سبک زندگی

مدل مانتو پاییزی شیک به رنگ طوسی و مشکی | عکس مدل مانتو رسمی پاییزه

مدل های شیک و زیبای مانتو پائیزه و زمستانی زنانه

 

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مانتو دخترانه – پائیزه و زمستانه

مکمل رنگ طوسی چه رنگیست؟ یا به عبارتی طوسی با چه رنگی هماهنگ است؟ اکثر آقایان و خانم هایی که می خواهند مدرن به نظر برسند، از ست رنگ طوسی در رنگ غالب استایل خود استفاده می کنند. رنگ طوسی و یا خاکستری از جمله رنگ های خنثایی هستند که با اکثر رنگ ها می توان برای ست کردن استفاده کرد. اما گاهی رنگ طوسی رنگ غالب در لباس شماست. بنابراین می خواهید بدانید چه رنگی را با رنگ طوسی ست کنید؟ و اینکه کدام ترکیب، ست رنگ طوسی زیبایی را می سازد؟ به عبارتی بهترین مکمل رنگ طوسی در لباس چیست؟

رنگ سبز با چه رنگی ست میشه

رنگ طوسی به علت خنثی بودن آن با ترکیب رنگ های زیادی ست می شود. بعبارتی، طوسی رنگی است که افراد با سلیقه های مختلف آنرا می پسندند و ست طوسی از پرفروش ترین ست ها است. پس از آنجایی که این رنگ جزو پرطرفداران ترین رنگ در کمد لباس افراد است، قصد داریم در ادامه به بررسی انواع ست رنگ طوسی و معرفی رنگ مکمل طوسی بپردازیم. اما ابتدا بهتر است رنگ طوسی را بهتر بشناسیم.

روانشناسی رنگ طوسی

طوسی از لحاظ طبع رنگی، خنثی است اما می توان گفت که رنگ طوسی طیف گسترده ای شامل طوسی تیره، روشن، طوسی نقره ای، طوسی بژی، دودی و سربی دارد که می تواند نسبت به طوسی خنثی گرمتر و یا سردتر باشد. رنگ طوسی نماد بی طرفی، آرامش و سازش است. رنگ های خنثی همیشه قابل اعتماد هستند.

خرید پیراهن کبریتی

اگر رنگ طوسی را به تنهایی در استایل خود استفاده کنید، کمی بی روح به نظر می آید. اما اگر این رنگ را با رنگ های مکمل طوسی استفاده کنید، بسیار زیبا و دلنواز خواهد بود. در ادامه 5 رنگی که می تواند با طوسی ست شود و بهترین رنگ های ست با طوسی هستند را، بررسی خواهیم کرد.

ست رنگ طوسی با  قرمز

ترکیب رنگ طوسی و قرمز از ترکیبات معروف پاییزی است. ست رنگ طوسی با قرمز از ترکیبات کلاسیک نیز به حساب می آید. گویی این دو رنگ در کنار یکدیگر بسیار خوب از هم حمایت و تعریف می کنند. سهم رنگ قرمز در ترکیب با رنگ طوسی می تواند برابر یا کمتر باشد. به عنوان مثال شما می توانید لباس قرمز و دامن یا شلوار زنانه طوسی بپوشید. در زمستان، پوشیدن پالتو یا کت زنانه یا مردانه طوسی با بافت قرمز نیز بسیار جذاب است.

پوشیدن تنها یک شال قرمز یا زرشکی با مانتو طوسی، ست بسیار زیبایی می سازد و به عبارتی بهترین مکمل رنگ طوسی در مانتو میتواند قرمز باشد. می توان گفت ست رنگ طوسی روشن با قرمز ایده آل هر خوشتیپی است.

مکمل رنگ زرشکی

رنگ قرمز، رنگ عشق و اشتیاق است. قرمز اگر در کنار رنگ طوسی یا خاکستری بکار رود، اشتیاق بیشتری هم به خود می گیرد. این ترکیب برای محافل رسمی نیز بسیار استفاده می شود. اگر شما فردی هستید که تمایل دارید تیپ و استایل کلاسیکی داشته باشید پیشنهاد ما به شما ترکیب رنگ طوسی و قرمز است.

