مدل مانتو سنتی دوکمه | مدل مانتو جدید دخترانه و زنانه | مانتو مجلسی سنتی

مدل مانتو سنتی امروزه توجه اغلب خانم ها و دختران جوان را به سمت خود جلب کرده است و این مانتوها در انواع طرح های کوتاه و بلند دوخته می شود و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری خود از بین آن ها مانتویی با تن پوش و رنگی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

مدل مانتو سنتی زنانه و دخترانه

با توجه به اینکه مانتو یکی از پرکابردی ترین لباس ها برای خانم ها محسوب می شود از این رو طراحان مد و زیبایی مدل مانتوهای متنوعی را طراحی کرده اند که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.
در ادامه تصاویری از انواع مدلهای مانتوی سنتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

طرح های مانتوی سنتی کوتاه و بلند

برای دوخت اغلب مانتوهای سنتی از پارچه های طرح دار استفاده می شود همچنین در دوخت برخی از این طرح مانتوها از پارچه ها با طرح های سنتی در قسمتی از مانتوها نظیر بالاتنه یا آستین ها و … استفاده می شود که هر یک مانتوها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.
مانتوهای سنتی در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود می باشند و اگر شما قدی متناسب یا بلند دارید بهتر است طرح های کوتاه این مانتوها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
خانم های قد کوتاه همچنین می توانند در صورت تمایل به پوشیدن مانتوهای بلند سنتی از کفش های پاشنه بلند استفاده نمایند تا فرم اندام آن ها متناسب و جذاب تر به نظر برسد.

مانتوی طرح دار سنتی

مانتوی بلند سنتی

مانتوی مجلسی

مدل مانتو و دامن

مدل مانتوی دخترانه

مدل مانتوی طرح دار و بلند

مانتوی سنتی رنگ روشن

طرح جالب مانتوی سنتی

مانتوی طرح دار بلند

مانتوی سنتی شیک

مانتوی دانشجویی سنتی

مانتوی دخترانه سنتی جدید

مانتوی سنتی ساده و جدید

مانتو دخترانه

طرح مانتوی شیک

مدل مانتوی کوتاه سنتی

مانتو طرح دار و شیک دخترانه

مدل مانتوی شیک

مدل مانتو حریر
انتخابی رنگی مناسب برای مانتوهای سنتی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و با توجه به اینکه مانتوهای سنتی طرح دار می باشند در دوخت آن ها رنگ های متنوعی مشاهده می شوند.
اگر شما دارای فرم اندامی لاغر و متناسب هستید بهتر است برای شیک تر به نظر رسیدن استایل تان مانتوهای رنگ روشن سنتی را برای پوشیدن انتخاب نمایید. مانتوهای سنتی با رنگ تیره نیز برای خانم ها با فرم اندام چاق و درشت انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.
از مانتوهای سنتی می توانید در صورت تمایل به عنوان مانتوی دانشجویی استفاده نمایید همچنین طرح های مجلسی تر این مانتوها را می توانید در مهمانی ها و مجالس مختلف بپوشید.

مانتو دخترانه شیک

مدل مانتوی بلند دخترانه طرح دار

مانتوی رنگ روشن دخترانه

مدل مانتوی جدید دخترانه

مدل مانتوی کوتاه

مدل مانتو بلند طرح دار

مانتوی شیک سنتی

مدل مانتوی زنانه بلند

ست سنتی زنانه

مانتوی دخترانه بلند

طرح مانتوی دخترانه سنتی

مانتوی کوتاه و شیک سنتی

مانتو مشکی طرح دار

مانتوی زنانه سنتی

مدل مانتو شیک سنتی

مدل مانتوی زنانه سنتی

مانتوی بلند سنتی

مدل مانتو جلو باز

مدلهای جدید مانتوهای سنتی

مانتوهای سنتی ایرانی از جمله مانتوهای فوق العاده زیبا و جذاب هستند که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند و در مدلهای مختلف و شیکی طراحی و دوخته می شوند، حال این مانتوها با پارچه های اصیل و طرحدار می توانند جذابیت زیادی برای استایل بانوان در سنین مختلف ایجاد نمایند، در ادامه دعوت می کنیم از جدیدترین مدل مانتوهای سنتی زنانه و دخترانه دیدن کنید.

