چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟

اگر فرد سودجویی اکانت اینستاگرام شما را هک کرده و از آن استفاده می کند، نگران نباشید. تیم موبایل کمک به راحتی می توانند بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام شما را بازیابی کرده یا اصطلاحا برگردانند. در این مقاله قصد داریم در مورد برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام صحبت کنیم. با همراه باشید.

مقدمه ای در رابطه با بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

اگر بنا به هر دلیل اکانت اینستاگرام شما هک شد، نگران نباشید چرا که کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک با استفاده از ترفندهای خاص و حتی مکاتبه با پشتیبانی اینستاگرام می توانند اکانت هک شده شما را بازیابی کرده یا اصطلاحا پس بگیرند. پس با آگاهی از این مسئله جایی برای نگرانی وجود ندارد.در ادامه این مقاله توضیحات جامعی در رابطه با این مسئله و برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام خدمتتان ارائه می کنیم. چنانچه در مورد هر یک از بخش هایی که به آن ها اشاره می شود نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از آن ها راهنمایی بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

How to recover a hacked Instagram account?

اکانت اینستاگرام چگونه هک می شود؟

شاید تصور کنید که پشت مسئله هک شدن اکانت اینستاگرام شما یک هکر سایبری قرار دارد! اما حقیقت این است که در اغلب موارد مسئله به این پیچیدگی هایی که تصور می کنید نیست و یک سهل انگاری کوچک از جانب شما منجر به هک شدن اکانت اینستاگرام تان شده است. افراد سودجویی که حتی نمی توان نام آن ها را هکر قرار داد هم گاها می توانند با ترفندهای خاصی به رمز عبور اکانت های خاصی در اینستاگرام دست پیدا کنند.

یکی از اصلی ترین مسائلی که شانس هک شدن اکانت های کاربران در شبکه های اجتماعی را افزایش می دهد، انتخاب رمز عبور یا پسورد ضعیف است. بسیاری از افراد پسورد اکانت اینستاگرام خود را همان شماره موبایل شان در نظر می گیرند! یا دو بار تکرار پشت سر هم یوزرنیم خود را به عنوان پسورد اکانت در نظر خواهند گرفت! مطمئنا استفاده از این رویکردها می تواند شانس هک شدن اکانت شما را افزایش دهد. هکرها و افراد سودجو حتی در برخی شرایط سعی می کنند تا به طور غیر مستقیم از زبان شما حرف بکشند و مسیر خود برای حدس زدن و هک کردن پسورد اکانت های مختلف شما را هموارتر کنند.

در یک کیس یا نمونه بسیار جالب دیده شده بود که کاربری سیم کارت خود را به دوستش داده بود تا موقتا از آن استفاده کند. شماره این سیم کارت هم همان شماره تماسی بود که برای اکانت اینستاگرام خود ثبت کرده بود. دوست او هم با دانستن این مسئله، به راحتی و از طریق همان شماره تلفن رمز عبور اکانت اینستاگرام وی را تغییر داد. اگر با روش های آشنا باشید، می دانید که انجام این کار چقدر آسان خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام این کار از مقاله استفاده کنید.

بنابراین از آنجایی که هک شدن اکانت اینستاگرام بسیار شایع شده است، نیاز به برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام هم در کنار آن پر اهمیت تر از گذشته می شود. اما چگونه می توانید اکانت هک شده اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟ در ادامه به بهترین روش های یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام اشاره می کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

روش های بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام یا بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

به منظور بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام می توانید از روش های خاصی استفاده کنید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

روش اول: بازیابی اکانت اینستاگرام را به کارشناسان موبایل کمک بسپارید

بهترین و ساده ترین روش موجود برای برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام شما این است که انجام این پروسه را بر عهده کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک قرار دهید. بدین منظور یک تماس کوتاه با شماره های ضمیمه شده برقرار سازید. کارشناسان ما با دریافت برخی مشخصات از سوی شما پروسه بازیابی اکانت را آغاز می کنند و حتی اگر لازم باشد به طور مستقیم با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار خواهند کرد و نهایتا اکانت هک شده اینستاگرام تان را بازیابی می کنند. پس بهترین و بی دردسرترین روشی که می توانید از آن برای برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود استفاده کنید، مربوط به تماس گرفتن با کارشناسان موبایل کمک می شود.

