پزشکی و سلامتکسب و کار ایرانی

تاثیر ژل رویال در باروری

خواص ژل رویال برای زنان

در حالی که  “اَبَرغذاهای” بسیاری در دنیا وجود دارند که ثابت کرده اند در کمک به باروری بسیار موثر هستند، اما، تأثیرات مثبت ژل رویال در بهبود باروری باعث شده است این ماده ارزشمند پادشاه یا ملکه این دسته از فرآورده ها است، اگر تصمیم به استفاده و خرید ژل رویال گرفته اید همراه ما باشید.

این ماده متراکم از مواد مغذی ترشحی است که از غدد خاصی در زنبورهای کارگر پرستار خارج می شود و نه تنها از آن برای ایجاد یک ملکه زنبور عسل برای تولید مثل و حفظ بقا کندو استفاده می شود، بلکه لارو یا نوزاد زنبور عسل نیز با آن تغذیه می شود تا شرایط سلامت و رشد مطلوبی برای آنها فراهم شود.

ژل رویال سرشار از اسیدهای آمینه (به طور دقیق 29)، اسید 10 هیدروکسی دسنوئیک (10-HDA)، لیپیدها، قندها، ویتامین ها و پروتئین ها است. این ماده بسیار مغذی حاوی ویتامین های A، B (از جمله اسید فولیک و اینوزیتول)، C، D و E است و همچنین دارای سطوح کافی آهن و کلسیم و همچنین سایر مواد معدنی است.

ژل رویال همچنین حاوی استیل کولین است که برای انتقال پیام های عصبی از سلولی به سلول دیگر لازم هستند. تصور می شود 10-HDA جزء اصلی خواص درمانی ژل رویال است زیرا تحقیقات بر روی آن نشان از فعالیت های ضد توموری این ماده دارد. از آنجایی که ژل رویال حاوی طیف گسترده ای از مواد مغذی است که برای سلامتی و عملکرد مناسب اندام ها ضروری هستند، خیلی سخت نیست تا  تأثیرات مثبت ژل رویال در بهبود باروری را شناسایی کنیم.

در مطالعات و تحقیقات گوناگون ثابت شده است که مصرف منظم ژل رویال با کیفیت میتواند به تعادل هورمون ها کمک می کند. این خاصیت مصرف ژل رویال برای افرادی که از عدم تعادل هورمونی رنج می برند بسیار مفید است، چرا که این ماده از سیستم غدد درون ریز حمایت می کند. لذا، ممکن است آنچه ما به عنوان تأثیرات مثبت ژل رویال در بهبود باروری می شناسیم مرتبط با ویژگی تنظیم کنندگی هورمونی این ماده باشد.

خواص ژل رویال برای زنان | ژل رویال اصل از کجا بخرم

تحقیقات تأثیرات مثبت ژل رویال در بهبود باروری زنان را ثابت نموده است. ترکیبات موجود در ژل رویال می توانند به تعادل هورمونی در بدن کمک کنند. مصرف ژل رویال می تواند در تنظیم دوره های قاعدگی نامنظم، افزایش تخمک گذاری و تقویت تخمدان ها بسیار موثر واقع شود. علاوه بر این، ژل رویال می تواند به بهبود سطح اسیدیته داخل رحم کمک کند که برای روند لقاح و رشد جنین بسیار مهم است.

در مطالعه ای که در ژاپن انجام شد و در سال 2007 در مجله “Evid Based Complement Alternat Med” منتشر شد. نشان داد که ژل رویال کارکردی شبیه به استروژن انسانی، و فیتواستروژن های گیاهی دارد. استروژن برای داشتن چرخه قاعدگی سالم ماده ای بسیار حیاتی است.

این مطالعه همچنین پتانسیل افزایش اندازه سلول های رحمی را در موش ها مورد مطالعه قرار داد. در حالی هنوز نیاز به مطالعات بیشتری برای نشان دادن پتانسیل کامل مصرف ژل رویال بر سلامت رحم باشد، این مساله باز هم پتانسیل و قدرتی هیجان انگیز برای زنان با عضلات ضعیف رحم یا پوشش نازک رحم است که به دلیل استفاده طولانی مدت از کنترل بارداری هورمونی برای آنها روی داده است.

مصرف ژل رویال  در موارد زیر مفید است:

  • برای افزایش میل جنسی
  • حمایت از سلامت تخمک و اسپرم
  • ایجاد تعادل هورمونی
  • حفاظت از سلامت کبد
  • کاهش علائم پیری
  • کاهش التهاب ناشی از بیماری یا آسیب
  • تقویت طبیعی سیستم ایمنی بدن
  • حفاظت از اثرات مخرب شیمی درمانی در باروری

خواص ژل رویال برای زنان | ژل رویال اصل از کجا بخرم

مطالعات نشان داده اند که تأثیرات مثبت ژل رویال در بهبود باروری مردان انکار ناپذیر است. مصرف ژل رویال اکسین می تواند کیفیت اسپرم ها را ارتقا دهد و تعداد و حرکت اسپرم ها را بهبود بخشد. ترکیبات موجود در ژل رویال می توانند به تقویت سلول های جنسی مردان کمک کنند و بهبود عملکرد سیستم تولید مثل را تسهیل کنند.

علاوه بر تأثیر مستقیم ژل رویال بر باروری، این ماده می تواند بر عوامل مرتبط با باروری نیز تأثیرگذار باشد. به عنوان مثال، خواص ضد اکسیدانی ژل رویال می تواند در مقابل آسیب های اکسیداتیو و تجمع رادیکال های آزاد در بدن محافظت کند که می تواند به سلامت عمومی سیستم تولید مثل کمک کند.

همچنین، اثرات ضد التهابی ژل رویال می توانند به بهبود سلامت تناسلی و کاهش التهابات ناشی از عوامل مختلف کمک کنند. التهابات ممکن است به کاهش کیفیت اسپرم ها و اختلالات هورمونی منجر شود. با تسکین التهابات، می توان بهبود در عملکرد سلول ها و بازسازی بافت های تناسلی را تسهیل کرد.

برای درک تأثیرات مثبت ژل رویال در بهبود باروری باید در هنگام استفاده از ژل رویال، به نکات زیر توجه کنیم:

مشاوره پزشک: قبل از شروع هرگونه مکمل یا رژیم غذایی جدید، همواره بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا توصیه های مناسب دریافت کنید و اطمینان حاصل کنید که ژل رویال برای شما مناسب است.

کیفیت محصول: تأمین ژل رویال با کیفیت بالا از منابع معتبر بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که محصولی که استفاده می کنید، خالص و بدون افزودنی های غیرضروری است. ما در اکسین با اتکا به تجربه خود، خرید ژل رویال اصل و باکیفیت را برای شما تسهیل کرده ایم (کلیک کنید).

مصرف منظم: بهتر است برای دستیابی به تأثیرات مثبت ژل رویال در بهبود باروری، این محصول باارزش را به صورت منظم و به دستور پزشک یا رژیم تغذیه ای که تعیین شده است مصرف کنید. مصرف منظم ممکن است به حفظ تأثیرات مثبت آن بر باروری کمک کند.

 

 منبع: oxinhoney