خودروکسب و کار ایرانی

قیمت و هزینه اجاره ون در مسیر های بین شهری

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت کرایه ون دربستی و یا هزینه کرایه اتوبوس دخیل هستند که شما می توانید بر اساس آن ها هزینه کرایه اتوبوس، ون و یا مینی بوس را حدس بزنید. حتما برای شما هم پیش آمده که در موقعیت هایی متوجه شوید یک ماشین با ظرفیت پنج نفر خیلی کوچکتر از آن است که بتوانید یک سفر دسته جمعی خوب داشته باشید یا گردش های درون شهری ای باشند که نتوانید همه افرادی که دوست دارید را در آن همراه کنید. یا به عنوان مثال در کارتان نیاز به حمل و نقل افراد برای شرکت در سمینار، حضور در سر کار، گردش های علمی و تفریحی پیش بیاید. جالب است بدانید که در بسیاری از این موارد قیمت کرایه ون دربستی و ون تاکسی فرودگاه امام و یا اتوبوس برای شما، عزیزان و یا همکارانتان بسیار به صرفه تر خواهد بود.

اجاره ون ارزان | اسنپ ون اصفهان

چه عواملی در تعیین قیمت کرایه ون دربستی و اتوبوس موثر است؟

اولین نکته ای که در تعیین هزینه کرایه ون موثر است این است که چند نفر هستید و مایلید تا از کدام وسیله نقلیه برای خود استفاده کنید. طبیعتا قیمت اجاره ون با قیمت اجاره اتوبوس متفاوت است و اغلب مواقع تعداد شما این مسئله را تعیین می کند. اما سایر مواردی که می تواند در تعیین هزینه کرایه اتوبوس، ون و مینی بوس دخیل باشد عبارتند از:

نوع سفر

سفرهای درون شهری با یک قیمت و سفر های برون شهری با قیمتی دیگر سنجیده می شوند. سفرهای درون شهری نیاز به طی مسافت کمتری هستند برای همین زمانی که شما نوع سفر را انتخاب می کنید در واقع نوع ون و یا اتوبوس درخواستی را نیز انتخاب می کنید. طبیعتا قیمت ون مسافرتی در ایران با قیمت اجاره ون عادی متفاوت است. علاوه بر این مسائلی در شهر وجود دارد که شاید در هزینه شما تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال هزینه پرداخت طرح ترافیک بر عهده مسافر است و این مسئله در سفرهای خارج از شهر وجود ندارد. با این وجود اگر سفر شما چند روزه باشد شما علاوه بر پرداخت قیت کرایه ون بین شهری باید هزینه اسکان راننده و خوراک او را نیز بپردازید.

مدل خودرو

مدل خودرو یکی دیگر از مسائل تعیین کننده در هزینه اجاره اتوبوس و یا ون شماست. اینکه خودرو متعلق به چه سالی است و چه خدماتی اعم از کولر، پخش ویدئو، صندلی های تخت خواب شو و… ارائه می دهد در تعیین قیمت کرایه ون دربستی و اتوبوس موثر است. طبیعتا در این میان قیمت کرایه اتوبوس VIP برای مسافران بیشتر از اتوبوس های معمولی است. البته بد نیست بدانید که اغلب اتوبوس ها، مینی بوس ها و ون ها به امکانات دلخواه مشتری تجهیز شده اند و شما در سفرهای درون و برون شهری با آن ها هیچ گونه مشکلی را حس نخواهید کرد و به طور کامل راحت خواهید بود.

مدت زمان و مسافت

طبعا زمانی که سفر و استفاده شما چند روزه باشد، مسافت و زمان بیشتری طی خواهد شد ولی با این وجود هزینه خاصی که به هر روز و یا هر مسافت تعلق می گیرد نیز کاهش پیدا می کند و در ابعادی وسیع تر می توان گفت حتی برای شما به صرفه تر است. ولی نکته ای که نباید فراموش کنید این است که اگر راننده همراه با شماست و شب مجبور به اسکان باشد هزیه های مربوط به اسکان او و همچنین خورد و خوراک با شما خواهد بود. در مسافت های بالای 300 کیلومتر رفت و برگشت شما حداقل به 3 روز زمان نیاز دارد پس برای پرداخت هزینه کرایه ون و یا اتوبوس برنامه ریزی کنید و این مسئله را در ذهن بسپارید.