روش دوم: بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق اپلیکیشن اینستاگرام

در روش دوم شما شخصا از طریق اپلیکیشن اینستاگرام باید نسبت به شرح مشکل خود و اقدام برای بازیابی آن وارد عمل شوید. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

  • برنامه اینستاگرام را در گوشی خود اجرا و در صفحه ورود به اکانت یا لاگین (Login) گزینه Get help signing in را لمس کنید.
  • سپس گزینه Use Username or Email را انتخاب کنید.
  • آدرس ایمیل یا یوزرنیم اینستاگرام خود را در این بخش وارد نمایید. اگر یوزرنیم خود را به خاطر نمی آورید، می توانید از مقاله “” راهنمایی بگیرید.
  • در مرحله بعد باید مثل عکس بالا گزینه Need more help? را انتخاب کنید.
  • در این شرایط صفحه ای مثل عکس فوق پیش رویتان ظاهر می شود. باید گزینه های این بخش را به گونه ای انتخاب کنید که اطلاعات درستی در مورد اکانت اینستاگرام تان به پشتیبانی ارائه کند. برای مثال اگر اکانت شما یک اکانت هک شده شخصی بود باید گزینه Personal account with photos of me را انتخاب کنید. در فیلد آخری هم که در این صفحه ضمیمه شده است باید مشکل خود را به طور دقیق برای اینستاگرام شرح دهید. پس از پر کردن این فیلد و انتخاب گزینه های مناسب باید گزینه Submit Request را لمس کنید.

نکته: شرح مشکل و درخواست شما در فیلد آخر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بنابراین حتما باید برای نوشتن متن این بخش دقت کافی را به خرج دهید تا شانس برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود را از بین نبرید. به دلیل حساسیت بالایی که این بخش دارد، توصیه می کنیم حتما انجام آن را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید و اجازه دهید که آن ها این پروسه را برای شما تکمیل کنند و با موفقیت اکانت اینستاگرام تان بازیابی شود.

  • بعد از انجام مراحل فوق و ارسال درخواست باید منتظر ایمیلی از سوی اینستاگرام باشید که برای اکانت ایمیل در تعامل با اینستاگرام تان ارسال می شود.
  • وارد ایمیل دریافتی از سوی اینستاگرام شوید و بر روی لینکی که برای افزایش امنیت اکانت ارائه شده است کلیک کنید.
  • سپس قادر خواهید بود تا رمز عبور جدیدی را برای اکانت خود وارد کنید و به این ترتیب پروسه بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام تان به پایان می رسد.

مجددا تاکید می کنیم که بهتر است انجام پروسه برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود را فقط با یک تماس ساده به کارشناسان موبایل کمک واگذاری کنید. دو روش نام برده شده از بهترین روش های بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام محسوب می شوند.

اگر هکر بعد از دسترسی به اکانت اینستاگرام شما آن را حذف کند چه می شود؟

اگر به قدری بدشانس باشید که هکر یا فرد سودجو بعد از دستیابی به اکانت اینستاگرام تان آن را حذف یا غیرفعال کند، متاسفانه راه حل قطعی و تضمینی برای بازیابی آن اکانت وجود نخواهد داشت. اینستاگرام به محض اینکه اکانتی از سوی صاحب آن حذف شود، تمام پست های آن را از بین خواهد برد و راه ساده ای هم برای بازیابی آن اکانت ارائه نمی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسئله از مقاله “” استفاده کنید. اما از کجا بفهمیم که هکر بعد از ورود به اکانت شما آن را غیر فعال یا حذف کرده است؟

اگر در زمان اقدام به منظور بازیابی اکانت خود و وارد کردن یوزرنیم و ایمیل خود پیامی از سوی اینستاگرام دریافت کردید که حاکی از رجیستر نبودن آن ایمیل یا یوزرنیم در اینستاگرام است، احتمالا فرد سودجو یا هکر بعد از دسترسی به اکانتتان آن را غیر فعال کرده است. اگر با شرایط این چنینی هم مواجه شدید، نگران نباشید و عجله نکنید. تماسی با کارشناسان موبایل کمک برقرار سازید و از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید. شاید هنوز شانسی برای برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام وجود داشته باشد.

