رایانه

بهترین ساعت رومیزی + مقایسه و نظرات کاربران

ساعت های رومیزی

ساعت های رومیزی، ساعت‌های نسبتا کوچکی هستند. شما می توانید ساعت های رومیزی را بر روی قفسه، طاقچه، بالای شومینه، کنار مبل، روی میز عسلی، کنار تخت خواب، میز تحریر و میز اداره چیدمان کنید. تنوع ساعت‌های رومیزی در بازار به قدری زیاد است که به راحتی می‌توانند پاسخگوی نیاز و علاقه‌ی کاربران باشند، کافی است شما مصرف کننده گرامی در پی مدل مورد علاقه خود باشید. در ادامه این مقاله به تنوع ساعت های رومیزی و تاریخچه آن می پردازیم. 

ساعت زنگ دار فنری 

ساعت های رومیزی آنالوگ

 اکثر ساعت های دیواری و رومیزی آنالوگ هستند، به این معنی که دارای عقربه های متحرکی هستند که زمان را به شما نشان می دهند. برخی از ساعت های آنالوگ از اعداد لاتین و برخی دیگر از اعداد رومی استفاده می کنند.

ساعت رومیزی با شماته  

ساعت رومیزی شماته دار، ساعتی است که برای هشدار دادن به فرد یا گروهی از افراد در یک زمان مشخص طراحی شده است. وظیفه اصلی این ساعت ها بیدار کردن افراد از خواب شبانه و یا چرت های کوتاه می باشد. از آن ها گاهی اوقات برای یادآوری های دیگر نیز استفاده می شود. این نوع از ساعت ها بیشتر از صدا و برخی از نور و یا لرزش استفاده می کنند. لازم به ذکر است، بعضی از افراد طرفدار ساعت های رومیزی با شماته تزیینی و بدون زنگ هستند. 

ساعت آنالوگ زنگ دار قدیمی

ساعت رومیزی دیجیتال

این ساعت بر خلاف ساعت آنالوگ که زمان را با عقربه نمایش می دهد، زمان را به صورت دیجیتالی (یعنی با اعداد یا علائم دیگر) نمایش می دهد. این نوع از ساعت‌ها هم قابلیت کار کردن با باتری را دارا می باشند و هم می‌توان به صورت مستقیم به برق شهر متصل نمود. لازم به ذکر است، ساعت‌های دیجیتالی از نظر قیمت در مقایسه با مدل‌های عقربه‌ای گران‌تر می باشند. 

ساعت زنگ دار دیجیتال بدون رادیو 

این مدل از ساعت‌ها بر روی صفحه LED یا LCD خود در کنار تایمر زمان و امکان تنظیم زمان برای به صدا در آمدن در ساعتی مشخص، از قابلیت‌های مختلفی همچون: پرتو افشانی، انداختن زمان بر روی سقف اتاق، تقویم، چراغ قوه و … نیز بهره می‌برند. قابل ذکر است که برخی از این مدل ساعت‌ها کلا به صورت لمسی طراحی شده اند. 

ساعت دیجیتال مدل لمسی 

رادیو ساعتی  

بسیاری از ساعت های زنگ دار، دارای گیرنده های رادیویی هستند که در یک دستگاه یکپارچه شده است. این امکان را به شما می دهد تا به ایستگاه رادیویی مورد علاقه خود گوش دهید و یا با موسیقی مورد علاقه خود از خواب بیدار شوید.

به طور معمول، رادیوهای ساعتی روی میز کنار تخت قرار می گیرند. برخی از مدل‌ها زنگ هشدار دوگانه را برای بیدار شدن در زمان‌های مختلف ارائه می‌دهند، معمولا یک دکمه بزرگ در بالای ساعت قرار دارد که زنگ را خاموش می‌کند و چند دقیقه بعد آن را تنظیم می‌کند تا به صدا درآید. برخی از رادیوهای ساعتی همچنین دارای یک تایمر “خواب” هستند که رادیو را برای مدت زمان مشخصی (معمولا حدود یک ساعت) روشن می کند. این برای افرادی که دوست دارند هنگام گوش دادن به رادیو به خواب بروند مفید است. و حتی ساعت ممکن است رادیو را در زمان مشخصی برای بیدار کردن کاربر روشن کند و معمولا شامل زنگ هشدار است. 


رادیوی ساعت زنگ دار اواسط دهه 1940 (با ایستگاه های رادیویی AM)

رادیوهای ساعتی مدرن با سایر منابع موسیقی مانند iPod و CD صوتی در دسترس هستند. هنگامی که زنگ هشدار فعال می شود، می تواند یک ایستگاه رادیویی تنظیم شده یا موسیقی را از یک منبع موسیقی انتخاب شده پخش کند تا فرد را بیدار کند. برخی از مدل‌های محبوب صداهای طبیعت مانند باران، جنگل، باد، دریا، آبشار و … را به جای زنگ هشدار ارائه می‌دهند.

 


رادیو ساعتی مدرن دارای آی‌پاد

ساعت براکتی (Bracket clock)

ساعت براکتی (Bracket clock)، سبکی از ساعت های رومیزی قابل حمل و عتیقه است که در قرن 17 و 18 ساخته شده است. این اصطلاح با ساعت‌های آونگی کوچک وزنه‌دار که گاهی اوقات «ساعت‌های براکت واقعی» نامیده می‌شدند، سرچشمه می‌گیرد که این ساعت ها معمولا با یک قفسه تزئینی کوچک ساخته می شدند تا فضایی برای وزنه‌های آویزان آن‌ها فراهم شود. 

ساعت‌ دیواری براکت واقعی(ساعت‌ آونگی کوچک وزنه‌دار)

ساعت رومیزی براکتی در حدود سال 1700 توسط دانیل کوئر ( Daniel Quare)در گالری هنر واکر(the Walker Art Gallery)، لیورپول به نمایش گذاشته شده است.  

 از ساعت مچی تا اختراع ساعت رومیزی 

اولین ساعت جیبی دیجیتال اختراع مهندس اتریشی Josef Pallweber در سال 1883 بوده است.

همچنین، اولین حق ثبت اختراع برای ساعت زنگ دار دیجیتال توسط D.E Protzmann و همکارانش در 23 اکتبر 1956 در ایالات متحده به ثبت رسید. پروتزمن و همکارانش همچنین در سال 1970 یک ساعت دیجیتالی دیگر را ثبت کردند که گفته می شد از حداقل قطعات متحرک استفاده کرده است.

