تکنولوژیکسب و کار ایرانی

فروش ویژه نایلون گلخانه

نایلون گلخانه یکی از پراستفاده ترین نایلون ها در زمینه کشاورزی و باغداری است. پلاستیک گلخانه با پوشش مناسبی که بر روی گلخانه ایجاد می کند، باعث می شود تا گلخانه در برابر عوامل خارجی در امان مانده و رشد محصولات به حداکثر برسد. در این مطلب خبری ضمن معرفی این نایلون، جشنواره فروش ویژه نایلون گلخانه کیهان پلاستیک را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

خرید نایلون گلخانه | قیمت پلاستیک گلخانه

نایلون گلخانه چیست؟

نایلون گلخانه ای نوعی پلاستیک از نوع پلی اتیلن، پلاستیک کوپلیمر، پلی وینیل پلاستیک یا پلاستیک پلی کربنات است که برای پوشش سقف و یا کناره های گلخانه استفاده می شود. این نایلون استحکام بالاتری نسبت به نایلون معمولی دارد و مدت زمان زیادی عمر می کند. پلاستیک گلخانه انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها با توجه به ویژگی های مختلف در قیمت های گوناگونی وارد بازار می شوند. بهتر است قبل از خرید این نایلون با انواع آن آشنا شوید تا نمونه مناسبی از آن را تهیه کنید.

مزایای استفاده از نایلون گلخانه

افرادی که گلخانه دارند مدام به فکر راه حل هایی هستند که رشد و نمو گیاهان و محصولات خود را بالا ببرند. یکی از راه حل هایی که در این زمینه پیشنهاد شده است استفاده از نایلون گلخانه ای است. چرا که محصولات برای رشد و نمو به نور کافی نیاز دارند و همچنین باید به دور از رطوبت و گرد و خاک و موارد دیگر باشند. نایلون گلخانه ای توانسته است که تمامی انتظارات صاحبان گلخانه ها را برآورده سازد.

نایلون گلخانه به گونه ای ساخته شده است که دوام بیشتری نسبت به پلاستیک معمولی داشته باشد و مقاومت ویژه ای در برابر آب و هوا و پاره شدن از خود نشان می دهد.

افزودنی های نایلون گلخانه

افزودنی های گوناگونی برای تولید نایلون گلخانه استفاده می شود که هر کدام از آن ها باعث ایجاد ویژگی های متفاوت در این نایلون می شوند. این افزودنی ها به بهبود عملکرد این نایلون کمک کرده و می توانند با توجه به نیاز مشتری به صورت ترکیبی هم استفاده شوند.

خرید نایلون گلخانه | قیمت پلاستیک گلخانه

  • افزودنی ضد UV: این افزودنی باعث افزایش مقاومت نایلون در برابر نور مستقیم خورشید می شود و علاوه بر آن، به حفظ محصولات در برابر اشعه مضر فرابنفش کمک می کند.
  • افزودنی ضد مه: افزودنی ضد مه از ایجاد قطرات آب در اثر فتوسنتز گیاهان بر روی نایلون جلوگیری می کند. وجود شبنم در فضای گلخانه، باعث آسیب به گیاهان و سوختن برگ آن ها می شود.
  • افزودنی جذب مادون قرمز: وجود این افزودنی باعث کنترل دما گلخانه در طول شب می شود و گرمای مورد نیاز گلخانه در طول شبانه روز حفظ می شود.
  • افزودنی ضد الکتریسیته ساکن: این افزودنی به عدم جذب گرد و غبار بر روی نایلون گلخانه ای کمک می کند.

علاوه بر این افزونی های مرسوم، از افزودنی های دیگری چون افزودنی ضد چسبندگی، افزودنی آنتی اکسیدان، افزودنی ضد باکتری و… هم استفاده می شود. شما می توانید با توجه به ویژگی های مورد نیاز، نمونه های مختلفی از این نایلون را تهیه کنید.

راهنمای خرید نایلون گلخانه

انواع پوشش های گلخانه ای برای گلخانه و جود دارد. اما امروزه همه میدانند که نایلون گلخانه مناسب ترین پوشش برای گلخانه است. زیرا در درجه اول از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است و مهم تر از آن؛ اضافه کردن انواع افزودنی های کاربردی به پلاستیک گلخانه است.

 پلاستیک گلخانه را می توان برا ی انواع گلخانه هایی که در مکان های جغرافیایی مختلف با شرایط آب هوایی های مختلف قرار دارد تولید کرد، قیمت نایلون گلخانه هم مثل سایر نایلون های عریض به علت نوع افزودنی، ابعاد، اندازه و وزن نایلون گلخانه قابل تغییر است و به صورت یک اندازه ثابت؛ معمولا تولید و به فروش نمی رسد. معمولا نیاز و سفارش هر مشتری با مشتری دیگر برای خرید نایلون گلخانه متفاوت است؛ به همین علت با اندازه های ثابت معمولا تولید نمی شود.

جشنواره فروش ویژه نایلون گلخانه کیهان پلاستیک

کیهان پلاستیک تولید کننده و فروشنده نایلون های عریض گلخانه با ضمانت نامه بیمه ایران، ارائه کننده مناسب ترین،  قیمت پلاستیک های گلخانه در ایران است. همچنین شما با عضویت در شبکه های اجتماعی و ورود به سایت ما  می توانید از فروش ویژه فصلی و مناسبتی انواع نایلون گلخانه مطلع شوید و از تخفیف فروش ویژه این ایام بهره مند شوید. فروش نایلون گلخانه در تهران و در دیگر شهرها و شهرستان ها صورت می گیرد. شما قادر هستید از هر نقطه ای از ایران ثبت سفارش کنید.

ویژگی خرید نایلون گلخانه از شرکت کیهان پلاستیک

کیهان پلاستیک تنها تولید کننده  نایلون پنج لایه در ایران که نایلون ها دارای ضمانت نامه نیز است. این جشنواره به دلیل پنجاهمین سالروز تاسیس کارخانه نوآوران کیهان پلاستیک پارسام برگزار شده است. تخفیف استثنایی از 10 تا 20 درصد؛ با توجه به میزان خرید و نوع نایلونی که خریداری می کنید متفاوت است.

خرید نایلون گلخانه | قیمت پلاستیک گلخانه

  • مدت فروش ویژه ما محدود بوده و فقط تا پایان خرداد ماه 1402 است و بعد از این تاریخ محصولات به قیمت اصلی خود به فروش می رسند.
  • علاوه بر اینکه بهترین جنس موجود در بازار را با تخفیف بسیار عالی خریداری می کنید، در پایان جشنواره قرعه کشی 5 میلیون تومانی برای شرکت کنندگان جشنواره قرار داده ایم که شما می توانید برنده خوش شانس این جایزه باشید.

جمع بندی

 در انتخاب مناسب ترین نایلون کمک گرفتن از یک فرد با تجربه و آگاه به مسائل این حوزه سریعترین راه در رسیدن به بهترین نایلون است، که ما این راه را برای شما هموار کرده ایم. مشاوران فروش ما در کیهان پلاستیک با سال ها تجربه در امر نایلون گلخانه همواره در حال آموزش دیدن هستند تا با توجه به شرایط منطقه و محصول مشتری در انتخاب بهترین نایلون برای پوشش گلخانه به شما کمک کنند. جهت خرید نایلون گلخانه در جشنواره ویژه کیهان پلاستیک، به سایت keyhan-plastic.com مراجعه کنید و از اینجا اقدام به خرید کنید. همچنین با تماس با شماره های زیر می توانید سفارش خود را ثبت کنید:

02156230412

09129582206

09129582207

منبع: شایا نیوز