بهترین لباس زیر برای لباس مجلسی

راهنمای انتخاب لباس زیر مناسب لباس  های مجلسی

انتخاب لباس زیر مناسب لباس  های مجلسی از بهترین سایت های خرید لباس زنانه برای اکثر خانم ها گیج کننده و دشوار است. برای مثال سوتینی که مناسب لباس پشت باز است برای لباس دکلته مناسب نیست. همچنین برخی لباس های مجلسی جلو باز هستند و نمی توان سوتینی مناسب لباس بند دار را انتخاب کرد. زمان آن فرا رسیده تا لباس های مجلسی مورد علاقه خود را با خیال راحت و اعتماد به نفس بپوشید! اگر از آن دسته افرادی هستید که عاشق لباس های مجلسی پشت باز، دکلته و… هستند و همیشه با مشکل پیدا بودن بند سوتین و یا راحت نبودن سوتین های دکلته دست و پنجه نرم می کنند، با ما همراه باشید تا چالش بزرگ انتخاب لباس زیر مناسب لباس  های مجلسی را از میان برداریم!

لباس زیر | لباس مجلسی

اصول انتخاب لباس زیر مناسب لباس  های مجلسی

1. سوتین مناسب لباس مجلسی دکلته

راه حل: بادی یا گن دکلته

سوتین های دکلته در ظاهر خیلی عالی به نظر می رسند، اما حتما شما هم با مشکل لغزیدن آنها سر و کار داشته اید به خصوص اگر کاپ سینه شما بزرگتر از C باشد. بنابراین راهکاری که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم، استفاده از بادی یا گن های دکلته برای جلوگیری از لغزش است که علاوه بر نگه داشتن سینه ها، به فیت شدن اندام شما در زیر لباس مجلسی نیز کمک شایانی خواهند کرد. بادی های دکلته واقعا تنها گزینه مناسب برای خانم هایی با سینه های بزرگ هستند. برای اطمینان از خاصیت بالا برندگی و محکم نگه داشتن سینه ها، توصیه می کنیم بادی خود را یک سایز کوچکتر انتخاب کنید و یا بند های بادی را محکم تر ببندید.

2. سوتین مناسب لباس مجلسی پشت باز

راه حل: بند سوتین قابل تبدیل

پوشیدن لباس مجلسی پشت باز بدون سوتین اغلب برای خانم ها غیرممکن است. پس با بند های سوتین چه کنیم؟ از بند های حامل استفاده کنید. این بند ها به راحتی به سوتین های معمولی متصل می شوند و جلوی بدن قرار می گیرند تا سوتین را کمی به سمت پایین هدایت کنند و به شما این امکان را می دهند تا لباس پشت باز خود را با اعتماد به نفس کامل و با آرامش خیال به تن کنید.

3. سوتین مناسب لباس مجلسی هالتر استایل یا قهرمانی

راه حل: مبدل های سوتین

مبدل های سوتین، علاوه بر اینکه به پنهان کردن بند های سوتین شما کمک می کنند، سینه ها را لیفت کرده و خط سینه زیبایی را برای شما به ارمغان خواهند آورد. همچنین، شما می توانید از سوتین های قهرمانی با یک بند میانی پشت نیز استفاده کنید.

4. سوتین مناسب لباس مجلسی بکلس

راه حل: سوتین شیشه ای بند نامرئی

برای لباس های مجلسی که کلا پشت باز هستند و کمر شما را به طور کامل نمی پوشانند، باید به دنبال سوتین های شیشه ای بند نامرئی باشید. این مدل سوتین ها تنها برای کاپ های B، A و C کارآمد خواهد بود.

5. سوتین مناسب لباس مجلسی یقه باز

راه حل: سوتین های U شکل

سوتین های U شکل برای لباس مجلسی هایی که یقه آن ها تا زیر جناغ سینه باز هستند مناسب است.

6. سوتین مناسب لباس مجلسی یقه باز بندی

راه حل: سوتین های سیلیکونی بند دار

برای لباس های مجلسی که بند های نزدیک به هم دارند باید از سوتین های سیلیکونی بند دار استفاده کنید. این سوتین ها نمی توانند به لحاظ لیفت سینه کمک خاصی به شما بکنند، اما نوک سینه را به خوبی پوشش می دهند و شما می توانید به کمک بند ها، سینه ها را تا حدودی به هم نزدیک تر کرده و خط سینه تان را برجسته تر کنید.

7. سوتین مناسب لباس مجلسی جلو باز و بکلس

راه حل: سیلیکون سر سینه

این سیلیکون ها برای کاپ C و کاپ های کوچک تر کاربرد دارند و نوک سینه را به خوبی پوشش می دهند. آنها مقاوم در برابر عرق و بدون درد هستند یعنی به اندازه کافی چسبندگی دارند، اما رد قرمز از خود به جای نمی گذارند.