پالسار (Pulsar) اولین ساعت مچی دیجیتال در دنیا می باشد که اولین بار در سال 1970 توسط شرکت همیلتن (Hamilton) اعلام شد و در بهار سال 1972 توسط شرکت های Hamilton،Inc ،Data ،Electro  به تولید انبوه رسید. این ساعت دارای قاب طلای 18 عیار و صفحه نمایش LED می باشد.

از فردی به نام یی زینگ (YI XING)، یک ستاره‌شناس، ریاضی‌دان، مخترع، مهندس مکانیک، فیلسوف چینی و راهب بودایی خواسته شد تا تقویم ها را در چین بهبود بخشد. او این کار را یک قدم جلوتر برد و بر اساس قرن‌ها نوآوری چینی، یک ساعتی مکانیکی تولید نمود. 

مجسمه یی زینگ (YI XING) )  

یی زینگ، این ساعت مکانیکی را در سال 725 پس از میلاد ساخت. این ساعت با چکاندن آب کار می کرد که چرخی را به حرکت در می آورد که یک دور کامل در 24 ساعت انجام می داد. یک سیستم آهنی و برنزی از چرخ‌ها و چرخ‌دنده‌ها باعث می‌شود ساعت بچرخد و در هر ساعت یک زنگ بزند. این ساعت کمی پیچیده تر از ساعت معمولی امروزی بود و نه تنها زمان، بلکه فاصله سیارات و ستارگان را نیز اندازه می گرفت. 

مکانیسم ساعت یی زینگ  

اولین ساعت‌های زنگ‌ دار مکانیکی

و اما، مورخان معتقدند اولین ساعت‌های زنگ‌ دار مکانیکی توسط شخصی در قرن پانزدهم در آلمان به وجود آمدند، اما مخترعان آنها ناشناخته هستند. با این حال، اکثر مردم صاحب چنین ساعت‌هایی نبودند و مجبور بودند به خورشید، خدمتکاران یا زنگ‌های دعا تکیه کنند. با سخت‌تر شدن ساعات کار، سوت‌ کارخانه‌ها به صدا درآمد تا مردمی که در نزدیکی محل کارشان زندگی می‌کردند به بلند شدن تشویق شوند.

لازم به ذکر است، مخترع ساعت زنگ دار مکانیکی، لوی هاچینز (Levi Hutchins) آمریکایی در سال 1787 یک دستگاه زنگ هشدار شخصی اختراع کرد تا او را در ساعت 4 صبح بیدار کند. اگرچه ساعت های زنگ دار دیگری قبلا وجود داشته است، اما به نظر می رسد که هاچینز در مورد آنها چیزی نشنیده بود. 

با این حال هاچینز که بیشتر به طلوع صبح علاقه مند بود تا مزایای تجاری، هرگز اختراع خود را ثبت نکرد. نیم قرن بعد، آنتوان ردیر ( Antoine Redier ) فرانسوی اولین کسی بود که یک ساعت زنگ دار قابل تنظیم را در سال 1847 ثبت کرد. ساعت زنگ دار قابل تنظیم به کاربر این امکان را می داد تا زمانی را برای بیدار شدن تنظیم کند. 

با این حال او به تولید انبوه ساعت خود نپرداخت، بنابراین ست ای توماس (Seth E. Thomas) آمریکایی در سال 1876 وارد عمل شد و نسخه خود را ثبت کرد. شرکت همنام او به تولید انبوه ساعت زنگ دار تبدیل شد. 

جنگ جهانی دوم و تاثیرات آن در تولیدات ساعت زنگ دار 

مارتین لوینسون(Martin Levinson) مورخ می نویسد: “در دنیای شهری و صنعتی در حال گسترش، مردم موظف بودند زمان را بدانند و به موقع باشند”. در اواخر قرن نوزدهم، بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال ساعت زنگ دار بودند.

از زمان شروع انقلاب صنعتی، مردم به دنبال راه حلی بودند تا مطمئن شوند که به موقع سر کار می رسند. یکی از روش‌های رایج، در بریتانیا و ایرلند، حضور یک فرد بود که با استفاده از هر چیزی از جمله چماق روی درها و پنجره‌ها  می‌کوبید تا افراد را بیدار کنند. همه ی مردم، از افراد مسن گرفته تا پلیس، تعداد زیادی نیرو برای این کار استخدام کردند. با این حال، در دهه 1920، با گسترش ساعت های زنگ دار، این حرفه منحصر به فرد شروع به محو شدن کرد.   

ساعت‌های زنگ دار در واشنگتن دی سی (Washington, D.C ) به همراه شیرخشک و خمیر دندان در دهه 1920

در اواسط دهه 1900، شرکت های ساعت زنگ دار به نوآوری خود ادامه دادند، با ساعت های زنگ دار مسافرتی قابل حمل و ساعت های زنگ دار رادیویی که به مصرف کنندگان اجازه می داد با صدایی جذاب تر از صدای زنگ از خواب بیدار شوند.

سپس جنگ جهانی دوم (بین سال‌های ۱۹۳۹ تا ۱۹۴۵) آغاز شد و رشد صنعت ساعت زنگ دار را متوقف کرد، زیرا تقریبا تمام کارخانه ها در ایالات متحده و بریتانیا به طور اجباری به مناطقی برای تولید وسایل مرتبط با جنگ تبدیل شدند. از آنجایی که کارگران جنگ باید به موقع از خواب بیدار می شدند، هر دو دولت اجازه ساخت ساعت‌های زنگ دار را دادند. 

سه ساعت زنگ دار از 1930S-1950S 

با این حال، در آن زمان فلزات کمیاب بودند، بنابراین بیشتر ساعت‌های جنگی از کارتن تخم‌مرغ تقویت‌شده با کاغذ خمیری و چوب فشرده ساخته می‌شدند.

همچنین، مردمی که نگران دانستن آن زمان بودند. با طولانی شدن جنگ و شکستن ساعت های زنگ دار قدیمی، فشار برای عرضه بیشتر ساعت های زنگ دار افزایش یافت. دولت به برخی از کارخانه‌ها اجازه داد تا فروش محصولات خود را دوباره آغاز کنند. با شروع کار کارخانه ها در اوایل سال 1944، ساعت های زنگ دار به زودی به یکی از اولین محصولاتی تبدیل شدند که طرح های به اصطلاح پس از جنگ را ارائه کردند.

