تکنولوژیکسب و کار ایرانی

با عملکرد راکت دستی فلزیاب و ایکس ری مواد غذایی بیشتر آشنا شوید

راکت دستی فلزیاب چیست و چه چیزهایی را با آن می توان بازرسی کرد؟

فلزیاب دستی چیست؟ مهم ترین موردی که در تمامی کارها باید به آن توجه شود، امنیت است. در تمامی  مجموعه های ورزشی، نظامی، صنعتی، فرودگاهی و اماکن دیگر امنیت از جمله اصلی ترین موارد به شمار می رود و به همین دلیل این اماکن باید از امنیت بالایی برخوردار باشند تا از ایجاد مشکلات و ورود افراد غیر مجاز جلوگیری شود. یکی از ابزارهایی که می تواند به جهت کنترل ورود و خروج افراد مورد استفاده قرار گیرد راکت دستی فلزیاب و گیت بازرسی دروازه ای است که به عنوان یکی از تجهیزات کنترل دستی در اماکن مهم و پرتردد مورد استفاده قرار می گیرد، تا امنیت یک مکان بالا رفته و ورود و خروج افراد به خوبی کنترل شود.

 یکی از موارد مهمی  که به جهت کنترل ورود و خروج به مجموعه های پرتردد همچون فرودگاه، صنایع مختلف، اماکن ورزشی و نظامی  باید به آن توجه شود استفاده از دستگاه راکت بازرسی بدنی فلزیاب بوده که به جهت تشخیص انواع فلزات آهنی و غیر آهنی و مدارهای الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه، امکان کشف انواع سلاح های سرد و گرم را داشته و می توان با کمک آن اشیای دیگری همچون گوشی تلفن همراه و فلش مموری های پنهان شده را در پوشش افراد شناسایی کرد.

راکت بازرسی بدنی | فلزیاب دست ساز قوی

راکت فلزیاب دستی چیست؟

یکی از جمله دستگاه هایی که قابلیت حمل آسانی داشته و می توان به راحتی آن را از یک مکان به مکان دیگر جابه جا کرد و به جهت کنترل دستی افراد از آن استفاده کرد، راکت دستی فلزیاب است؛ این دستگاه دارای حساسیت بالایی بوده و با بیرون آمدن نور و ارتعاش بدن می تواند هر نوع ماده فلزی و الکتریکی را تشخیص دهد.

از راکت بازرسی بدنی فلزیاب، به جهت بازرسی بدنی افراد با دقت بالا استفاده می شود و می تواند انواع فلزات آهنی و غیر آهنی را با دقت بالا ردیابی کند. این دستگاه با کمک تشخیص تغییر شکل میدان مغناطیسی که توسط خود محصول انجام می شود، می تواند انواع فلزات را شناسایی کرده و با کمک هشدار صوتی و یا لرزش به فرد کاربر در خصوص مشکوک بودن وسایل فرد مورد بررسی هشدار دهد.

این دستگاه در ابعاد کوچک طراحی شده و می توان از آن در فضاهای ورزشی، سالن های همایش، مکان های نظامی  و اماکن مشابه پرتردد، به جهت کنترل وسایل همراه افراد شرکت کننده استفاده کرد. با استفاده از این محصول امنیت مکان مورد نظر افزایش پیدا کرده و از ورود افراد غیرمجاز نیز به داخل سالن ها جلوگیری خواهد شد.

اهمیت دستگاه موبایل  یاب

امروزه می توان گفت تقریبا اکثر افراد در همه دنیا به موبایل دسترسی دارند. با این حال هنوز برخی از اماکن و سازمان ها در کشور هستند، که بنا به دلایل امنیتی اجازه داشتن تلفن همراه را به مراجعین خود نمی دهند. افراد نیز سعی می کنند با پنهان کردن موبایل در جیب لباس خود، قوانین امنیتی آن سازمان را نادیده بگیرند و با تلفن همراه خود وارد آن مکان شوند، به همین منظور بیشتر سازمان ها از دستگاه موبایل یاب در بخش ورودی ساختمان استفاده می کنند تا از لحاظ امنیت آسوده خاطر باشند. البته خوب است بدانید این دستگاه ها قابلیت تشخیص سایر فلزات را نیز دارد.