ست رنگ طوسی با آبی تیره

ترکیب رنگ طوسی با آبی تیره یا کلاسیک، یکی از پرطرفدارترین ترکیبات رنگی در لباس و دکوراسیون منزل است. چرا که رنگ آبی حس نظافت و پاکیزگی به همراه خود دارد. رنگ آبی اقیانوسی تیره در کنار رنگ طوسی، تجلی گر رویا و حس آرام بخشی در ذهن کسانی است که شما را می بینند.

شلوار اسلش زنانه

در واقع به جرات می توان گفت که رنگ طوسی از رنگ آبی اقیانوسی با کمال میل استقبال می کند. در تصویر زیر نمونه ای از ترکیب این دو رنگ را مشاهده می کنید. بهتر است بدانید اگر شلوار طوسی پوشیده اید، یکی از رنگ هایی که هماهنگی زیادی در پیراهن مردانه دارد، رنگ آبی روشن است. این ترکیب، ترکیب رنگی روزمره و ساده ای است که علاوه بر برازنده بودن، بسیار رسمی است. در چنین استایلی، استفاده از کفش قهوه ای در ست رنگ طوسی و آبی بسیار توصیه می شود.

ست رنگ طوسی و زرد

زرد و طوسی دو رنگی است که در کنار یکدیگر هارمونی زیبایی ایجاد می کند. رنگ زرد به معنای ماجراجویی و خلاق بودن است. بکار بردن این رنگ، به عنوان رنگ های مکمل طوسی اطرافیان را سر ذوق و شوق می آورد. رنگ زرد توجه زیادی را به خود جلب می کند. برای همین است که در جاده و خیابان بر روی آسفالت خاکستری از رنگ زرد به کرار استفاده می شود.

از طرفی اگر رنگ زرد خردلی را همراه با طوسی بپوشید، بسیار مناسب عکاسی در فصل پاییز است. بنابراین می توان گفت یکی از بهترین مکمل ها برای ست طوسی، رنگ زرد است پس در استایل خود به هیچ عنوان از این ست غافل نشوید.

ترکیب رنگ طوسی و کرم

یکی دیگر از ست های چشم نوازی که می توانید با طوسی بسازید ترکیب رنگ طوسی و کرم است. اگر می پرسید رنگ طوسی با چه رنگی هماهنگ است؟ قطعا یکی از جواب های ما رنگ کرم خواهد بود. رنگ کرم حس و حال گرم یک استایل را فراهم می کند و رنگ طوسی، سردی موردنیاز را برای ست شدن رقم می زند. استفاده از هر دو رنگ در استایل، باید به همراه اکسسوری های رنگی باشد.

درواقع آکسسوری رنگی در این ترکیب می تواند معجزه کند. استفاده از زرد، نارنجی، سبز و قرمز روح تازه ای به این استایل می بخشد. پس اگر چندان جسور نیستید و علاقه ای به ریسک ندارید، حتما از ترکیب رنگ کرم و طوسی استفاده کنید و اکسسوری های رنگی را به این ست اضافه کنید.

ست رنگ طوسی و صورتی

رنگ صورتی و خاکستری هر دو رنگ های آرام و بی طرفی هستند. همه ما معتقدیم رنگ صورتی رنگ عشق است. رنگ طوسی یکی از 5 رنگی است که با رنگ صورتی ست می شود. بنابراین ترکیب رنگ طوسی و صورتی جزو معروف ترین ترکیبات رنگی در استایل دختران و پسران است. رنگ طوسی و صورتی دو رنگ پاستیلی در کنار یکدیگر به شمار می آیند. این دو رنگ در کنار یکدیگر رنگ های لطیف بهاری را تشکیل می دهند.

ست بنفش و طوسی

ست بنفش و طوسی نیز از جمله ست های آرام و خنثی ست. بنفش رنگی ست که باعث درخشندگی شما در یک محفل است و وقتی با رنگ خنثی مثل طوسی ست شود بیشتر نمایان میگردد و به چشم می آید.