ترند ساعت های رومیزی سال 2022 

1) ساعت های شماته دار فلزی زنگ دار و بدون زنگ

2) ساعت های کلاسیک چوبی به همراه زه فلزی  

3) ساعت های رومیزی دارای چرخ دنده متحرک

4) ساعت های رومیزی دارای پاندول متحرک

ساعت های رومیزی لوتوس

شرکت تولیدی لوتوس ساعت های رومیزی خود را در دو دسته چوبی و فلزی قرار می دهد. این دسته از محصولات لوتوس با رنگ های استاتیک و آبکاری طراحی و تولید شده اند. 

ساعت های رومیزی چرخ دنده ای لوتوس 

ساعت های رومیزی چرخ دنده ای لوتوس به دلیل سایز کوچک این قابلیت را دارند که در فضاهای مختلف از جمله میز کنسول،میز کنار تخت،میز عسلی و… دکور شوند. این ساعت ها دارای چرخ دنده هستند. حرکت زیبای چرخ دنده ها در ساعت رومیزی چرخ دنده ای حس خوب، پویایی و زنده بودن را به شما منتقل می کند. لوتوس ساعت های رومیزی چرخ دنده ای را در رنگ های آبکاری سیلور و گلد طراحی و تولید کرده است. 

ساعت رومیزی فلزی چرخ دنده ای مدل MONTEBELLO رنگ SILVER/WH

رومیزی فلزی چرخ دنده ای مدل MONTEBELLO رنگ GOLD/BL

ساعت رومیزی مدل MONTEBELLO رنگ SILVER/WH

رومیزی فلزی چرخ دنده ای مدل رنگ GOLD/WH

ساعت های رومیزی دارای پاندول متحرک لوتوس

این ساعت ها دارای موتور مجزا پاندول هستند. پاندول فلزی ظریف علاوه بر این که حرکتش حس خوبی دارد، نمای ظاهری ساعت را هم شکیل تر می کند. شرکت لوتوس ساعت های چوبی پاندول دار را با طراحی خاص و متفاوت تولید نموده است. 


ساعت رومیزی مدل  demi رنگ NESCAFE
 

ساعت چوبی رومیزی مدل DEMI رنگ WALNUT 

 رومیزی مدل DEMI رنگ GARY

ساعت رومیزی لوتوس مدل DEMI رنگ BROWN

جنس بدنه ساعت از چیست؟

جنس بدنه ساعت، معمولا از انواع مختلفی از مواد مانند چوب، فلز، پلاستیک و … تشکیل شده ‌است که رفتارها و تعاملات محیطی منحصر به فردی دارند.

شرکت لوتوس تا به امروز ساعت های رومیزی فلزی و چوبی زیبایی را ارائه نموده است. لوتوس ساعت های فلزی رومیزی را در تنوع رنگ های آبکاری و استاتیک، ابعاد و طرح های مختلف تولید کرده است تا برای ست کردن با دکور مورد نظرتان بدون شک بتوانید تصمیم بگیرید. کیفیت بالای پرداخت فلز و آبکاری از نقاط قوت ساعت های رومیزی فلزی لوتوس می باشد.  

یکی از نکات حائز اهمیت در خرید ساعت های رومیزی آگاهی از سبک دکوراسیون می باشد، بهتر است در خانه ای با سبک دکوراسیون مدرن از ساعت های فلزی و در منازل با سبک کلاسیک از ساعت های چوبی استفاده شود.

آیا ساعت رومیزی هدیه خوبی است؟

کسانی که می خواهند هدیه ای نسبتا ارزان و در عین حال قابل استفاده  و با ارزش بدهند، می توانند از ساعت رومیزی بهره مند شوند. می توان از آن ها تقریبا در تمام موقعیت ها و فضاهای اداری و منزل استفاده نمود. 

ساعت رومیزی فلزی SUGARLAND رنگ W/G

ساعت رومیزی فلزی SUGARLAND رنگ BL/G

مدل SUGARLAND، یک ساعت رومیزی فلزی کوچک با طراحی ساده اما متفاوت است که تا کنون چنین مدلی ندیده اید. یک پایه به شکل حلقه فلزی، باعث زیباتر شدن و متفاوت شدن این محصول شده است. ترکیب رنگ استاتیک مشکی بدنه با رنگ آبکاری طلایی پایه به زیبایی هر چه تمام تر محصول افزوده است.

لازم به ذکر است، لوتوس این مدل ساعت های رومیزی را در تنوع رنگهای آبکاری (طلایی، آنتیک و سیلور) و استاتیک( مشکی،سفید و طوسی) تولید کرده است، تا برای ست کردن با دکورتان بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید.

 وزن و اندازه ساعت رومیزی

نکته مهم دیگر برای انتخاب ساعت رومیزی دقت به مشخصات فیزیکی یا همان وزن و اندازه محصول می باشد. یادتان باشد قرار است شما از این مدل ساعت‌ها بر روی میز خود استفاده نمایید، به همین دلیل نباید اندازه ساعت به قدری بزرگ باشد که تمام مساحت روی میزتان را اشغال کند. از طرفی به دلیل نیاز به حمل و جا‌به‌جایی پیاپی این مدل از ساعت‌ها، باید به وزن مناسب آن‌ها نیز توجه داشت؛ یعنی نه خیلی سنگین باشند که برایتان دردسر ایجاد کنند و نه خیلی سبک باشند.  

ساعت های رومیزی لوتوس به دلیل سایز کوچک این قابلیت را دارند که در فضاهای مختلف  از جمله روی میز کنسول، میز کنار تخت، میز عسلی و…دکور شوند.  

سخن آخر: 

ساعت های رومیزی یکی از وسایل کاربردی و دکوری در هر خانه ای محسوب می شوند. جدیدترین کالکشن ساعت فلزی لوتوس با خوشرنگ ترین رنگ های آبکاری و استاتیک ارائه شده است. طراحی زیبای ساعت های لوتوس باعث شده تا از تمامی مدل های ساعت رومیزی جدا شود و کاملا یونیک و خاص باشد. ساعت های رومیزی را بخاطر سایز و طراحی بی نظیرش میتوانید در مکان های مختلف خانه و محیط کار ست کنید. 

