت بردن از سفر بپردازید. در مقابل، اجاره ون بدون راننده نیز گزینه ای است که به شما امکان می دهد با ارائه مدارک لازم، خودرویی را برای سفر انتخاب کنید. مدارک مورد نیاز شامل کارت شناسایی معتبر، شرایط سنی بالای بیست سال، گواهی اشتغال یا سکونت، چک یا سفته به عنوان ضمانت، و پرداخت ودیعه است.

این مدارک باید به نام فرد اجاره کننده باشند. ودیعه بر اساس ارزش خودرو تعیین می شود که در پایان اجاره بازگردانده خواهد شد. این گزینه برای کسانی که ترجیح می دهند بدون حضور راننده و به صورت خصوصی سفر کنند، مناسب است. در هر دو حالت، تهران رنت ون با ارائه خدمات انعطاف پزیر، نیازهای مختلف مشتریان محترم را برآورده می کند.