8. سوتین مناسب لباس مجلسی یک طرفه

راه حل: چسب سینه

اگر همه گزینه ها شما را ناامید کردند، همیشه یک انتخاب قابل اطمینان در پایان خواهید داشت و آن چیزی نیست جز چسب سینه. این چسب ها به خوبی برای سینه هایی با کاپ و بزرگتر کاربرد دارند و در واقع تنها گزینه کارآمد برای سینه های بزرگتر به حساب می آیند. قبل از تست چسب سینه مطمئن شوید که حایلی بین چسب و نوک سینه قرار داده اید، چون ممکن است در هنگام کندن چسب، کمی دچار سوزش یا درد شوید.

آیا باید حتما زیر لباس مجلسی از سوتین استفاده کنیم؟

باتوجه به فرم سینه، ممکن است قسمت نوک سینه بر اساس سرما، دچار بیرون زدگی شده و از روی لباس مجلسی شما، کاملا نمایان شود. برای همین بهتر است از انواع مدل سوتین مناسب لباس مجلسی که در این مطلب آموزش داده شده، استفاده کنید.

کدام سوتین برای استفاده در زیر لباس مجلسی مناسب تر است؟

همواره برای بانوان انتخاب یک لباس مجلسی زیبا و خاص، در یک میهمانی، دغدغه ای بزرگ بوده است، اما به همان اندازه انتخاب و خرید سوتین مناسب، لباس مهمانی که ظاهر و اندام شما را زیباتر نشان دهد اهمیت دارد. ما تمامی مدل های سوتین برای لباس های مجلسی را معرفی کرده و هریک را  تشریح  دادیم، تا شما درست ترین انتخاب را داشته باشید.

خلاصه انتخاب سوتین مناسب لباس مجلسی

سوتین مجلسی نام یکی دیگر از انواع سوتین است که برای پوشیدن زیر لباس های مجلسی مناسب است. شما باید با توجه به نوع و رنگ لباس مجلسی خود، لباس زیر مناسب را انتخاب کنید، برای مثال وقتی لباس مجلسی شما رنگ بژ یا سفید دارد، پوشیدن سوتین های رنگی مثل سوتین قرمز زیر آن کار اشتباهی است و شما باید سوتین مجلسی سفید یا کرم بپوشید تا از زیر لباس مشخص نباشد.

در واقع انتخاب سوتین برای لباس مجلسی باید به گونه ای باشد که با  لباس شما هماهنگ باشد و همخوانی داشته باشد. با توجه به اینکه لباس مجلسی شما رسمی، نیمه رسمی، پشت باز، دکلته، یقه باز یا… باشد، انتخاب سوتین نیز متفاوت است که در ادامه با انواع سوتین مجلسی آشنا خواهیم شد.

  • سوتین بدون بند مجلسی
  • سوتین برای لباس مجلسی جلو باز
  • سوتین دکلته مجلسی
  • سوتین برالت
  • سوتین چسبی بدون بند
  • سوتین مجلسی شیشه ای
  • سوتین مخصوص لباس یقه قایقی
  • سوتین سیلیکونی
  • سوتین پلانچ

خرید بهترین مدل سوتین برای لباس مجلسی از فروشگاه کاغذبازی

همانطور که می دانید فروشگاه اینترنتی لباس زیر کاغذبازی تنوع بی نظیری در زمینه لباس زیر، خرید شورت زنانه، خرید ست شورت و سوتین زنانه و انواع سوتین مجلسی و معمولی دارد. بنابراین اگر شما به دنبال بهترین مارک سوتین ایرانی هستید با خیال راحت می توانید خرید بهترین مدل سوتین برای لباس مجلسی خود را با چند کلیک ساده در قسمت خرید سوتین انجام دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن سوتین مجلسی خود را دریافت کنید.

اگر شما هم میهمانی در پیش دارید و نوع لباس شما به گونه ای است که نمی توانید سوتین معمولی بپوشید و باید سوتین مخصوص لباس مجلسی بپوشید، باید بدانید این حساسیت کاملا به جاست، زیرا تناسب و هماهنگی لباس زیر مجلسی با لباسی که قصد دارید بپوشید در آراستگی و شیک بودن شما در شب میهمانی سهم بسیار بزرگی دارد، بنابراین در خرید بهترین مدل سوتین برای لباس مجلسی خود کاملا دقت کنید.

منبع:

https://www.youtube.com/watch?v=Zj-PAZOoSDw