آموزش استفاده از سایت TikTok در کامپیوتر

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 18 فروردین 1403

باید لاگین کنید!

سایت های تمرین برنامه نویسی یا کدنویسی راهی برای بهتر شدن است. این کار با تایپ کد در کامپیوتر و عملکرد صحیح آن انجام می شود. این فرآیند تا زمانی که کد به همان شکلی که باید عمل کند تکرار می شود. تمرین برنامه نویسی ممکن است در هر پلتفرم کد نویسی مانند یک IDE یا ویرایشگر آنلاین استفاده شود. سایت  های تمرین برنامه نویسی به افراد کمک می کند تا مهارت های برنامه نویسی و درک نحوه عملکرد کد را داشته باشند. تمرین همچنین با درک بیشتر زبان های برنامه نویسی و نحو آنها، اعتمادبه نفس را نسبت به توانایی فرد در حل مسائل ایجاد می کند.

متاسفانه منابع محدودی برای یادگیری برنامه نویسی به صورت رایگان در دسترس است، اما به نظر من باید این منابع رایگان بسیار بیشتر باشند، چون برنامه نویسی یک مهارت ضروری برای بسیاری از افراد در بازار کار است. یک راه خوب برای یادگیری نحوه کد نویسی این است که چند آموزش رایگان در گیت هاب یا یوتیوب پیدا کنید و از آنها به عنوان راهنمای آنچه می خواهید یاد بگیرید استفاده کنید.

بهترین سایت  های تمرین برنامه نویسی

بهترین راه برای تمرین کد نویسی، نوشتن تست هایی است که به شما کمک می کند مهارت های خود را بهبود ببخشید و با کمک یک چارچوب تست از اشتباه جلوگیری کنید. تست ها درست مثل پازل هستند. شما باید یکی پس از دیگری مسائل را حل کنید و با هر مشکل حل شده، تجربه زبان برنامه نویسی را به دست آورید.

این رویکرد مبتنی بر چالش به توسعه دهندگان کمک می کند تا تصورات اشتباه خود را درک کنند و مهارت های خود را در طول زمان بهبود بخشد. اگر می خواهید این کار را به تنهایی و بدون یک دوره آموزشی خوب انجام دهید، به خاطر داشته باشید که یادگیری نقطه پایانی ندارد – این یک فرآیند بی پایان برای بالابردن مهارت است. اما نگران نباشید، همیشه راه های جدیدی برای بهبود مهارت های شما وجود دارد!

همه ما می دانیم که کد نویسی یکی از مهم ترین مهارت ها در قرن بیست و یکم است. جای تعجب نیست که وب سایت های زیادی وجود دارد که می توانید به آن ها بروید و برنامه نویسی را رایگان تمرین کنید! در این مقاله ما 10 تا از بهترین وب سایت ها را برای تمرین آنلاین برنامه نویسی گردآوری کرده ایم، پس تا انتهای این مقاله از سری مقالات آموزش طراحی سایت همراه وبکیما باشید.

سایت تمرین برنامه نویسی Coderbyte

Coderbyte بستری برای توسعه دهندگان برای یادگیری، تمرین و مصاحبه برای مشاغل سطح ارشد است. از مربیان باتجربه از شرکت های برتر فناوری یاد بگیرید. مهارت های خود را با سوالات چالش برانگیز کد نویسی تمرین کنید. بر اساس علایق و سطح تجربه خود با مشاغل مطابقت داشته باشید. دیگر شب های بی خوابی را صرف جستجوی شغل نمی کنیم! Coderbyte یک پلت فرم رایگان است که می تواند به شما کمک کند تنها با چند کلیک شغل پیدا کنید!

در این سایت تمرین برنامه نویسی پایتون و جاوا نیز وجود دارد علاوه بر آن یک سایت حل الگوریتم نیز محسوب می شود، بنابراین حتما به کدربایت سر بزنید و مسائل برنامه نویسی قرار داده شده در این سایت را حل کنید تا روز به روز برنامه نویس بهتری شوید.