ست رنگ طوسی و سبز

ترکیب رنگ طوسی با سبز، رنگ روزمره ای نیست. اما این دو بخصوص اگر رنگ سبز بکار رفته سبز لجنی و رنگ طوسی بکار رفته طوسی روشن باشد، انتخابی هوشمندانه است. بهتر است بدانید ترکیب رنگ طوسی با سبز روشن رایج نیست. همچنین رنگ طوسی تیره با سبز تیره هم حس افسردگی می دهد. بنابراین بهترین ست رنگ طوسی با سبز زمانی ایجاد می شود که سبز لجنی با طوسی روشن ست شده باشد.

بهترین ست رنگ طوسی برای مردان

استفاده ازست رنگ طوسی مردانه بسیار رایج است. این رنگ در ست های ورزشی مردانه، کت و شلوار و حتی استایل های کژوال مردانه، مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. در استایل های مردانه، با تم طوسی، انتخاب یک عدد کروات سبز و یا سوسنی، و یا لباس با رنگ روشن مرسوم است. این رنگ ها در کنار یک دیگر به رنگ های روزمره تبدیل شده است.

شلوار جین زنانه

در ست رنگ طوسی مردانه، اگر شلوار طوسی شما از جنس جین است، بر این اساس که این شلوار برای محیط های رسمی نیست میتوانید از تیشرت هایی با رنگ های مختلف در ست با شلوار طوسی خود استفاده نمایید. اما اگر شلوار شما پارچه ای است بهتر است از رنگ های پیراهن پارچه ای تک رنگ استفاده کنید.

اگر به رنگ های تیره علاقه دارید، رنگ سبز لجنی و قهوه ای فندقی با شلوار طوسی عالی است. اما اگر به رنگ های روشن علاقه دارید، ست شلوار طوسی با آبی روشن، و همچنین سفید بی نظیر است. نکته مهم دیگر ست طوسی مردانه ، طرح چهارخانه ای در رنگ طوسی است که طرفداران زیادی هم دارد.

این پیشنهادها بهترین مکمل رنگ طوسی در لباس مردانه هستند.

بهترین ست رنگ طوسی برای زنان

مکمل رنگ طوسی در لباس زنانه چه رنگهایی هستند؟ سوال هایی که بسیاری از خانم های ست پوش شیک از ما می پرسند این است:

شلوار طوسی زنانه با چه رنگی ست می شود؟ با مانتو طوسی چه رنگی ست می شود؟ با مانتو طوسی چه کفشی بپوشم؟ بهترین مکمل رنگ طوسی در لباس های زنانه چیست؟ یا به عبارتی طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟

رنگ طوسی رنگی آرام، ملایم و بی طرف است که اگر بدرستی ست نشود ممکن است استایل شما افسرده و مرده به نظر برسد. مانتو طوسی در کنار رنگ قرمز یا زرشکی که برای شال استفاده شود، بسیار مناسب است. اما اگر شلوار شما طوسی است انتخاب رنگ آبی جینی برای لباس یا مانتو شما بسیار مناسب است.  همچنین انتخاب رنگ بنفش در ترکیب با رنگ طوسی بعنوان شال و یا لباس زیر مانتو بسیار زیبا و جذاب خواخد بود.

شلوار پشمی زنانه

رنگ دیگری که می توانید با مانتو طوسی ست کنید، رنگ زرد خردلی است. بخاطر داشته باشید که استفاده از پارچه های طرح دار طوسی مثل پارچ های راه راه و یا چهارخونه دار در ترکیب با رنگ زرد بسیار زیبا و شیک به نظر می آیند. اگر می خواهید در محیط های صمیمانه حضور پیدا کنید، بهتر است بدانید استفاده از ترکیب رنگی صورتی روشن و طوسی انتخاب بسیاری از دختران جوان است. چرا که حس شادابی، طروات و صمیمیت می بخشد.

