لوازم خانگی

قیمت پکیج ایران رادیاتور 24000 دو مبدل m24ff


فروش پکیج ایرن رادیاتور در گرگان 09111101909

فروش، نصب و خدمات پکیج های دیواری ایران رادیاتور در قزوین 09927826995

در ادامه اطلاعات فروش  انواع مختلف پکیج گرمایشی دیواری تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن ایران رادیاتور را مشاهده فرمائید. پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل ، آب گرم مورد نیاز برای شو فاژ ها را در زمستان فراهم می کند. پکیج های دیواری گازسوز ایران رادیاتور که کد آنها با حرف B می باشند از نوع پکیج های تک مبدل بوده و مدلهایی که دارای حرف M ، K ، E و L می باشند از نوع پکیج های دو مبدل می باشند. 

همچنین نامگذاری با حروف FF به معنی وجود دودکش دو جداره فن دار و CF به معنی بدون فن بودن دستگاه می باشد. مدلهای L و K ایران رادیاتور دارای نمایشگر عیب یاب دیجیتال بوده و مدل L دارای منبع انبساط بزرگتری نسبت به سایر مدل ها دارد. مدلهای M و E ازنظر کارکرد یکسان بوده و ظاهر متفاوتی دارند. پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور در دو نوع تک مبدل و دو مبدل حرارتی می باشند.

در پکیج های دیواری تک مبدل یا بی ترمیک (BITHERMIC) ایران رادیاتور، مبدل تعبیه شده از نوع دوبل (Double Gas Water Heat Exchanger) بوده و همزمان دو وظیفه تامین آبگرم مصرفی و هم چنین گرمایش ساختمان را بعهده دارد. ساختار این پکیج ها به گونه ای می باشد که آبگرم مصرفی (بهداشتی) و همچنین آب سیستم گرمایش، هر دو بر اثر تماس مستقیم با شعله مشعل (Burner) گرم می شوند. در پکیج های دو مبدل یا مونوترمیک (MONOTHERMIC)، از دو نوع مبدل استفاده می شود. مبدل اصلی که برای گرمایش محیط از آن استفاده می شود و مبدل صفحه ای برای تامین آبگرم مصرفی بهداشتی. پکیج های دو مبدل بجهت ثابت بودن دبی عبوری و کنترل بهتر دمای سیال، گرادیان حرارتی تحت کنترل بوده و آبگرم مصرفی به صورت مطبوع به دست می آید. همچنین با توجه به اینکه آبگرم مصرفی با شعله مشعل تماس مستقیم ندارد،تشکیل رسوب بر جداره داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیر تر اتفاق می افتد. تمامی پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور دارای سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی می باشند.

استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست . روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.ظرفیت پکیج گرمایشی با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایقبندی مشخص می شود، پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 36000 برای فضای 250 متر مربع مناسب می باشد. طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی می باشد.

توجه خیلی مهم: 

روی بسته بندی و کارتن دستگاه استان محل نصب مشخص شده است حتماً به این نکته توجّه کنید. در غیر این صورت پکیج شامل گارانتی ، نصب رایگان نمی‌شود.

مدلهای کنونی ایران رادیاتور به شرح زیر می باشد که شما می توانید جهت دریافت آخرین قیمت پکیج های ایران رادیاتور با شماره 09380014312 تماس بگیرید.

  • سری Eco در ظرفیت های Eco 22000 و Eco 24000 تولید می شود و پاسخگوی آپارتمان های تا متراژ 140 متر مربع می باشد.
  • پکیج ایران رادیاتور E، در ظرفیت های 24 و 28 هزار با نام های E24FF و ES28FF تولید می شود. ولی پکیج ایران رادیاتور K، تنها در ظرفیت 24 هزار به نام K24 FF تولید می شود. گفتنی است ظرفیت 24000 برای آپارتمان هایی با متراژ تا حدود 140 متر ظرفیت 28000 برای آپارتمان هایی با متراژ تا حدود 280 متر مربع است.
  • شرکت ایران رادیاتور همچنین این دو مدل را به صورت بدون فن هم تولید می کند که به علت ایمنی پایین تر، کم تر در بازار موجود است. مدل های  فن دار به صورت پکیج ایران رادیاتور M24ff و پکیج ایران رادیاتور BM24ff نمایش داده می شوند ولی مدل های بدون فن به صورت M24cf و BM24cf نشان داده می شوند. همانطور که می دانید، قیمت پکیج ایران رادیاتور در مدل های فن دار، بالاتر از قیمت پکیج ایران رادیاتور در مدل های بدون فن می باشد.
  • پکیج ایران رادیاتور مدل L، فن دار و دو مبدل است و دارای نمایشگر و عیب یاب دیجیتال می باشد. شرکت ایران رادیاتور در سه ظرفیت 24000، 28000 و 36000 این مدل را تولید کرده است که به نام های پکیج ایران رادیاتور l24ff، پکیج ایران رادیاتور L28ff و پکیج ایران رادیاتور L36ff شناخته می شوند. سه ظرفیت تولیدی برای متراژهای کوچک، متوسط رو به بالا و بزرگ کاربرد دارند.

 

مرکز تخصصی تعمیر و سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور در قزوین
مهندس شمس 09927826995

دیدگاهتان را بنویسید