در طراحی و دوخت مانتوهای سنتی دخترانه و زنانه اغلب از پارچه های چهارخانه، گلدار، گلدوزی شده و سوزن دوزی شده با طرح و نقش اصیل ایرانی استفاده استفاده می شود و این موضوع موجب افزایش جذابیت این مدل مانتوها شده است، همانطور که می دانید طرح و دوخت این مانتوهای سنتی از طرح و مدل لباس سنتی و محلی خانم های ایرانی در قومیت های مختلف الهام گرفته می شود و امروزه در انواع مدلهای به روز و شیک طراحی شده که توانسته توجه زنان و دختران ایرانی در هر سن و سالی را به خود جلب نماید، در اینجا می توانید مدلهای جدید مانتوهای سنتی شیک و زیبا را ملاحظه نمایید.

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل مانتو سنتی آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتویی شیک و جذاب را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

احتمالا شما قصد خرید مانتو دارید که به این مطلب سر زدید به همین جهت سعی کردیم 120 مدل مانتو مجلسی جدید عید سال 1401 – 2022 رو گردآوری کنیم تا بتونید موقع مراجعه به بازار با یک پیش زمینه ذهنی از مدل مانتو های موجود بازار دیدن کنید.

مدل مانتو مجلسی جدید عید نوروز 1401

مدل مانتو مخملی رنگ ابی کاربنی سنگ دوزی شدهمانتو مجلسی خاص پسندمانتوی شیک و خاص مجلسی دخترانهمانتوی شیک و خاص مجلسی دخترانهمانتو برای نو عروس هامانتو شیک و خاص مناسب عقد و نامزدی مانتوهای مجلسی جدید مانتو مشکی شیک سنگ دوزی شدهمانتو مجلسی جدید سنگ دوزی شدهمانتو جدید مجلسی کرم رنگ سنگ دوزی شیکمانتو جدید نامزدی سفید کار شدهمانتو جدید مجلسی سفید کار شده با طرح پر طاووسمانتو مشکی مجلسی جدید سنگ دوزی شده آستین کلوشمانتو مجلسی جدید با طرح پر طاووسمدل مانتو مجلسی جدید دخترانه قرمز مشکی کار شدهمانتو مجلسی دخترانه جدید صورتی مشکیمدل جدید مانتو مجلسیمدل جدید مانتو مجلسی با گل های برجسته مدل مانتو مجلسی جدید عید دخترانه آستین پاپیون دار

مانتو مجلسی جدید عید مشکی

مانتو عید 1401 دخترانه و زنانه

مانتو مجلسی جدید عید حریر

مانتو مجلسی دو رنگ طرح جغد

مانتو رسمی شیک بدون دکمه

مدل مانتو جدید مشکی شیک 2022مانتو مشکی مجلسی  بلند و شیک حریر گل برجستهمدل مانتو جدید ساده و شیک جلو باز مروارید دوزی شدهمدل مانتو جدید حریر گیپور گلدارمانتو قرمز بلند و شیکمانتو بلند زیبا برای خانمهای ساده پوش و شیک پوشمدل مانتو مروارید دوزی شده آستین پیلی دار

مانتو عید دخترانه سال 2022

مانتو عید نوروز 1401 طرح سنتی شیکمانتو بهاری دخترانه و شیک برای نوروز امسالجدیدترین و زیباترین مدل مانتوهای نورز 1401 مزون عسلیمانتو مجلسی کار شده شیک نوروز 1401 – 2022

در کشور ما مانتو از جمله پوشش های رایج در بین خانم ها و دختران ایرانی می باشد که متناسب با مکان و شرایط محیطی انواع مدل های رسمی و فرم (متناسب محیط های کاری و دانشگاهی برای دانشجویان) ، مدل های سنتی (متناسب با فرهنگ اصیل ایرانی) و مدل مانتو هایی با کاربری روزانه و مخصوص مجالس و …. می شود.