ما در این مقاله مکمل رنگ طوسی در لباس زنانه و مردانه را معرفی کردیم. قطعا با یک مقاله نمی توان تمام زیبایی های یک رنگ را به تصویر کشید و در مورد انواع ست رنگ طوسی حرف زد. بنابراین خواهشمندیم شما نیز تجربه خود را در زمینه بهترین مکمل ست رنگ طوسی را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

مکمل رنگ طوسی در مانتو

مانتو طوسی را با رنگ های مختلفی می توان ست کرد. یکی از جذاب ترین رنگ ها برای مکمل رنگ طوسی در مانتو رنگ سفید است. شما می توانید از شال، پیراهن زیر مانتو یا شلوار سفید برای ساخت یک ست جذاب طوسی استفاده کنید. این ترکیب رنگ می تواند استایل رسمی و در عین حال برازنده و دلنشینی به شما بدهد.

مدل مانتو برای افراد چاق

اما آیا تناژ طوسی هم در انتخاب رنگ ست آن تاثیرگذار است؟ مانتو طوسی روشن با چی ست می شود؟ مانتو طوسی تیره با چه رنگی ست میشود؟ این ها سوالاتی هستند که درمورد رنگ ست با طوسی همیشه مطرح می شوند.

به طور کلی می توان گفت طوسی روشن می تواند با رنگ های صورتی، سفید، سبز و بنفش ست شود. اصولا ست کردن مانتو طوسی کار چندان سختی نیست. شما می توانید از انواع رنگ های خنثی مثل سفید و مشکی و حتی خود طوسی برای ایجاد استایل مناسب استفاده کنید.

بنابراین ست سبز و طوسی ، ست کرم و طوسی و ست طوسی و بنفش همگی می توانند ست پیشنهادی با مانتو طوسی باشند.

تنوع بالا در رنگ طوسی باعث شده تا برای برخی افراد این سوال مطرح شود که مانتو دودی با چه رنگی ست میشود یا مانتو نوک مدادی با چه رنگی ست میشود؟ همه این مانتوها می توانند با رنگ های صورتی روشن، کرم، سفید، مشکی، خود طوسی، عنابی، قرمز و خردلی ست شوند. بنابراین شما انتخاب های زیادی برای ست کردن انواع مانتوهای طوسی دارید.

اگر در بین لباس های زمستانی ( خرید بارانی زنانه ) خود پافر طوسی رنگ دارید و حالا این سوال برایتان ایجاد شده که پافر طوسی با چی ست می شود باید بگوییم که یک بلوز صورتی، سبز یشمی، سفید یا مشکی می تواند بهترین انتخاب برای داشتن ظاهری زیبا همراه با یک پافر طوسی باشد.

مانتو رنگ فیلی با چه رنگی ست می شود؟

پیش از اینکه به سراغ ست مانتو رنگ فیلی برویم باید بگوییم که فیلی هم نوعی رنگ طوسی است اما کمی روشن تر و حالتی گرم تر.

بنابراین در پاسخ به این سوال که مانتو رنگ فیلی با چه رنگی ست می شود باید بگوییم که رنگ های کمی سردتر مثل سبز می تواند مکمل خوبی برای مانتو فیلی باشد. اما در استفاده از رنگ های گرم هم محدودیتی وجود ندارد.

کت طوسی زنانه با چی ست می شود؟

شاید در یک موقعیت رسمی تمایل داشتید از کت طوسی استفاده کنید و دوست داشتید بدانید که کت طوسی زنانه با چی ست میشود.

اصولا یکی از چندین مکمل رنگ خاکستری و رنگ مکمل طوسی خود این رنگ است. ست تماما طوسی می تواند یکی از جذاب ترین استایل ها بخصوص برای فصل های سرد سال باشد. البته به شرط آنکه با اصول چنین ستی آشنا باشیم.

برای ایجاد ست تمام طوسی بهتر است از تناژهای مختلف این رنگ استفاده کنید. به طور مثال کت طوسی تیره با شلوار یا دامنی از همین رنگ که کمی تیره تر یا روشن تر است یک ترکیب عالی می شود. شالی به رنگ طوسی هم می تواند استایل شما را کامل کند.