ساعت رومیزی فلزی رنگ آنتیک  

رومیزی فلزی مدل بلمونت رنگ سیلور 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اگر شما بدنبال خرید ساعت رومیزی ارزان برای شروع فعالیتهای روزانه خود در هنگام صبح و یا برای یادآوری کاری مهم در فعالیتهای روزمره خود هستید, پیشنهاد می کنم که حتما بخش زیر را با دقت بخوانید و در نهایت لیست ساعت های رومیزی دیجیتال و طرحهای دیگر را مشاهده کنید و خرید خود را نهایی کنید. همچنین نکات مهم در خرید آن و انواع این ساعتها را بیان خواهیم کرد.

داشتن یک ساعت زیبای رومیزی در کنار انواع ساعتهای دکوری دیگر در دکوراسیون داخلی , در زیبایی آن تاثیر بسیار بالایی دارد. خیلی از افراد سعی می کنند که با خرید انواع ساعت برای فضای داخلی مورد نظر خود چه در قسمتهای مختلف منزل یا ویلا و چه در اتاق کار خود آرامش بیشتری و دلنشین تری را برای خود تهیه کنند.

نوشته های مشابه

 • 23 مدل بهترین تلویزیون در قیمت 5 ، 6 ، 7 و 8 میلیون پرفروش

 • بهترین تلویزیون تا 40 میلیون

  قیمت روز 7 مدل بهترین تلویزیون تا 40 میلیون در بازار + لینک خرید

زیبایی و قیمتهای مختلف اینگونه ساعتها و اندازه های متفاوت آنها در خرید مدلهای مختلف دست شما را باز نگه داشته است. شما می توانید طرحهای مختلف یا قیمتهای متفاوت را با توجه به سلیقه خود انتخاب و خریداری کنید.

نکات مهم در خرید بهترین ساعت رومیزی

طرحهای ساعت

اگر قصد خرید یک محصول را دارید پیشنهاد می کنم ساعتی را انتخاب کنید که با توجه به فضای اتاق و دوکراسیون و رنگ میز شم همخوانی داشته باشد. شاید برخی از افراد دوست داشته باشند که یک رنگ متفاوت برای ساعت خود انتخاب کنند که این کار زیاد جالبی نخواهد بود.

آیا بجز ساعت رومیزی، ساعت دیواری هم دارید؟

یکی از مواردی که در جایی تا به الان گفته نشده بحث داشتن ساعت دیواری در منزل هست. اگر شما در منزل خود ساعت های دیواری با طرح خاصی دارید پیشنهاد می کنیم که حتما از همان طرح یا شبیه همان طرح برای منزل خود یا فضای مورد نظر یک ساعت رومیزی خریداری کنید.

اندازه ساعت

یکی از نکات مهم در انتخاب ساعت برای خرید , دقت کردن به اندازه آن هست. خیلی از افراد در هنگام به صدا درامدن صدای زنگ ساعت , در حالیکه همچنان در حالت خواب و بیداری هستند , بدنبال خاموش کردن ساعت رومیزی هستند. در اینصورت ممکن است به خاطر اندازه بزرگ آن و کوچک بودن فضایی که ساعت روی آن قرار دارد , ساعت از روی میز حرکت کند و به پایین بیفتد.

وزن ساعت های رومیزی

می توان گفت وزن ساعت اهمیت زیادی در هنگام خرید ندارد. اما اگر دوست دارید که یک ساعت سبک داشته باشید سعی کنید به قدری سبک نباشد که با کوچکترین لمس تکان بخورد و بیفتد. یا اینکه زیاد سنگین نباشد که وقتی خواستید آن را با یک دست بلند کرده و تنظیمات آن را تغییر دهید , دچار مشکل شود.

شب تاب بودن ساعت

یکی از موارد جالب در خرید بهترین ساعت های رومیزی ارزان , شب تاب بودن آن هست. در هنگام خرید دقت کنید که در بخش مشخصات ساعت , قابلیت شب تاب بودن ذکر شده باشد. البته اگر بعضی از ساعتها این قابلیت را ندارند , احتمالا طراحی آن طوری خواهد بود که در هنگام تاریکی نور کافی خواهد داشت.

کیفیت و دوام ساعت

از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید این نوع ساعت ها باید رعایت کنید و به ان توجه کنید , کیفیت و دوام و طول عمر بالای ساعت هست. البته اگر قصد خرید ساعت ارزان رومیزی را در ذهن خود دارید , باید قید کیفیت و طول عمر بالای آن را از خود دور کنید.

قیمت خرید ساعت

علاوه بر کیفیت بالا که نکته مهمی هست , قیمت بهترین ساعت رومیزی هم بسیار حائز اهمیت هست. در اینجا ما نمیدانیم که شما قصد خرید چه نوع ساعت با چه قیمتی خواهید بود.

پیشنهاد عالی: لیست ساعت دیواری ارزان

ساعتهای رومیزی مدلها و انواع مختلفی دارند. اما پرفروشترین و بهترین ساعتهای رومیزی : دیجیتالی و چوبی زنگ دار و عقربه ای هستند. پیشنهاد می کنیم که این مدلها را بخرید.

اگر ساعتی می خرید که قابلیت شب تاب بودن را ندارد سخت در اشتباه هستید. پیشنهاد می کنم که حتما در هنگام خرید این ویزگی را حتما بررسی کنید. بعضی ساعتها این قابلیت را ندارند, اما عقربه های آن طوری طراحی شده اند که در شب انعکاس نور خوبی دارند.

مطمئنا قیمت محصول تاثیر مستقیمی در کیفیت آن خواهد داشت. البته یکسری از این ساعتها از بنردهای ایرانی هستند و کیفیت مناسبی هم دارند که قیمت پایین تری هم خواهند داشت.

بله. ساعتهایی که ما لیست کرده ایم همگی از ساعتهای پرفروشی هستند که علاوه بر طراحی زیبا , جزو بهترین ساعتهای رومیزی به شمار می آیند.