برو به این سایت

سایت تمرین برنامه نویسی Codewars

Codewars مکانی برای بهبود مهارت های برنامه نویسی و یادگیری موارد جدید است. از کاتا (kata) و آموزش ها گرفته تا چالش ها و تمرین های سخت تر، آنها شما را تحت پوشش قرار می دهند. این سایت معتقد است که بهترین شیوه های تجارت را به شما آموزش می دهد، و همچنین به شما کمک می کند به هدف نهایی خود برسید: برنامه نویس بهتری شوید!

اگر به دنبال یک سایت حل مسائل برنامه نویسی هستید این سایت می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد، با این وب سایت عملا می توانید در کنار تمامی زبان های دیگر یک سایت تمرین برنامه نویسی پایتون نیز داشته باشید!

برو به این سایت

تمرین های برنامه نویسی CodeChef

کد نویسی را حرفه ای یاد بگیرید. مطالعه برای مسابقات برنامه نویسی. در کد نویسی بهتر شوید دوستان خود را به چالش بکشید تا ببینند چه کسی سریع تر کد می زند! CodeChef کامل ترین سایت در وب برای برنامه نویسی رقابتی با بیش از 85 هزار مسائل برنامه نویسی تمرینی در بیش از 55 زبان برنامه نویسی است. با ویرایشگر مجهز به GitHub CodeChef تمرین کنید، راه حل های خود را در تابلوی امتیازات این سایت رتبه بندی کنید و در مسابقات برنامه نویسی در سراسر جهان شرکت کنید!

اگر به دنبال سایت حل تمرین پایتون و حل الگوریتم های پایتون هستید این سایت یکی از بهترین سایت ها برای تمرین زبان برنامه نویسی پایتون است.

برو به این سایت

سایت حل الگوریتم Topcoder

Topcoder مکانی برای با استعدادترین توسعه دهندگان، طراحان، دانشمندان داده و غیره است. اعضای Topcoder می توانند برای جوایز نقدی رقابت کنند، استعدادهای جدید را جستجو کنند، یا با کارشناسان دیگر برای حل برخی از سخت ترین مشکلات جهان همکاری کنند. همین امروز به این سایت عالی بپیوندید تا مطابقت کامل خود را پیدا کنید و قدرت کل شرکت خود را آزاد کنید!

سایت تمرین برنامه نویسی جاوا و سایت حل الگوریتم و سایت تمرین پایتون، همگی را یکجا و فقط در همین سایت داشته باشید!

برو به این سایت

تمرین برنامه نویسی Exercism

سایت ورزش (Exercism) بهترین راه برای یادگیری و تکمیل مهارت های برنامه نویسی شماست. مهارت های زبانی جدید خود را با حل مشکلات، تکمیل چالش ها و دریافت بازخورد و توصیه های مفید از یک جامعه جهانی از برنامه نویسان تمرین کنید. دیگر خبری از کتاب های درسی خسته کننده و آموزش های خشک نیست: وقت آن است که دستان خود را کدی کنید!

شخصا این سایت تمرین برنامه نویسی را خیلی دوست دارم چون علاوه بر داشتن مسائل و الگوریتم های جذاب برنامه نویسی، از رابط کاربری خیلی جذابی نیز برخوردار است.

برو به این سایت

ابزار تمرین برنامه نویسی LeetCode

LeetCode بهترین پلتفرم برای یادگیری کد نویسی است. این یک پلت فرم یادگیری تعاملی کامل با بیش از 700 سوال مصاحبه کد نویسی است. شما می توانید با تمام ویژگی های LeetCode بر مهارت های خود مسلط شوید، محدودیت های خود را کشف کنید و بر هنر برنامه نویسی مسلط شوید.