بسیاری از دانشگاه ها و مدارس به خصوص در زمان برگزاری آزمون ها از راکت های موبایل یاب استفاده می کنند تا داوطلبان و دانش آموزان گوشی یا تبلت به همراه نداشته باشند. بهره گیری از راکت فلزیاب به دلیل سهولت، صرفه جویی در وقت و هزینه مورد استقبال سازمان های زیادی قرار گرفته است.

کاربرد راکت بازرسی بدنی فلزیاب

در خصوص کاربرد راکت بازرسی بدنی فلزیاب همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره شد به جهت بازرسی بدنی افراد مورد اسنفاده قرار می گیرد و جزو یکی از وسایل پرکاربرد و کارآمد در حوزه های بازرسی است. این دستگاه می تواند از خطای انسانی در هنگام بازرسی جلوگیری کرده و مانع از ورود و خروج اشیاء بدون مجوز شود.

از جمله کاربردهای دستگاه راکت بازرسی بدنی فلزیاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان تشخیص انواع قطعات الکتریکی همچون تلفن همراه، فلش مموری و غیره
  • امکان تشخیص انواع فلزات آهنی و غیر آهنی
  • قابلیت کم و زیاد کردن سطح حساسیت دستگاه
  • قابلیت شارژ و حمل آسان
  • قابلیت اعلان صوتی و یا ویبره و …

راکت بازرسی در چه مکان هایی استفاده می شود؟

از راکت بازرسی بدنی موبایل و سایر ابزارها همچون فلزات در سالن های ورزشی، مجموعه های تولیدی، فرودگاه ها، مجموعه های نظامی، سازمان ها، سفارت خانه ها و اماکن پر تردد استفاده می شود تا از ورود و یا خروج اشیاء الکتریکی و فلزی نامتعارف و غیرمجاز جلوگیری شود. این دستگاه ها در ابعاد کوچک و متناسب برای فضاهای پرتردد طراحی شده اند و علاوه بر قیمت مناسبی که دارند از جنس PVC ساخته شده اند و دارای وزن کم، باطری و شارژر هستند و در تمامی  محیط های دارای سقف و به دور از بارش باران و باد قابل استفاده خواهند بود.

تمامی  این قابلیت ها موجب شده است تا دستگاه مورد نظر را به عنوان یکی از بهترین دستگاه ها به جهت کنترل بازرسی بدنی در مجموعه ها و سازمان های مختلف بشناسند، به همین دلیل اگر جزو کارمندان سازمان های نام برده شده هستید و یا امنیت سازمان  از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، می توانید با آگاهی از قیمت راکت فلزیاب دستی این دستگاه را خریداری کرده و امنیت محل کار خود را بالا ببرید.

با دستگاه راکت دستی، چه فلزهایی را می توان شناسایی کرد؟

با کمک دستگاه راکت دستی فلزیاب می توان انواع قطعات الکتریکی و انواع فلزات آهنی و غیر آهنی را شناسایی کرد و قابلیت بسیار خوبی که این محصول دارد این است که می توان سطح حساسیت این دستگاه را کم و زیاد کرده و به خوبی اشیا و قطعات را مورد بررسی قرار داد تا امنیت یک مکان پرتردد را بالا برد. این دستگاه فلزیاب قابلیت حمل بالایی داشته و به صورت پرتابل طراحی شده است و از جمله ویژگی های آن می توان به باطری داخلی و قابلیت شارژ شدن آن به همراه شارژر اشاره کرد.

این راکت دستی می تواند به سرعت انواع سلاح های سرد و گرم را تشخیص داده و موبایل یا مموری مخفی شده در پوشش افراد را نیز به خوبی تشخیص دهد. امکان مناسبی که این دستگاه دارد این است که دور زدن راکت موبایل یاب عملا غیر ممکن بوده و در هنگام شناسایی از دقت بسیار بالایی برخوردار است.

