رایانه

گرانترین ساعت کاسیو + مقایسه و نظرات کاربران

شرکت کاسیو اخیرا در طی ایده ای بسیار جالب و جذاب، برای جشن گرفتن 35 سالگی سری جی شاک، از گرانترین ساعت کاسیو جی شاک خود پرده برداری کرد.

شرکت ساعت سازی کاسیو در جشن 35 سالگی سری جی شاک، از گرانترین ساعت ساخته شده جی شاک را با نام ” Casio G-Shock G-D5000-9JR ” رونمایی ساخت که در این ساعت بسیار لوکس و جذاب از طلای 18 عیار استفاده شده است. اما این ساعت یک ساعت عادی نیست چرا که این ساعت کاملا ضد آب، ضد ضربه و دقیق می باشد که به هیچ وجه به آن آسیب نخواهد رسید.

توجه داشته باشید که این ساعت تنها به میزان 35 نسخه تولید شده است که برای داشتن هر یک از این ساعت ها، باید به میزان 69500 دلار هزینه نمایید که برای سفارش دادن از مغازه های منتخبی کاسیو در ژاپن از 15 مه 2019 آغاز خواهد شد که از قرار معلوم در دسامبر 2019 تحویل داده خواهند شد.

همچنین توجه داشته باشید که در ساخت بند این ساعت بسیار لوکس و مقاوم از تکنولوژی و فناوری ” Multi Band 6 ” به کار رفته است که در محبوبیت این ساعت نیز موثر واقع شد.

منبع: رکنا

1980


آدرس ما:

تهران، خیابان پیروزی،
چهارم نیرو هوایی، پلاک 180، واحد 2


یکی از شناخته شده‌ترین شرکت‌های بزرگ در زمینه ساعت و ماشین حساب، بی شک کاسیو است که هر یک از ما گرچه به میزان بسیار کم با این شرکت ژاپنی آشنا هستیم. کاسیو یک شرکت بزرگ و قدیمی در صنعت ساعت‌های مچی دیجیتال و. می‌باشد که بیشتر در صنعت ساعت و ماشین حساب معروف است. با این وجود تأسیس کاسیو در سال ۱۹۴۶ توسط تادائو کاشیو ژاپنی کلید خورد که این روز‌ها نتیجه سال‌ها تلاش و زحمت این شرکت را مشاهده می‌کنیم. گرانترین ساعت کاسیو جی شاک.

اما شرکت کاسیو اخیرا در طی ایده‌ای بسیار جالب و جذاب، برای جشن گرفتن ۳۵ سالگی سری جی شاک، از گرانترین ساعت کاسیو جی شاک خود پرده برداری کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب خواهیم گفت.

گرانترین ساعت کاسیو جی شاک رونمایی شد+عکس

 
شرکت ساعت سازی کاسیو در جشن ۳۵ سالگی سری جی شاک، از گرانترین ساعت ساخته شده جی شاک را با نام ” Casio G-Shock G-D۵۰۰۰-۹JR ” رونمایی ساخت که در این ساعت بسیار لوکس و جذاب از طلای ۱۸ عیار استفاده شده است. اما این ساعت یک ساعت عادی نیست چرا که این ساعت کاملا ضد آب، ضد ضربه و دقیق می‌باشد که به هیچ وجه به آن آسیب نخواهد رسید.

گرانترین ساعت کاسیو جی شاک رونمایی شد+عکس

توجه داشته باشید که این ساعت تنها به میزان ۳۵ نسخه تولید شده است که برای داشتن هر یک از این ساعت ها، باید به میزان ۶۹۵۰۰ دلار هزینه نمایید که برای سفارش دادن از مغازه‌های منتخبی کاسیو در ژاپن از ۱۵ مه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد که از قرار معلوم در دسامبر ۲۰۱۹ تحویل داده خواهند شد.

همچنین توجه داشته باشید که در ساخت بند این ساعت بسیار لوکس و مقاوم از تکنولوژی و فناوری ” Multi Band ۶ ” به کار رفته است که در محبوبیت این ساعت نیز موثر واقع شد.