چگونه از هک شدن اکانت اینستاگرام خود جلوگیری کنیم؟

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است! پس با رعایت کردن نکات امنیتی سعی کنید که از هک شدن اکانت اینستاگرام خود جلوگیری کنید. در قدم اول هیچوقت یک رمز عبور ساده را برای اکانت های خود در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام انتخاب نکنید. در قدم دوم سعی کنید که اطلاعات اکانت خود را به طور کامل وارد کنید. برای مثال اکانت اینستاگرام خود را حتما به فیسبوک وصل کنید یا شماره تلفن در دسترسی را برای آن ثبت نماید.از دیگر مسائلی که می تواند به شدت در افزایش امنیت اکانت اینستاگرام شما موثر شود و از هک شدن آن جلوگیری کند، فعال سازی قابلیت تایید هویت دو مرحله ای است. برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد این موضوع و نحوه فعال سازی آن از مقاله استفاده کنید.

جمع بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله در مورد برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام صحبت کردیم. اگر این مشکل برای شما پیش آمده و تصور می کنید که اکانت اینستاگرام تان هک شده است، تماس کوتاهی با کارشناسان موبایل کمک برقرار کنید و از آن ها بخواهید تا ضمن تماس با پشتیبانی اینستاگرام، اکانت هک شده شمااز آنجایی که اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی هدف هزاران حمله هکری است. این پلتفرم برای تعداد زیادی از کاربران، برای فیشینگ (سرقت اطلاعات) و اقدامات مخرب مشابه، جذاب است. برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام و روش بازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره با کمترین مصرف از حجم  با این متن از  همراه شوید.

برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

اگر اخیرا اکانت اینستاگرام شما هک شده و به دنبال روشی برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام هستید، به جای مناسبی آمده اید! ما هر آنچه را که در مورد این وضعیت ناگوار بدانیم با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.صرف نظر از اینکه هنوز رمز عبور خود را دارید یا خیر، اگر سریعا اقدام کنید، این امید وجود دارد که بتوانید حساب خود را تا زمانی که هنوز کاملا حذف نشده است، به دست آورید.

برگرداندن پیج هک شده اینستا: اکثر ما زمانیکه پیج اینستاگرام  مان پاک و یا هک می شود تازه متوجه می شویم که رمز ورود و ایمیل و هر مسیری که ما را برای دستیابی به آن می رساند فراموش کرده ایم! نگران نباشید، روش هایی وجود دارد که بازگردانی پیج هک شده را با شماره موبایل امکان پذیر کند.

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام: اینستاگرام من هک شد چه کار کنم؟

علائمی که نشان می دهد اکانت اینستاگرام شما هک شده است، به طرق مختلف ظاهر می شود. مثل اینکه یک پست غیر منتظره در پیج شما ظاهر می شود. یا شاید وقتی می خواهید بخش ورود به سیستم را بررسی کنید، دچار مشکل شوید و  بدترین حالت ممکن این است که متوجه شده اید که کاملا دسترسی به اکانت خود را از دست داده اید؛ چون هکر رمز عبور و نام کاربری شما را تغییر داده یا حساب کاربری را کاملا حذف کرده است.

به گفته اینستاگرام، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید پس از هک شدن اکانت خود برای بازیابی آن اقدام کنید. ما دستورالعمل های دقیق برای هر روش ارائه خواهیم کرد.بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام: اگر متوجه شدید که اکانت شما هک شده، برای اینکه هکر خیلی روی صفحه شما مانور ندهد، خیلی زود برای برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام خود اقدام کنید.

شما میتوانید جهت خرید لایک اینستاگرام به سایت ما مراجعه کنید و از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.