دیدن قیمت و لیست محصولات

1- ساعت رومیزی کوارتز مدل 02

ساعت رومیزی کوارتز مدل 02

 • ابعاد طول 50، عمق 20 و ارتفاع 73 میلی‌متر
 • وزن0.045 کیلوگرم
 • جنس قاب فلز
 • قطر صفحه 4 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد

2- ساعت رومیزی مدل 22

ساعت رومیزی مدل 22

 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • ابعاد 70x70x30 میلی‌متر
 • نمایش زمان عدد

 

3- ساعت رومیزی اورینتکس مدل 111

ساعت رومیزی اورینتکس مدل 111

 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 5 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب
  دارد
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد

4- ساعت رومیزی اسمارت کلاک مدل TCK-18 کدK21

 • وزن 0.145 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 11.5 سانتی متر
 • نمایش زمان عدد

5- ساعت رومیزی مدل Simple 002

 • وزن 45 کیلوگرم
 • جنس قاب فلز
 • قطر صفحه 4 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد

6- ساعت رومیزی رویونگ مدل RW913

 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 10 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب دارد
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد


دیدن قیمت و لیست محصولات

7- ساعت رومیزی کد Od-Wt000029

 • وزن 0.100 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عددی – رومی

8- ساعت رومیزی مدل Square Clock 510

 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 6 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • ثانیه شمار ندارد
 • نمایش زمان عدد

9- ساعت پروژکتوری رومیزی مدل DS-8190

 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 8 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • نمایش زمان عدد

10- ساعت رومیزی ارینتکس مدل 111

 • ابعاد 50x50x30 میلی‌متر
 • عقربه های شب تاب دارد
 • نمایش زمان عدد

11- ساعت رومیزی دانیه مدل 826

 • ابعاد 108x48x95 میلی‌متر
 • وزن 0.1 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • عقربه های شب تاب دارد
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد

12- ساعت دیجیتال دیواری و رومیزی کایزینگ مدل 3615

 • ابعاد 20×360×150 میلی‌متر
 • وزن 0.25 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 38.5 سانتی متر
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عددی – خطی


دیدن قیمت و لیست محصولات

13- ساعت رومیزی اریکس مدل ER-01

 • ابعاد 100x80x30 میلی‌متر
 • وزن 0.02 کیلوگرم
 • نمایش زمان عدد

14- ساعت رومیزی ایکیا مدل Dekad

 • ابعاد 140 × 100 ×60 میلی‌متر
 • جنس قاب استیل
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • ثانیه شمار ندارد
 • نمایش زمان عدد

15- ساعت پروژکتوری رومیزی مدل VK

 • وزن 0.180 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 8 سانتی متر
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد

16- ساعت رومیزی مدل دانیه 863

 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 8 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب دارد
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد

17- ساعت رومیزی کوکی مدل آرتان طرح نوستالژی سده کد 01

 • جنس قاب استیل
 • قطر صفحه 10 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب دارد
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عددی – نقطه‌ای

18- ساعت رومیزی ایکیا مدل STAKIG 503.736.53

 • ابعاد12*165*40  میلی‌متر
 • نمایش زمان عدد
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای


دیدن قیمت و لیست محصولات

19- ساعت رومیزی مدل gt 5666

 • ابعاد 80x30x10 میلی‌متر
 • وزن 0.05 کیلوگرم
 • نمایش زمان عدد
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای

20- ساعت رومیزی دایو مدل CW8098S

 • نحوه نمایش: دیجیتال
 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 10 سانتی متر
 • ثانیه شمار ندارد
 • نمایش زمان عدد

21- ساعت دیواری و رومیزی مدل X Segment Clock

 • وزن 2.7 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • ثانیه شمار ندارد
 • نمایش زمان عدد

22- ساعت رومیزی مدل DS-3625L

 • وزن 0.12 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • ثانیه شمار ندارد
 • نمایش زمان عدد

23- ساعت رومیزی ایکیا مدل FILMIS

 • وزن 0.2 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • عقربه های شب تاب دارد
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد

24- ساعت رومیزی هوشمند اسمارت کلاک مدل TCK-18 کدW11

 • ابعاد 138×79×44  میلی‌متر
 • وزن 0.165 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 11.7 سانتی متر
 • نمایش زمان عدد


دیدن قیمت و لیست محصولات

25- ساعت رومیزی مدل NightLife-Projection

 • ابعاد 147*110*58 میلی‌متر
 • وزن 0.2 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد

26- چراغ خواب طرح ساعت رومیزی کد 1063

 • ابعاد بسته بندی 15*5*25 سانتی متر
 • وزن بسته بندی 500 گرم
 • ابعاد15*15*5 سانتی متر
 • وزن 300 گرم

27- ساعت رومیزی دانیه کد 908

 • ابعاد 130x60x110 میلی‌متر
 • وزن 0.2 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • عقربه های شب تاب دارد
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد

28- ساعت رومیزی کد 801

 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 7 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عددی – نقطه‌ای

29- ساعت رومیزی وودن کلاک مدل مکعب مستطیل

 • ابعاد 40 × 60 × 140  میلی‌متر
 • وزن 200  کیلوگرم
 • جنس قاب چوب
 • قطر صفحه 15.5  سانتی متر
 • نمایش زمان خطی

30- ساعت رومیزی اسمارت کلاک مدل TCK-18 کدB41

 • وزن 0.165 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 11.7 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • نمایش زمان عدد


دیدن قیمت و لیست محصولات

31- ساعت رومیزی لاولی کد L90

 • جنس قاب MDF
 • قطر صفحه 15 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • ثانیه شمار ندارد
 • نمایش زمان رومی

32- ساعت رومیزی مدل CJ2028

 • وزن 0.1 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • قطر صفحه 5 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب ندارد
 • ثانیه شمار ندارد
 • نمایش زمان عدد

33- ساعت رومیزی طرح Exo کد 303

 • ابعاد 115x60x165 میلی‌متر
 • وزن 0.27 کیلوگرم
 • جنس قاب فلز
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان عدد

34- ساعت رومیزی باسئوس مدل Subai

 • ابعاد 73x40x110 میلی‌متر
 • وزن 0.220 کیلوگرم
 • جنس قاب پلاستیک
 • نمایش زمان عدد
 • نحوه نمایش: دیجیتال

35- ساعت رومیزی طرح ویولن مدل 2158B

 • ابعاد 140x90x40 میلی‌متر
 • وزن 0.2 کیلوگرم
 • نمایش زمان عدد
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای

36- ساعت رومیزی دکورچی مدل DCK132

 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • وزن 0.135 کیلوگرم
 • جنس قاب MDF
 • قطر صفحه 12.5 سانتی متر
 • ثانیه شمار دارد
 • نمایش زمان
  فاقد نشانگر
 •  

انواع ساعت رومیزی برای خرید

در مجموع ما دو نوع ساعت در این مدل داریم که می توان آنها را : ساعت دیجیتال و انالوگ (عقربه ای) می نامیم.