به همین خاطر خرید و انتخاب مانتو همیشه جزء یکی از دغدغه های دختران و بانوان شیک پوش می باشد. نکات مهمی در انتخاب مدل مانتو وجود دارد که می توان به اندازه قد، شکل اندام و محیط مورد استفاده اشاره کرد.در این مطلب سعی شده انواع مدل مانتو و نکاتی پیرامون جنس آن ارائه شود تا بازهم  شیک پوشی بانوان ایرانی زبانزد همه جهان شود.قبل از خرید یک مانتو خوب باید به این موضوع هم توجه کنید که مدل مانتو با دیگر لباس هایتان هماهنگ و همرنگ باشد. میزان پولی که می خواهید هزینه کنید بر روی انتخاب شما اثر دارد. هم چنین جنس پارچه مناسبی برای مانتو انتخاب شود تا حس بدی هنگام پوشیدن آن نداشته باشید(مدل مانتو مجلسی کوتاه دامن پلیسه )مانتوهایی که کاربری روزانه دارند و مکرر از آن ها استفاده می شود باید به معنای واقعی تن خور مناسبی داشته باشد، دارای جیب بوده و از دکمه ها (به طور مثال 4 دکمه) یا زیپ خور مناسبی بهره برده باشد، دست و پا گیر نبوده و در پایان از لحاظ رنگ هم مناسب باشد با بتوان همه جا از آن استفاده کرد. همه این موارد باید در کنار زیبایی که به شما می دهد بتواند با نزدیک شدن هر فصل لباس مناسبی هم برای شما باشد.

مدل مانتو جدید بهاری امسال

با آمدن فصل بهار و عید نوروز لباس های ضخیم و گرم و نرم خودتونو بذارین کنار ، وقت پوشیدن مانتو های نخی و حریر با رنگ های شاد و  گلدار فرا رسیده است نمونه هایی از مدل مانتو بهاره 1401 را در پایین ببینید

( مدل مانتو مجلسی جدید عید )

مدل مانتو سفید از جنس حریرمانتو دخترانه بهاری با رنگ صورتی روشن بیشتر ببینید  »  مدل مانتو بهاره  « 

مدل مانتو جدید تابستانی 1401

به افزایش دما و گرمای هوا در فصل تابستان ، ایجاب میکند که لباس های خنک بپوشید . مدل مانتو تابستانی از جنس نخی گزینه مناسبی برای این فصل می تواند باشد. مانتوهای نخی روشن در فصل تابستان طرفداران زیادی در بین بانوان دارندمدل مانتو نخی بالا تنه کوتاه دخترانه مد سال 2022 مانتو تابستانی بلند نخی سال 1401 بیشتر ببینید »  مدل مانتو تابستانی  « 

مدل مانتو پاییزه 2022

با سرد شدن تدریجی هوا و رسیدن فصل پاییز, اگه شما هم مثل من سرمایی هستید بهتره مانتو های خنک تابستانه و راحتی خودتون رو با مانتو پاییزه ای که خریدید جایگزین کنیدمدل مانتو پاییزه بلند جلو بسته ( مدل مانتو پاییزه دور رنگ صورتی و طوسی ) بیشتر ببینید »  مدل مانتو پاییزه  «  

مدل مانتو زمستانی 2022

اگر اهل مد باشید باید مدل مانتو زمستانی خودتون رو با شروع سال 2022 مصادف هست رو از بین مزون های ایرانی و خارجی انتخاب کرده باشید. حتما تو انتخاب مدل مانتو رنگ سال 2022 رو هم مد نظر قرار بدین و رنگ مانتوی خودتونو با بوت های زمستانی خودتون ست کنیدمدل مانتو زمستانی مجلسی 2022-2022 مانتو زمستانی دورنگ مشکی و طوسی بیشتر ببینید »  مدل مانتو زمستانی  «  

مدل مانتو اسپرت 

دانشجویان و دختران خوش ذوق معمولا مدل مانتو اسپرت راحت و شیک به مدل مانتوهای مجلسی و رسمی ترجیح می دهند . البته اگر حال و حوصله درگیری با حراست دانشگاه رو ندارین بهتره مدل مانتو های رسمی و اداری هم تو قفسه لباستون داشته باشیدمدل مانتو دانشجویی خاصمدل مانتو اسپرت دخترانه  بیشتر ببینید »  مدل مانتو اسپرت  «  

مدل مانتو مجلسی

بیشتر ما موقع خرید مانتو ، طرح های شلوغ را نادیده می گیریم و سراغ مانتوهای ساده تر می رویم اما در مورد مانتو مجلسی ، کمی طرح برای آنکه شیک و متفاوت به نظر برسید، لازم است.یکی از مدهای سال 2022 استفاده از تکه دوزی های طرح دار در انواع لباس زنانه است، آن ها پرطرفدار هستند چون:

 • در عین سادگی متفاوت به نظر می رسند.
 • مدرن هستند.
 • در صورتی که طرح ها به شکل عمودی باشند، شما را لاغر و کشیده نشان می دهند.
 • با کمربند زیباتر دیده می شوند.
 • ست خود را با دامن یا شلوار ساده و یک شال با طرح های کم و ظریف کامل کنید. مانتوهای تکه دوزی دار را می توانید بین مدل های وینه و هاترا پیدا کنید.
 • مدل مانتو مجلسی گلدوزی شده به رنگ مشکیمدل مانتو مجلسی و سنتی بلند» مدل مانتو مجلسی 2022 زنانه دو تکه « بیشتر ببینید »  مدل مانتو مجلسی  «  

  مانتو اداری و فرم

  امیدوارم شما هم با من موافق باشید که انتخاب مانتو رسمی و فرم  تو محیط شغلی یک امر مهم هستش که باعث میشه نوع برخورد و احترام دیگران رو مشخص کنهمدل مانتو اداری جدید سال 1401 مدل مانتو فرم  بیشتر ببینید  »  مدل مانتو رسمی و اداری  «    

  انواع مدل مانتو با جنس های رایج در بازار

  برخی از افراد با توجه به جنس مانتو آن را انتخاب می کنند ، مثلا برای عده ای خرید مانتویی که چروک نمی شود و نیازی به اتو کردن ندارد مهم است و برای برخی دیگر اینکه مانتویشان پرز نگیرد.جنس هایی که پرز و کرک به خود می گیرند و یا پرز می دهند نیز جنس مناسبی برای مانتو نیست.

  مدل مانتو کتان

  کتان نیز نوعی از الیاف پنبه است که مقاومت و درخشندگی بالاتری دارد و در ضخامت های مختلف تهیه می شود. این جنس مانتوها می تواند انتخاب مناسبی برای مدل مانتو پاییز و زمستان باشد.مدل مانتو اسپرت از جنس کتان

  مانتو از جنس پنبه

  مانتوهایی که از جنس پنبه اند بیشتر مناسب فصول گرم ( تابستان ) سال بوده و چون حرارت را به راحتی عبور می دهند باعث جلوگیری از ایجاد بوی بد عرق می کنند.مانتوهایی از این جنس به راحتی قابل شستشو اند و تنها مشکلی که دارند این است که سریع چروک می شوند. پس پیشنهاد می شود اگر جزء آن دسته افرادی هستید که خیلی به این مسئله اهمیت می دهد ، این نکته را مد نظر قرار دهید که باید مدام آن را اتو کنید! هیچ چیز مانند اتوی مکرر عمر مانتو را کم نمی کند و باعث کهنه شدن آن نمی شود.مدل مانتو خنک و نازک برای تابستان

  مانتو های پشم

  مانتوهای پشمی گرم و ضخیم و مناسب زمستان هستند اما پیشنهاد می شود از پوشیدن این مانتو در اماکن سرپوشیده و محیط های بسته اجتناب کنید چون در صورت گرم شدن کاری از دست شما بر نمی آید ولی برای انتخاب مدل مانتو پاییزه وزمستانی می تونه انتخاب خوبی باشهمدل مانتو زمستانی چهارخانه پشمی , مانتو کوتاه زیپ دار و جلو بسته

  مانتو های ویسکوز

  مانتوهای که از جنس ویسکوز هستند از الیاف مصنوعی که هادی گرماست تهیه شده اند . این مانتوها جنس نرمی دارند و می توانید از آن در فصول گرم استفاده کنید.پس این نوع جنس پارچه رو برای مدل مانتو های بهاری و تابستانی خودتون در نظر داشته باشیدمدل مانتو کیمونو طوسی بلند ویسکوز , مانتو بهاره دخترانه

  مانتو های نایلونی

  مانتوهای نایلونی از الیاف مصنوعی و پنبه تهیه شده اند که مقاومت زیادی در برابر ساییدگی یا کشیدگی دارند. این نوع مانتوها رطوبت کمی را به خود جذب می کند و امکان نخ کش شدن آن زیاد است.مدل مانتو مشکی مجلسی بلند

  مانتو های پلی استر

  مانتوهایی که از جنس پلی استراند از الیاف مصنوعی تشکیل شده اند و به هیچ عنوان چروک نمی شوند.این مانتوها سبک اند و مقاومت بالایی دارند و به راحتی می توانید آن ها را اتو کنید.

