خودروکسب و کار ایرانی

آشنایی با بهترین مرکز تعمیرات و موتورسازیِ سیار

با مرکز تعمیرات و موتورسازیِ سیار مجموعه امداد موتور ، با بیش از 20 سال سابقه درزمینه ی تعمیر موتورسیکلت در محل بیشتر آشنا شوید.

پنچرگیری ۲۴ ساعته موتور سیکلت | تعمیر موتور سیکلت در خانه

روزی از خواب بیدار و طبق عادت گذشته، صبح زود برای رفتن به سر کار آماده می شوید. سوئیچ را برمی دارید و به سمت موتورسیکلت می روید. قصد دارید موتور را استارت بزنید. ولی روشن نمیشود حالا خودتان هستید و موتورسیکلت خاموشتان! از بخت بد، موتورسازی در نزدیک خانه ای شما وجود ندارد؛ اما نگران نباشید. فقط کافی است آدرس وبسایت و شماره تماس امداد موتور را داشته باشین تا نزدیک ترین موتورسازی سیار مشکل موتورسیکلت شمارو رفع کند.

روز شلوغی داشتید. باید به جاهای زیادی می رفتید. به خودتان آمدید و متوجه شدید موتورسیکلت شما پنچر شده. کنار موتورسیکلت ایستاده اید. چطور حالا این موتورسیکلت را به موتورسازی ببرم؟ من به شما می گویم اصلاً نیازی نیست آن را جابه جا کنید. حتی مهم نیست کجای شهر حضور دارید. براحتی با مراجعه به سایت امداد موتور سیکلت در خواست کمک نمایید.

مجموعه امداد موتور دارای چندین موتور سازی سیار در غرب و شرق شهر تهران می باشد و دارای تجربه ی چندین ساله در تعمیر موتور سیکلت ، وگو، کلیک، بنلی، هندا، وسپا و.. می باشد.

کار را به کاردان باید سپرد؛ مخصوصا‍ اگر پای موتور و لوازم آن در میان باشد. امیدوارم خدمات تخصصی امداد موتور برای شما مؤثر واقع شود. ما را به دوستان خود معرفی کنید.

نویسنده امداد موتور