قیمت اجاره ون بدون راننده به چه صورت است؟

این مورد کمتر میان مشتریان پیش می آید که بخواهند ون را بدون راننده اجاره کنند. زیرا رانندگی ون و اتوبوس به تخصص نیاز دارد و شرکت ها نیز کمتر اقدام به ارائه این سرویس ها می کنند. ولی به طور کلی قیمت اجاره ون با راننده با قیمت اجاره ون بدون راننده متفاوت است. زمانی که شما راننده را نیز استخدام می کنید طبعا هزینه بیشتری بابت دستمزد به او خواهید پرداخت ولی فراموش نکنید که از بسیاری از جنبه ها برای شما به صرفه تر خواهد بود.

زمانی که شما قیمت اجاره ون با راننده را پرداخت می کنید می توانید خیالتان را از بابت همه مسئولیت ها راحت کنید. خرابی های رخ داده برای ماشین و تمامی خسارت ها بر عهده راننده است و هیچ مسئولیتی متوجه مسافران نیست. اما اگر ون را بدون راننده اجاره کنید مسئولیت زیادی بر گردن شماست که از تصادفات گرفته تا خرابی خودرو همه را خودتان به شخصه باید حل و پرداخت کنید و از آن جایی که کمتر پیش می آید تخصص رانندگی و تعمیرات اینگونه ماشین ها در افراد عادی پیدا شود قیمت اجاره ون بدون راننده برای شما به صرفه نخواهد بود.

.اجاره ون ارزان

اجاره ون با راننده با قیمت ارزان در تمام ساعات شبانه روز، به صورت دورن شهری و برون شهری برای شما عزیزان امکان پذیر می باشد. شما می توانید به صورت ساعتی و روزانه و یا هفتگی و ماهانه از کرایه ون با راننده دربستی استفاده کرده و به نقاط مختلف کشور سفر کنید.

شایان ذکر است قیمت کرایه ون، به صورت کیلومتری برای شما محاسبه می گردد.
انواع ون ها در مدل های مختلف، با توجه به نوع نیاز شما و بودجه در اختیارتان قرار داده می شود تا شما بتوانید لحظات خاطره انگیزی را در سفر و یا پروژه های کاری اجاره کنید. شما می توانید به صورت ارسال پیامک در واتساپ، ون مدنظر خود را با راننده اجاره کرده و از سفر خود لذت ببرید.

خدمات اجاره ون مسافرتی و فرودگاهی

ون لوکس این امکان را به شما می دهد تا با امکانات مناسب از مهمان خود استقبال کنید و در طول جابه جایی حسی خوبی و راحتی داشته باشند. فاصله صندلی این نوع ون ها بسیار مناسب بوده به همین دلیل مسافران هیچ احساس ناراحتی و کمبود فضا ندارند.

نحوه رنت ون به ادارات دولتی و شرکت ها

اجاره ون با راننده تشریفاتی نیز امکان پذیر می باشد. در شرایطی که با راننده ون خود را کرایه می کنید تمامی رانندگان این شرکت مجرب، و به تمامی مسیرها مسلط می باشند. پس بدون هیچ نگرانی، از کرایه ون ارزان لذت ببرید.

آیا اجاره ون برای مسافرت به صرفه است؟

اگر تا به حال تجربه ای از سفر جاده ای نداشته اید، می توانید با شناختن مزایای آن به این تجربه تشویق شوید. سفرهای جاده ای به شما اجازه می دهند تا به طور کامل از مکان ها لذت ببرید. شما می توانید در هر مکان دلخواه توقف کنید و از تمامی جاذبه های آنجا بهره ببرید.

این نوع سفر به شما امکان می دهد که بدون نگرانی از رفتن یک فرودگاه به فرودگاه دیگر یا از دست دادن جاهای دیدنی، از سفرتان لذت ببرید. با سفر جاده ای، شما تجربه ای منحصربه فرد از کشور و مناظر طبیعی را خواهید داشت. این نوع سفر، فرصتی است برای کشف آرامش و لذتی جدید از مسیرهای جاده ای.

درست است که سفرهای جاده ای با ماشین ممکن است محدودیت هایی داشته باشند؛ اما با استفاده از ون این محدودیت ها کاهش می یابد. کرایه ون  به شما این امکان را می دهد که با آزادی بیشتری به مسیرها و مکان های دلخواهتان بروید و لذت ببرید. در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد اجاره ون برای سفر صحبت کنیم.