خودرو

مقایسه تویوتا یاریس 1300 سی سی با هیوندای i10 و کیا پیکانتو

خرید لنت ترمز لیفان 520

ویژگی های خودرو لیفان 520:

لیفان 520 به دلیل استفاده از متریال ارزان قیمت، به شدت از سوی بازار کشورهای در حال توسعه با استقبال روبه رو شده بود و حتی در روسیه، طرفداران پر و پاقرصی داشت. این لیفان در حالی در سال 91 به بازار کشورمان پای گذاشت. بیشتر بخوانید

Lifan 520 کرمان موتور هیچ وقت نتوانسته است به هدفش یعنی تولید بالای 15 و یا 16 هزار خودرو در سال دست پیدا نماید. لیفان با دو موتور 1600 و 1300 سی سی تولید میگردیده است ، که تنها با موتور 1600سی سی خود روانه بازار گردیده است .

در رابطه با لنت ترمز لیفان 520؟

لنت ترمز بخشی از سامانهٔ ترمز است که در خودروها و برخی صنایع دیگر کاربرد دارند. لنت های ترمز، انرژی جنبشی حاصل از حرکت وسیلهٔ نقلیه را به واسطهٔ اصطکاک به انرژی گرمایی تبدیل می کنند. در سامانه های ترمز دیسکی، در هر چرخ دو لنت ترمز تعبیه می شود که هردو رو به دیسک های ترمز قرار می گیرند.

لنت های ترمز باید هر 8٬000 کیلومتر از لحاظ خوردگی بیش از اندازه یا نامسطح بررسی شوند. اگرچه خوردگی لنت های ترمز در وسایل نقلیه، برای هر خودرو متفاوت است، اما توصیه شده است که با پیمایش هر 80٬000 کیلومتر، لنت های ترمز تعویض شوند، در نتیجه نیاز به خرید لنت خودرو در این مرحله پیدا می شود.

عملکرد بد لنت های ترمز می تواند تأثیرات زیادی در عملکرد کلی وسیلهٔ نقلیه داشته باشد. خودروها معمولا نیازمند لنت های چرخ عقب و جلو می باشند که با یکدیگر متفاوت است. هر چرخ نیز نیازمند 2 عدد پد ترمز میباشد که در جمع 4 عدد لنت برای چرخ های جلو و همین تعداد برای چرخ عقب مورد نیاز است.

در هنگان خرید لنت ترمز لیفان 520 به چه چیز باید دقت شود؟

لیفان 520 نیز مانند سایر ماشین ها نیازمند 2 دست لنت ترمز میباشد که شما میتوانید با توجه به سال ساخت و تیپ آن، خرید لنت ترمز مناسب را بصورت آنلاین با قیمت ها و کیفیت های متفاوت انجام دهید.

قیمت لنت ترمز مناسب لیفان 520 ؟

برای خرید لنت جلو لیفان 520 و خرید لنت عقب لیفان 520 میتوانید از سایت همراه لنت استفاده کنید. به دلیل شرایط نوسانی حاکم بر بازار، داشتن ثبات قیمت میتواند از برگ های برنده هر ساختار و گروه باشد. همراه لنت با سابقه و تجریه ای که در این سال ها کسب کرده است، ثبات قیمت را در کنار کیفتی تضمینی به مشتریان محترم ارائه میکند. شما میتواند به روزترین قیمت های لنت ترمز مناسب اسپورتیج را در سایت همراه لنت مشاهده کنید.