 • ساعت دیجیتال رومیزی

پیشنهاد می کنم که اگر به هوشمند بودن و فناوری جدید علاقمند هستید , حتما ساعت دیجیتال را خریداری کنید. این ساعتها علاوه بر اینکه شما را از خواب بیدار می کنند یکسری قابلیتها مانند: تقویم – نشان دادن ساعت – چراغ قوه و در قیمتهای بالاتر یکسری امکانات جذاب هم دارند. این ساعتها با باتری کار می کنند و اگر مبلغ بیشتری پرداخت کنید , می توانید از کیفیت باتری آن اطمینان کسب کنید.

 • ساعت عقربه ای یا آنالوگ رومیزی

اگر سن شما بالا هست و یا به ساعتهای کلاسیک علاقه دارید می توانید از ساعتهای آنالوگ یا عقربه ای استفاده کنید. این نکته را هم باید بدانید که ساعتهای آنالوگ همیشه قیمت پایینی ندارند و در قیمتهای بالا هم این نوع ساعتها با طراحی های جالب و بی نقص وجود دارند.

در مجموع هر کدام از این نوع مدلهای ساعت های باکیفیت رومیزی ارزان هم طرحهای زیبا – قیمتهای بالا و ارزان – کیفیت پایین و بالا و موارد دیگر دارند که فقط سلیقه شما می تواند در خرید نهایی یک کدام از این محصولات نقش داشته باشد.


ساعت از آن دسته اشیایی است که هم کاربردی است و هم می‌تواند جنبه تزیینی و دکوراتیو داشته باشد. تنوع محصولات زیبا و کاربردی در این زمینه هم زیاد است. در این مقاله نمونه‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم تا در خرید ساعت رومیزی راحت‌تر تصمیم‌ بگیرید.

خرید ساعت رومیزی و مواردی که ارزش بررسی دارند

مدت‌هاست گوشی‌های هوشمند ساعت‌ها را به حاشیه رانده‌اند اما هنوز هم بعضی از افراد برای اطلاع از زمان و استفاده از زنگ آن به مدل‌های کلاسیک علاقه دارند. از طرف دیگر، جنبه زیبایی و تزیینی ساعت‌های رومیزی را هم نمی‌توان نادیده گرفت.

در این مقاله مدل‌هایی معرفی می‌شوند که در دسته پرفروش‌ترین‌ها در سایت دیجی‌کالا بوده‌اند و خریداران را از ابعاد مختلف راضی نگه داشته‌اند. ترتیب قرارگرفتن ساعت‌های این مقاله براساس بیشترین قیمت به کمترین مرتب شده است. نگاهی به موارد مختلف داشته باشید تا ببینید که در بازار فروش ساعت رومیزی اوضاع از چه قرار است. شاید ساعت باب‌میلتان را در میان مدل‌های این فهرست پیدا کردید.

ساعت رومیزی مدل MSC-8039

خرید ساعت رومیزی

دیجیتالی یا کلاسیک؟ همه‌چیز به حال‌وهوای دکوراسیون و البته میل و سلیقه شما بازمی‌گردد. اگر فضایی مدرن و امروزی برای اتاقتان در نظر گرفته‌اید، خرید ساعت دیجیتالی گزینه جذابی خواهد بود. نکته دیگری هم وجود دارد؛ ساعت‌های دیجیتالی دقت عملکرد بالاتری دارند. پس اگر روی زمان و ثانیه‌هایش حسابی حساس هستید، ساعت دیجیتالی برایتان بهتر خواهد بود. ساعت رومیزی مدل MSC-8039 ساعتی جمع‌وجور است که نیازتان را به ساعتی خوب و باکیفیت رفع می‌کند.

ویژگی‌ها و مشخصات ظاهری

قطر صفحه این ساعت کوچک ۱۰ سانتی‌متر است و ابعادی در حدود ۱۰۰ در ۵۰ در ۳۰ میلی‌متر دارد. جنس بدنه‌اش پلاستیکی است و منبع تغذیه USB هم دارد. یعنی هم با باتری کار می‌کند و هم با کابل USB. اعداد روی نمایشگر این ساعت در تاریکی هم دیده می‌شوند و کارتان را راحت می‌کنند. میزان نور صفحه این ساعت هم قابلیت تنظیم دارد.

نظرات کاربران

کاربران از وضوح صفحه و کیفیت و دقت این ساعت تمجید و تعریف کرده‌اند. صدای زنگ این ساعت مانند ساعت تلفن‌های هوشمند به‌تدریج بلند و بلندتر می‌شود تا اگر شما هم از آن دسته افراد خوش‌خواب هستید، بالاخره مجبور به بیدارشدن شوید. قابلیت تنظیم ساعت روی حالت صبح (am) و شب (pm) هم از مزایای موردعلاقه خریداران قبلی‌اش بوده است.

یادتان باشد که اگر از کابل و آداپتور برای کارکردن ساعت استفاده می‌کنید، با کشیدن کابل، ساعت به تنظیمات اولیه بازمی‌گردد. پس اگر این ساعت را برای کسی می‌خرید که با این چیزها آشنایی ندارد، چند باتری هم در آن بگذارید که به هنگام کشیده‌شدن از برق یا قطعی برق، نیاز به تنظیم دوباره نداشته باشد.

ساعت پروژکتوری رومیزی مدل DS-8190

خرید ساعت رومیزی

این ساعت پروژکتوری خدمات بامزه‌ای ارائه می‌دهد. مثلا می‌توانید ساعت را روی دیوار یا سقف بیاندازید و گذر زمان را این‌طور ببینید. جالب نیست؟ قابلیت نمایش ساعت روی سقف و دیوار در کنار ویژگی‌های دیگر این محصول باعث می‌شود که برای افرادی که دنبال وسایل خاص هستند، حسابی جذاب شود. یک وسیله ساده و نه‌چندان گران می‌تواند حال‌وهوای اتاقتان را عوض کند. قبول دارید؟

ویژگی‌ها و مشخصات ظاهری

این ساعت ابعاد بزرگی ندارد: ۶۰×۱۱۰×۱۵۰میلی‌متر. بسیار هم سبک است و جنسی پلاستیکی دارد. قطر صفحه‌اش حدود ۸سانتی‌متر است و به‌جز ساعت می‌تواند وضعیت آب‌وهوا را هم نشان بدهد، تقویم هم دارد و دماسنج و رطوبت‌سنج هم برای آن در نظر گرفته شده است.