  نکات مهم در انتخاب مدل مانتو مناسب

  نسبت به سایز و قد خود شناخت کافی داشته باشید و ویژگی های اندامی خود را کامل در نظر بگیرید. چون یک خانم قد  بلند و لاغر یا یک خانم کوتاه قد و کمی چاق یا خانمی که بازوهای نسبتا بزرگی دارد نمی توانند از یک مدل و از یک سایز مانتو استفاده کنند.همچنین پارچه مناسب برای فرم های مختلف بدن متفاوت است. بهترین توصیه ای که می توانیم به شما بکنیم این است که حداقل یکبار در هر دوره زندگی تان از مشورت یک طراح لباس و یا یک خیاط کاربلد برای انتخاب مدل و نوع پارچه بهره ببرید.

  مدل مانتو مناسب برای خانم های ریز جثه و کوتاه قد

  ▫  هرگز به سراغ مانتوی هایی با دامن خیلی گشاد و کلوش نروید.
  ▫  اگر می خواهید کوتاه تر دیده نشوید، مانتوهای بلند نپوشید.
  ▫  به سراغ مانتوهای مدل چروک نروید.
  ▫  مانتویی را انتخاب کنید که کاملا فیت تن شما باشد.
  ▫  بهترین قد مانتو برای شما تا روی زانو است.
  ▫  هر چه مانتوی شما ساده تر باشد خوش قواره تر خواهد بود.
  ▫  مانتوهای پر طرح و نقش را انتخاب نکنید.
  ▫  مانتوهایی با راه های عمودی باریک شما را بلندتر نشان می دهد.

  خانم های قد بلند هنگام خرید مانتو دقت کنند!

  ▫  اگر خیلی قد بلند هستید مانتوهایی که از بالا تا پایین تنگ هستند را نپوشید، چون شما را قد بلندتر نشان می دهد.
  ▫  برای اینکه قد شما متناسب تر دیده شود، مانتو شلوار و کفش تان را هم رنگ نپوشید. برای اینکه قد شما به چند ▫  قسمت تفکیک شود، رنگ مانتو و شلوار و کفش تان را متفاوت و البته متناسب انتخاب کنید.
  ▫  مانتوهای خیلی کوتاه هم نپوشید چون پاهای شما را بلندتر نشان می دهد.
  ▫  انتخاب مانتوهایی که انحناهای بدن را بیشتر نشان دهد، گزینه مناسبی برای خانم های قد بلند است.
  ▫  در انتخاب مدل مانتو مجلسی سراغ مانتوهای زنانه کمردار تنگ بروید.

  نکات کلیدی انتخاب مدل مانتو مجلسی جدید عید برای خانم های چاق و درشت اندام

  ▫  هرگز مانتوهایی را که حتی یک سایز برای شما کوچک است، نپوشید. مانتو نباید بدن شما را تحت فشار قرار دهد.
  ▫  انتخاب مدل برش و دوخت برای بانوان درشت اندام خیلی مهم است و کمک می کند تا خوش قواره تر به نظر برسند.
  ▫  مانتو های کشی و استرچ و کمرهای کشی را انتخاب نکنید.
  ▫  در مانتوی شما نباید خطوط افقی باشد، زیرا راه راه پارچه ها، نوارها و خطوط افقی شما را چاق تر و پهن نشان می دهد.
  ▫  مانتوهایی را که جیب های بغل از رو دارد، نپوشید.
  ▫  مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید.
  ▫  مدل هایی که شکاف های پهلو و جانبی دارند برای شما مناسب ترند زیرا این مدل ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن، در هنگام حرکت به شما کمک می کنند.
  ▫  مانتوهای کمی کلوش نیز گزینه خوبی به نظر می رسند.

  در خرید مدل مانتو جدید عید نگران بزرگی شکمتان نباشید!

  اگر برای انتخاب مدل مانتو نگران بزرگی شکمتان هستید به این نکات دقت کنید:
  ▫  مانتو های کمردار انتخاب نکنید. کمر باعث ایجاد جمع شدگی و چین در قسمت شکم می شود و دور شکم را بزرگتر از آنچه که هست، نشان می دهد.
  ▫  جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم باعث می شود که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه شود و شکم تان بزرگتر به نظر برسد.
  ▫  مانتو های قالب تن و راسته بپوشید تا یک فرم یکدست مستقیم از شانه تا پایین پای شما دیده شود.
  ▫  مدل بالاتنه های چپ و راستی یا Wrap هم باعث می شود شکمتان کوچک‎تر دیده شود.