در برخی از اماکن که ورود بعضی از اشیا فلزی و الکتریکی ممنوع بوده، بهترین راه برای جلوگیری از ورود و خروج این گونه از اشیاء، استفاده از راکت بازرسی بدنی موبایل یا فلزات بوده که می تواند به جهت کنترل ورود و خروج انواع اشیاء مورد استفاده قرار گیرد. به طور حتم سازمان های بسیاری هستند که نیازمند دستگاهی با این تفاسیر هستند، بنابراین این افراد می توانند با آگاهی از قیمت راکت فلزیاب دستی و ویژگی های آن به فکر تهیه این دستگاه برای سازمان خود باشند.

ایکس ری صنایع غذایی

ایکس ری مواد غذایی طراحی شده، تا محصولات آلوده به ناخالصی هایی مانند شیشه، فلز و سنگ را در مواد غذایی شناسایی کند. با شناسایی این موارد محصولات آلوده به طور هوشمند از خط تولید خارج شده تا به دست مشتری نرسند. این ابزار دقیق و قدرتمند می تواند نقش مهمی را در سلامت صنایع غدایی ایفا کند. شما می توانید آن را برای خطوط تولید بیشتر مواد غذایی به کار گیرید، خشکبار، محصولات پروتئینی، سبزیجات و لبنیات از این جمله هستند.

عملکرد دستگاه

در این دستگاه برای اسکن مواد غذایی از اشعه X با دز مشخص به نحوی که به آن ها آسیبی نرساند استفاده می شود. اشعه ها از مواد بسته بندی شده می گذرند و به دتکتورها می رسند. نرم افزار نیز داده دریافتی از دتکتورها را بر اساس عدد اتمی مواد آنها بررسی کرده و با الگوی عدد اتمی محصول سالم مقایسه می کند. محصولات معیوب پس از شناسایی با استفاده از قابلیت شوتینگ دستگاه از محصولات دیگر جداسازی می شوند.

ایکس ری صنایع غذایی برای چه کسانی مناسب است؟

این محصول را می توان تقریبا برای استفاده در تمامی خطوط تولید مواد غذایی به کار برد. تولیدکنندگان محصولات پروتئینی مانند سوسیس و کالباس، گوشت قرمز بسته بندی، ماهی و میگو، می توانند با استفاده از این ایکس ری از سلامت محصولات خود مطمئن شوند. امکان اسکن بسته های خشکبار، سبزیجات آماده ، غذاهای نیمه آماده و دیگر مواد غذایی با این ابزار قدرتمند فراهم است تا درصورت وجود مواد و اشیای خطرناک این موارد از دیگر محصولات سالم جدا شوند. تولیدکنندگان غذاهای نیمه آماده و ساندویچ های سرد و نیز خطوط تولید غذاهای کنسروی نیز می توانند از ایکس ری صنایع غذایی استفاده نمایند.

چه چیزی را می توان با ایکس ری صنایع غذایی کشف کرد؟

این محصول با سرعت و دقت بالا محصولات غذایی آلوده به مواردی که در زیر به آن ها اشاره شده را شناسایی و غربال می نماید:

  • قطعات و براده های فلزی حاصل از استهلاک ماشین آلات خط تولید.
  • شیشه، چوب و پلاستیک که ممکن است در هر یک از مراحل تولید و بسته بندی وارد محصول شده باشد.
  • آلودگی هایی که ممکن است به صورت تعمدی ایجاد شده باشد.
  • سنگ ریزه هایی که ممکن است از مبدا یا انبار به محصول نهایی (مانند خشکبار) وارد شده باشد.

دیگر قابلیت ها

سرعت بالای دستگاه در تشخیص از ویژگی های این محصول کاربردی است که باعث اختلال در فرایند خط تولید نمی شود.

دستگاه می تواند به صورت هوشمند محصول آلوده یا ناحالصی را از دیگر محصولات جداسازی نماید.

برای به کارگیری این ابزار قدرتمند و کاربردی نیاز به تغییر در دیگر تجهیزات با چیدمان خط تولید نیست.