نظرات کاربران

کاربرانی که این ساعت را خریده‌اند از حس آرامش‌بخش و جالبی تعریف کرده‌اند که نمایش ساعت روی دیوار و سقف به آنها منتقل می‌کند. برخی از مشتریان درباره ری‌سِت‌شدن ساعت گلایه‌هایی داشته‌اند که اگر به گفته برخی دیگر از خریداران، اصول و نکاتی درباره تنظیمات وسیله رعایت شود، مشکلی پیش نخواهد آمد. دقت کنید که روش کار چیست و بعد اقدام به خرید کنید. در این‌صورت دچار مشکل ری‌ست‌شدن ساعت نخواهید شد.

ساعت رومیزی دیجیتال مدل وودن کلاک مکعبی

خرید ساعت رومیزی

ترکیبی از زیبایی کلاسیک چوب و فناوری ساعت‌های دیجیتالی جالب می‌شود، نه؟ ساعت رومیزی دیجیتال مدل وودن کلاک مکعبی از آن انتخاب‌های شیک و جذابی است که خاص‌پسندان را راضی می‌کند. اگر به‌دنبال ساعتی هستید که هم زمان را دقیق به شما نشان بدهد و هم گزینه مطلوبی برای دکوراسیون اتاقتان باشد، بهتر است که با وودن کلاک مکعبی بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌ها و مشخصات ظاهری

این ساعت رومیزی مکعبی اضلاععی ۶۰ میلی‌متری دارد؛ از چوب ساخته شده و قطر صفحه‌اش ۶ سانتی‌متر بیشتر نیست. طراحی زیبای آن می‌تواند ساعت را به گزینه مناسبی برای هدیه‌دادن هم بدل کند.

یکی از ویژگی‌های قابل‌توجه این ساعت قابلیت حفظ انرژی یا Energy Saving است. اگر آن را در حالت خواب یا sleep mode نگه دارید، انرژی ذخیره می‌کند و می‌توانید فقط در زمان نیاز، با لمس صفحه ساعت را ببینید.

نظرات کاربران

خریداران قبلی ساعت وودن کلاک از ظاهر و عملکردش ابراز رضایت کرده‌اند. یادتان باشد که اگر قصد خرید اینترنتی ساعت رومیزی دارید، حتما به ابعاد قیدشده درباره ساعت‌ها و محصولات مختلف دقت کنید. نکته دیگری که درباره ساعت‌های دیجیتالی وجود دارد، این است که اگر آنها را از برق بکشید، نیاز به تنظیم مجدد دارند و به حالت اولیه برمی‌گردند. پس با دانستن نکاتی این‌چنینی اقدام به خرید ساعت رومیزی کنید.

ساعت رومیزی بتنی مدل M-c05

خرید ساعت رومیزی

ساعت رومیزی بتنی هم گزینه جذاب دیگری است که می‌تواند حکم وسیله‌ای تزیینی در اتاقتان را هم داشته باشد. این ساعت تلفیقی است از پارچه و بتن و طراحی بامزه‌ای دارد که برای فانتزی‌پسندان مطلوب خواهد بود.

ویژگی‌ها و مشخصات ظاهری

این ساعت رومیزی از جنس بتن است. بتن می‌تواند در انواع فضاها استفاده شود و کماکان عضوی مناسب برای سبک‌وسیاق دکوراسیون خانه‌تان باشد. این جنس هم برای استایل کلاسیک و هم برای مینیمال‌دوست‌ها، فانتزی‌پسندها و… مناسب است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این ساعت بتنی استفاده از موتوری روان‌گرد است که باعث می‌شود بدون تیک‌تاک کار کند و بی‌صدا باشد. این برای کسانی خوشایند خواهد بود که از صداهای اضافه خوش‌شان نمی‌آید و مثلا به‌وقت خواب، به‌دنبال آرامش مطلق می‌گردند. ساعت M-c05 ابعادی ۱۰x۱۰x۱۲ سانتی‌متری دارد. احتمالا به‌خاطر جنس بتنی‌اش، کنجکاو هستید که بدانید وزن ساعت چقدر است. وزن این ساعت حدود ۷۰۰ گرم است. 

نظرات کاربران

بیشتر کسانی که این محصول را خریده‌اند از زیبایی‌ ظاهرش تعریف کرده‌اند. در خرید اینترنتی گاهی تفاوت میان تصور از محصول و عکسی که از آن به نمیاش گذاشته شده، زیاد است. اما به نظر می‌رسد که چنین چیزی درباره ساعت رومیزی بتنی M-c05 وجود ندارد. عالی است. نه؟ این را هم یادتان نرود که وزن این ساعت کمی نسبت به ابعادش زیاد است.

ساعت رومیزی سالی وان مدل مقلب القلوب

خرید ساعت رومیزی

این گزینه هم در میان پرفروش‌ترین ساعت‌ها دیده می‌شود و البته شاید برای کسی که با خرید ساعت رومیزی به‌دنبال گزینه‌ای دکوراتیو یا کاربردی است، همیشه مفید نباشد. این ساعت بیشتر با سفره هفت‌سین تناسب دارد و به خاطر طرح مقلب‌القلوب برای سفره انتخاب بسیار بامسمایی است.

ویژگی‌ها و مشخصات ظاهری

ساعت مذکور ابعاد بزرگی ندارد و ۵x۱۲x۲۶ میلی‌متر است. ساعت سالی‌وان سبک است و برای گذاشتن پای سفره هفت‌سین گزینه خوبی خواهد بود. البته فقط حرف از سفره هفت‌سین نیست. دعای «یامقلب‌القلوب» معنای زیبایی دارد و می‌تواند در روزهای دیگر هم خوانده شود. قبول دارید؟ وجود این دعا با خط نستعلیق در گوشه‌ای از اتاق خوشایند خواهد بود و پیام‌های جذاب و مهمی را به شما منتقل می‌کند.

نظرات کاربران

کسانی که این ساعت رومیزی را خریده بودند، بیشتر هدفشان، استفاده از آن برای سفره هفت‌سین بوده و رضایت زیادی هم داشته‌اند. شما از این ساعت خوشتان آمد؟ راستی رنگ‌های دیگری از آن هم وجود دارد و در این زمینه حق انتخاب دارید.