  برای انتخاب مدل مانتو به سایز دور سینه تان توجه کنید.

  اگر سایز دور سینه شما خیلی بزرگ است و دوست ندارید مرکز توجه قرار بگیرد این نکات را فراموش نکنید:
  ▫  مانتوی بالاتنه گشاد بپوشید.
  ▫  مانتوهایی که در دو طرف دکمه دارند، سایز دور سینه را بزرگتر نشان می دهد.
  ▫  مانتوهایی که در قسمت بالاتنه جیب دارند را از کمد لباستان حذف کنید.
  ▫  مانتوهای ساده تر را انتخاب کنید.
  ▫  مانتوهایی با دامن کلوش یا پلیسه گزینه های مناسبی هستند.
  ▫  روسری، کفش و کیف جذاب و زیبا استفاده کنید تا در مجالس جلب توجه کنند.اگر سایز دور سینه شما کوچک است باید برای خرید مانتو به این موارد توجه کنید:
  ▫  مانتوهای طرح دار بپوشید.
  ▫  مانتوهای طرح دار و رنگ روشن با شلوارهای تک رنگ و ساده بپوشید.
  ▫  سراغ مانتوهایی بروید که در قسمت سینه خود تزئینات دارد.
  ▫  مدل هایی که درست زیر سینه جمع می شود، خود به خود سایز دور سینه را بزرگتر نشان می دهند.
  ▫  از پارچه های بافت دار یا براق در قسمت سینه استفاده کنید.

  مانتو مشکی کار شده مجلسی

  مدل مانتو بارداری

  وقتی به ماه های وسط تا انتهایی بارداری میرسی یکی از بزرگترین مشکلاتت این است که تقریبا همه لباس هایت دیگر تنگ شده اند و باید مانتو بارداری و لباس بارداری تهیه کنی . آن هم لباس و مانتویی که علاوه بر زیبایی راحت باشند و با شرایط بدن در این ایام هماهنگ باشند .چند توصیه برای خرید لباس های بارداری :
  یکی از مشکلات لباس پوشیدن در دوران بارداری این است که وزن شما و اندازه شکم تان مرتبا بیشتر میشودو شما مجبورید مدام لباس تهیه کنید .درست است که چاره ای ندارید ولی اگر در هر ماه به دنبال لباس های تنگ و فیت آن ماه نرویدو لباس های آزاد و کمی گشاد تهیه کنید علاوه بر این که راحت تر هستید میتوانید آن لباس را مدت زمان بیشتری بپوشید .مانتو حریر و کار شده: اگر قرار است در بهار 1401 بهترین اتفاق زندگیتان رقم بخورد ما به شما مانتو حریر و کار شده را پیشنهاد می دهیم. مدل مانتو حریر به خودی خود هیجان انگیز بوده و شما را خاص و منحصر بفرد می کند.

  مدل مانتو مجلسی جدید عید حریر

  مانتوهای طرح دار و شلوغ را، با شال یا روسری کاملا سادهٔ ابریشمی یا حریر ست نمایید تا طراحی لباستان به چشم بیاید. همچنین اگر روسریتان طرح دار است مانتو را ساده انتخاب نمایید.مدل مانتو دوتکه بسیار جذاب و شیک بوده و برای همه فصل ها قابل استفاده می باشد.مانتوهای چهارخانه: مدل مانتوهای چهار خونه فصل ندارند و علاوه بر اسپرت و جذاب بودن، طراحی زیبایی دارند و در عین سادگی جلوه ی خاصی به شما می دهند.

  مانتو چهارخانه قرمز

  مانتوهای گیپور: پارچه گیپور از آن مدلهای گران قیمت است که طرفداران زیادی دارد که البته ناگفته نماند که ارزش هزینه کردن را دارد چون واقعا خاص و زیبا هستند.مانتو گلدار: این مدل مانتوها سرشار از شادی و نشاط و حس تازگی هستند و انتخاب مناسبی برای کسانی ست که عاشق عید و گل وعطرهای بهاری هستند.اگر نسبت به ویژگی های ظاهری خود مانند سایز، قد و رنگ پوست تان شناخت کافی داشته باشید، همیشه می توانید در کمد لباستان، مانتوهایی شیک و موقر نگه  دارید که از انتخاب و خرید آن ها رضایت کامل دارید.مدل مانتو های بیشتر در بخش : »  مدل مانتو  « گردآوری : بخش مد مجله تصویر زندگی