خرید کت پاییزه زنانه

شلوار زغالی با چه مانتویی ست می شود؟

زغالی نوعی طوسی تیره است که ست کردن با آن گاهی ممکن است تبدیل به یک چالش شود.

درکل رنگ های خیلی زیادی نیستند که بتوان آن ها را با زغالی ست کرد. برای ست زغالی می توانیم به سراغ رنگ سفید برویم. سفید یک رنگ امن و مطمئن برای ساخت استایلی بی عیب و نقص با رنگ زغالی است.

مشکی نیز می تواند رنگ مناسب برای ست کردن با زغالی باشد. اما بهتر است جز مشکی رو پوشیده شود و جز زغالی به عنوان لایه های پایین تر در استایل مورد استفاده قرار بگیرد. به طور مثال یک کت مشکی با پیراهن زغالی می تواند ترکیب خوبی باشد.

با شلوار بگ چی بپوشیم؟

با شلوار طوسی مانتو چه رنگی بپوشیم؟

داشتن یک شلوار طوسی برای همه افراد از کودک تا بزرگسال و زن و مرد می تواند یک امر ضروری باشد. شلوار طوسی در موقعیت های رسمی گزینه مناسبی محسوب می شود و علاوه بر این، رنگ های مختلفی را هم می توان با آن ست کرد و استایلی جذاب ساخت.

برای ست کردن با شلوار طوسی مثل همیشه می توانیم به سراغ رنگ های خنثی یعنی سفید و مشکی برویم.

طوسی اگرچه همیشه می تواند با خودش هم ست شود، اما شما بی نهایت انتخاب های جذاب دیگری هم دارید. علاوه بر مشکی و سفید، ترکیب رنگ طوسی و سبز و همچنین طوسی و صورتی روشن می تواند گزینه مناسبی باشد.

اما شلوار لی طوسی با چه مانتویی ست میشود؟ این شلوارها با مانتو مشکی می تواند ترکیب متناسبی را بسازند. به غیر از مشکی، مانتو کرم و سفید هم می توانند گزینه های مناسبی برای ست با شلوار لی طوسی باشند.

شلوار کتان زنانه

مانتو خاکستری با چه شالی ست می شود؟

وقتی نوبت به انتخاب شال می رسد ست کردن رنگ طوسی کار چندان سختی نیست. شما می توانید از رنگ های مختلفی برای ست کردن با مانتو خاکستری و طوسی استفاده کنید. شال نارنجی، بنفش، صورتی، کرم، سبز یشمی، آبی روشن، آبی کاربنی، زرد، عنابی و قرمز انتخاب های فوق العاده ای برای رنگ شال با مانتو خاکستری یا طوسی هستند.

بلوز زنانه

جمع بندی

رنگ طوسی از جمله های رنگ های خاص و محبوب در دنیای مد است. از کودک تا بزرگسال همه در شرایطی می توانند از این رنگ جذاب در استایل خود استفاده کنند، چه موقعیت های رسمی و چه در استایل روزمره.

استفاده گسترده از رنگ طوسی در دنیای مد باعث شده برای خیلی از افراد این سوال مطرح شود که چه رنگ هایی به طوسی میآید؟ ترکیب رنگ طوسی در لباس مردانه چگونه است؟ رنگ طوسی روشن با چه رنگی ست می شود و سوالاتی از این دست.

به طور کلی می توان گفت انتخاب های زیادی برای ست طوسی وجود دارد. از رنگ های محبوب همیشگی مثل سفید و مشکی تا رنگ های جذابی مثل سرخ و نارنجی و خردلی و یشمی. بنابراین محدودیت چندانی برای ست کردن با رنگ طوسی وجود ندارد و افراد با هر سلیقه و در هر موقعیتی می توانند از این رنگ جذاب برای داشتن استایلی زیبا استفاده کنند.

برای دیدن انواع رنگ طوسی و کد رنگ ها کلیک کنید.