ساعت رومیزی مدل ماشین کلاسیک کد CH555

اهل خرید اشیای فانتزی هستید؟ به‌دنبال اشیا و اجسام متنوع هستید یا ساده‌پسندید؟ بعضی‌ از مشتریان همیشه دوست دارند که در خرید به‌سراغ گزینه‌های متنوع‌تر و خاص‌تر بروند. این دسته از دوستان احتمالا خرید ساعت رومیزی مدل ماشین کلاسیک را مد نظر قرار می‌دهند.

ویژگی‌ها و مشخصات ظاهری

این ساعت ابعادی به اندازه 190×7.5×90 میلی‌متر دارد و جنس قابش از پلاستیک است. ساعت که به شکل ماشین است در رنگ‌های مختلف به‌ فروش می‌رسد و برای هدیه‌دادن هم گزینه خوبی است. بعضی‌ها هم که به خودروی خود حسابی می‌رسند، می‌توانند از این ماشین ساعتی یا ساعت ماشینی در خودروی خود برای تزیین استفاده کنند.

نظرات کاربران

این ساعت ماشینی از سوی کسانی که آن را خریده‌اند در مواردی مانند طراحی، کیفیت و ارزش خرید نمره خوبی کسب کرده است و به نظر می‌رسد که اگر از ظاهرش خوشتان آمده است، خریدن آن راضی‌تان خواهد کرد و کیفیت خوبی هم دارد.

ساعت رومیزی رویونگ مدل RW913

این ساعت یک مورد کاملا معمولی است؛ یعنی ظاهری خاص و فانتزی ندارد و قابلیت‌های عجیبی هم ارائه نمی‌کند. اما ساعت خوش‌قیمت و با کیفیتی است. پس اگر قصد خرید ساعت رومیزی برای کوک‌کردن و بیدارشدن از خواب دارید، به‌سادگی می‌توانید روی این مورد حساب کنید.

ویژگی‌ها و مشخصات ظاهری

ساعت رومیزی رویونگ پلاستیکی است و ابعادی در حدود ۱۰۰x۱۰۰x۵۰ میلی‌متر دارد. قطر صفحه این ساعت هم ۱۰ سانتی‌متر است و عقربه‌هایی شب‌تاب هم دارد. این ساعتِ سبک و ساده گران‌قیمت نیست. ساعت رویونگ محصولی کار راه‌انداز است که شما را صبح‌ها از خواب بیدار خواهد کرد و کیفیت عملکرد خوبی دارد.

نظرات کاربران

بیشتر کسانی که این ساعت را خریده‌اند از کیفیت عملکردش رضایت داشته‌اند و در ضمن از صدای بلند و رسای زنگش خوششان آمده است. البته به نظر می‌رسد که تیک‌تیک ثانیه‌شمار این ساعت کمی بلند است. پس اگر قصد خرید دارید و به صدا حساس هستید، حواستان به این موضوع باشد.

ساعت رومیزی لاولی کد L90

ساعت رومیزی لاولی ساعت زیبایی است. این مدل را می‌توانید برای تزیین در نقاط مختلف منزل بگذارید و لذت ببرید. البته دقت کنید که این ساعت آلارم ندارد و بیشتر برای اهداف دکوراتیو استفاده می‌شود.

ویژگی‌ها و مشخصات ظاهری

ساعت لاولی با باتری کار می‌کند، ابعادی در حدود ۲۸۰X۱۸۰X۲۰ میلی‌متر دارد و قطر صفحه آن هم ۱۵ سانتی‌متر است. به‌دنبال خرید هدیه‌ای نه‌چندان گران، جالب و زیبا هستید؟ همین ساعت را بخرید؛ گزینه خوبی است. 

نظرات کاربران

مشتریان قبلی ساعت لاولی از آن خوششان آمده است و از خرید خود راضی بوده‌اند. آنها در مواردی مانند طراحی و زیبایی ظاهری و کیفیت عملکرد به این ساعت نمرات خوبی داده‌اند. البته به نظر می‌رسد که صدای عقربه‌های این ساعت کمی زیاد است. پس اگر به این موضوع حساسیت دارید، در خرید دقت بیشتری به خرج بدهید.

ساعت رومیزی چشمه نور مدل 853

این ساعت گزینه جذابی است: هم آلارم دارد هم زیباست و برای تزیین و دکوراسیون مورد خوبی خواهد بود. جنس ساعت از چوب است و ابعادی در حدود ۱۰۰×۱۰۰میلی‌متر دارد. 

ویژگی‌ها و مشخصات ظاهری

زنگ این ساعت ملودی زیبایی است و می‌توانید صبح‌ها با نوایی خوشایند بیدار شوید. جنس قاب آن هم از ام.دی.اف (MDF) است. برای هدیه‌دادن هم می‌توانید روی این ساعت حساب کنید.

نظرات کاربران

مشتریان قبلی ساعت رومیزی چشمه نور از خریدشان رضایت داشته‌اند و به این ساعت و ویژگی‌های مختلفش مانند کارایی و زیبایی نمرات خوبی داده‌اند. ضمن اینکه نکته‌ای مهم هم درباره آن گفته‌اند: این ساعت سروصدای زیادی ندارد و برای کسانی که به صدای ساعت حساس‌اند، گزینه خوبی خواهد بود.

جمع‌بندی راهنمای خرید ساعت رومیزی

خرید ساعت رومیزی هم مانند خرید هرچیز دیگری نیاز به آگاهی و چشم‌اندازی دقیق دارد. با مرور محصولات متنوعی که در بازار وجود دارند، همیشه تصمیم‌گیری‌های بهتری برای خرید چیزهای مختلف خواهید داشت. زمانی که با دید قوی و اطلاعات اقدام به خرید می‌کنید، درصد اشتباهاتتان در تصمیم‌گیری به حداقل خواهد رسید.

قبول دارید که ساعت از آن وسیله‌های جذابی است که هم کاربرد دارد و هم برای تزیین نقاط مختلف هر محیطی جذاب است؟ ضمن اینکه برای هدیه‌دادن هم گزینه خوبی به‌شمار می‌رود و زمانی که واقعا نمی‌دانید باید برای کسی چه چیزی هدیه بخرید، انتخاب خوبی خواهد بود. از میان ساعت‌هایی که معرفی شد، کدام‌یک را پسندید؟