برو به این سایت

Hackerrank

Hackerrank بهترین راه برای مشاهده نحوه عملکرد شما در یک مصاحبه شغلی برای یک شغل کدنویسی است. دستان خود را کثیف کنید و با چالش هایی روبرو شوید که مهارت های حل مسئله و دانش الگوریتم شمارا آزمایش می کند. این برنامه رایگان و برای همه آزاد است و شما می توانید هرچقدر که دوست دارید تمرین کنید. شما برای مصاحبه برنامه نویسی بعدی خود با Hackerrank احساس اطمینان خواهید کرد و آماده خواهید بود!

برو به این سایت

Codingame سایت تمرین برنامه نویسی

اگر برنامه نویسی هستید که می خواهید مهارت های خود را بهبود ببخشید و در حین انجام این کار سرگرم شوید، Codingame پلتفرم مناسبی برای شماست! در اینجا، می توانید صدها چالش کدنویسی را حل کنید، با دیگران رقابت کنید و روی پروژه های کدنویسی باهم کار کنید. برنامه نویس بهتری شوید و شغل رویایی خود را با کمک Codingame پیدا کنید!

برو به این سایت

حل تمرین برنامه نویسی با Codesignal

Codesignal یک پلت فرم ارزیابی کد نویسی قابل تنظیم است که به شما کمک می کند بهترین نامزدها را برای شرکت خود پیدا کنید. ارزیابی های آن ها برای ارزیابی مهارت هایی طراحی شده اند که باید کارکنانتان داشته باشند، بنابراین می توانید روی مصاحبه با افراد مناسب تمرکز کنید. آنها ارزیابی های خانگی را در جاوا اسکریپت، CSS، روبی، پایتون، SQL و موارد دیگر ارائه می دهند.

برو به این سایت

SPOJ

چه بخواهید بازی خود را بسازید، چه بخواهید یک توسعه دهنده حرفه ای شوید یا فقط باهوش ترین فرد در دفتر خود باشید، SPOJ راهی برای رسیدن به تمامی اینهاست. با بیش از 3 هزار مشکل و شمارش، مهارت های خود را در زمینه های برنامه نویسی مانند ریاضی، فیزیک، پردازش تصویر و موارد دیگر تقویت خواهید کرد. به بیش از 250 هزار دانش آموزی بپیوندید که از SPOJ استفاده می کنند تا بدانید مهارت واقعی در برنامه نویسی به چه معناست.

برو به این سایت

سایت مثال  های برنامه نویسی Edabit

ما می دانیم که یادگیری کد نویسی چقدر می تواند دشوار باشد. شما سوالات زیادی دارید و موانع زیادی بر سر راه خوددارید. اما Edabit فکر می کند که راه بهتری برای یادگیری برنامه نویسی وجود دارد. Edabit یک پلت فرم کد نویسی برای افرادی است که می خواهند کد نویسی را یاد بگیرند، اما نمی دانند از کجا شروع کنند. چالش های تعاملی آن ها به شما امکان می دهد مفاهیم کد نویسی را در قطعات کوچک بررسی کنید، در حالی که راهنمایی های موردنیاز را نیز ارائه می کنید.

برو به این سایت

Codewell

وقتی در حال تمرین HTML و CSS هستید، باید روی یک پروژه واقعی کار کنید، سایت Codewell آنها را برای شما فراهم می کند! با قالب های طراحی این سایت می توانید مهارت های خود را تمرین کنید و تکنیک های جدید را بدون نیاز به شروع از ابتدا یاد بگیرید. این سایت همچنین تعداد زیادی فیلم و دوره آموزشی برای شما دارد تا بیشتر بیاموزید. به انجمن Codewell بپیوندید و مهارت های خود را در کمترین زمان ممکن بهبود بخشید!

برو به این سایت

جمع بندی

در انتهای این مقاله امیدواریم که بتوانید از سایت  های حل تمرین برنامه نویسی که در اینجا معرفی کردیم، نهایت استفاده را ببرید، دقت کنید که هیچ کس برنامه نویسی را یک شبه یا با دیدن یک دوره آموزشی یاد نگرفته است! شما باید بتوانید در شرایط مختلف مسائل مختلف را حل کنید تا در نهایت مهارت کد نویسی شما روز به روز بهتر و بهتر شود.