پیگیری عدم واریز بسته حمایتی بازنشستگان و بیمه شدگان تامین اجتماعی

معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی کددستوری #9*142* را نیز علاوه بر کددستوری قبلی (#8*142*) جهت استعلام بسته های حمایتی اعلام کرد.

اردلان در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه سامانه 1420 و کد دستوری #8*142* آماده پاسخگویی به سوالات بیمه شدگان برای دریافت بسته حمایتی است گفت: سامانه #9*142* نیز پاسخگوی سوالات است.

وی افزود: این کد دستوری جدید مربوط به استعلام مشمولان سبد از بیمه شده تامین اجتماعی، دریافت بسته از صندوق بازنشستگی کشوری، عدم دریافت شماره حساب یارانه، تعلق نگرفتن یارانه، در انتظار پرداخت بسته کارمندان دولت، دریافت بسته از بازنشستگی فولاد، دریافت بسته از بنیاد شهید، دریافت بسته از بازنشستگی تامین اجتماعی، دریافت بسته از آموزش و پرورش، دریافت بسته از بازنشستگی نیروهای مسلح، دریافت بسته از کمیته امداد، دریافت بسته از بهزیستی و درآمد ماهیانه خانوار که بیش از مصوبه است، می شود.

وزیر محترم راه و شهرسازی

وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیرعامل محترم سازمان تأمین اجتماعی

رئیس محترم انجمن صنفی رانندگان

با سلام و احترام؛

ما رانندگان برون شهری سنگین توان پرداخت بیمه تأمین اجتماعی سال 1403 با حقوق و مزیا و تورم کشور را نداریم. به عنوان رانندگان فعال در عرصه حمل و نقل برون شهری سنگین، حذف پرداخت یارانه دولتی از ما رانندگان، پرداخت بیمه ما را با مشکل مواجه کرده است.

به عنوان مثال یک راننده سنگینن فعال، بیمه تأمین اجتماعی بدون یارانه بوده ولی افرادی در این رسته به عنوان راننده و بدون فعالیت دارای بیمه یارانه ای هستند! و شخصی که در ماه بیش از 15 هزار کیلومتر مسافت طی می کند و به عنوان راننده اول در بارنامه نامش ثبت می شود، باید بیمه بدون یارانه پرداخت کند! لذا خواهشمندیم پیگیری کنید.

با احترام مجدد؛ پیشاپیش از توجه شما به این درخواست سپاسگزاریم.