جدیدترین گوشی سامسونگ 2024

حقیقتاً نام سامسونگ همواره خوش آوازه بوده و چندی می شود که به طور متناوب گوشی هایی متناسب با نیاز دوستدارانش را عرضه می کند. با ما همراه باشید تا شما را با جدیدترین گوشی سامسونگ در خطوط تولید مختلف آشنا کنیم.

جدیدترین گوشی سامسونگ 2023

این برند طبق روال همیشه خود به طور مرتب گوشی های جدید و بروزتری را راهی بازار می کند که قدرت انتخاب فراوانی را به کاربران می دهند. شما می توانید با در نظر گرفتن قیمت گوشی سامسونگ خود مدل را انتخاب کنید. در ادامه فهرستی از انواع جدیدترین گوشی سامسونگ آورده شده که به تفصیل به آنها می پردازیم…

جدیدترین گوشی سامسونگ در رده پرچمدار

لقب جدیدترین گوشی های سامسونگ در کلاس پرچمدار به سری اس 23 می رسد که همچنان یکه تاز قلمرو کهکشانی هاست. همانطور که می دانید اگر در دنیای گلکسی به دنبال بروزترین سخت افزارها یا قوی ترین پردازنده ها، باکیفیت ترین نمایشگر و توانمندترین دوربین ها هستید، همه ی این ویژگی ها را به صورت یکجا در جدیدترین گوشی سامسونگ 2023 سری s پرچمدار پیدا می کنید. سری 23 در سه نسخه استاندارد، پلاس و اولترا عرضه شده که هر سه ارزش خرید بالایی دارند و در ادامه هر سه نسخه به طور مختصری بررسی شده اند.

The latest Samsung phone 2024

Galaxy S23 Ultra

s23 ultra در حال حاضر به عنوان بهترین و آخرین مدل گوشی سامسونگ به فروش می رسد. همه می دانیم که سامسونگ بیشترین توجه خود را برای ساخت سری اولترا در بین خانواده گلکسی اس می گذارد؛ بنابراین اینکه صرفاً به اثبات اینکه چرا این مدل بهترین است بپردازیم، زیاده گوییست.اگر عادت دارید اخبار بهترین و جدیدترین گوشی سامسونگ را دنبال کنید، احتمالاً با خود فکر می کنید که این محصول به عنوان اخرین مدل سامسونگ نسبت به نسل قبلی خود آنچنان ارتقایی هم نداشته، اما باید بگوییم که اصلاً این چنین نیست.

این محصول به عنوان جدیدترین گوشی سامسونگ نه تنها کم و کاستی های نسل قبلی را جبران کرده؛ بلکه با ویژگی های بهبود یافته  ای که تنها در پرچمداران یافت می شود، روانه بازار شده است. در ادامه تعدادی از مشخصات فنی این محصول را در جدول قرار دادیم. اگر به دنبال بررسی کامل تری از Galaxy S23 Ultra هستید، در بخش محصولات آن را برای شما جمع آوری کرده ایم.

Galaxy S23

وقتی آخرین مدل گوشی سامسونگ در بین پرچمداران عرضه می شود، جدال کاربران بر سر اینست که نسل قبلی را به دلیل افت قیمت بخرند یا به سراغ بهترین و پرقدرت ترین مدل بروند؟ روی سخن ما در این مقاله با کسانیست که به دنبال جدید ترین گوشی سامسونگ در بین پرچمداران هستند، اما در عین حال هم قیمت را مد نظر خود قرار دادند و قصد دارند تا نسبت به نسخه اولترا هزینه ای کمتر بابت خرید بهترین گوشی سامسونگ بپردازند.

اگر قصد خرید گوشی جدید سامسونگ دارید، خبر خوب ما به شما اینست که این مدل هم به دلیل داشتن تراشه جدیدتر، نسبت به نسل قبلی خود ارتقای قبل توجهی داشته و هم شما را تا چند سال از خرید محصول جدیدتر بی نیاز می کند؛ چراکه با داشتن سیستم دوربین عالی و پردازنده ای قدرتمند تا چند سال از عهده انجام کارهای مهم برمی آید.

Galaxy S23 Plus

نسخه پلاس در حقیقت یک مدل با ابعاد بزرگ تر از نسخه استاندارد است که باتری حجیم تری را هم با خود حمل می کند؛ بنابراین اگر تنها دلیلی که s23 را انتخاب نمی کنید، همین مسئله است، Galaxy S23 Plus همان چیزیست که به عنوان اخرین مدل سامسونگ برای شما عرضه شده است.

جدیدترین گوشی سامسونگ تاشو

گوشی های تاشو به مرور خود را در دل کاربران جا کردند و سامسونگ امسال دو مدل فوق العاده جذاب در این کلاس معرفی کرده که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت…

Z Flip5

Z Flip 5 به عنوان نماینده جدیدترین گوشی سامسونگ 2023 از خانواده تاشوها آمده تا ثابت کند که ارزش دارد کاربران برای خرید محصولی تاشو هزینه کنند. وقتی صحبت از مدل های تاشو می شود، ذهن کاربران به این سمت می رود که محصولات این چنینی کیفیتی ندارند، اما برای سال 2023 این ذهنیت کاملاً اشتباه است و Z Flip 5 عالی عمل می کند.

اگرچه “Z Flip 5” به عنوان جدیدترین گوشی سامسونگ رقیبان قدری از برندهای دیگر دارد، اما می تواند در این رقابت پرقدرت عمل کند. با این محصول نه تنها یک گوشی اندوریدی کامل خواهید داشت، بلکه یک سری ویژگی های جذاب را هم به تجربه استفاده از گوشی هوشمند اضافه خواهید کرد.در زمان که خواستید آن را تا می کنید و در جیبتان قرار می دهید، برای سلفی گرفتن می توانید از دوربین اصلی هم استفاده کنید، گوشی را در حالت 90 درجه بر روی میز تکیه دهید و از قابلیت چند پنجره ای نهایت استفاده را ببرید و…

داشتن این ویژگی های خفن باعث می شود تا کاربران صرف نظر از قیمت آخرین مدل گوشی سامسونگ این محصول را در سبد خرید خود قرار دهند. شما چه نظری دارید؟ البته این نکته را هم بد نیست اضافه کنیم که این محصول هم از تراشه پرچمداران اندرویدی بهره برده و از این نظر می تواند تا چند سال شما را همراهی کند.

تفاوت سری های گوشی سامسونگ

سامسونگ گوشی های خود را در پنج سری کلی S، A، M، Z و F تولید می کند. سری S پرچمداران این شرکت هستند و قیمت بالایی هم دارند. سری Z گوشی های تاشو سامسونگ هستند و قیمت آن ها بعضا حتی از پرچمداران این شرکت نیز بیشتر است.

سری A، M و F نیز هر سه گوشی های میانرده سامسونگ هستند و در بازه های قیمتی بسیار متنوعی تولید می شوند. در واقع از آنجایی که اکثر کاربران گوشی میانرده خریداری می کنند سامسونگ با تنوع زیاد در این سه سری تلاش می کند تا نظر افراد بیشتری را به خود جلب کند.در ادامه محصولات هر سری را ابتدا به طور مختصر به شما معرفی کرده و در ادامه این سری های مختلف را با هم مقایسه می کنیم.

معرفی گوشی های سری A

در این بخش گوشی های سری A را به شما معرفی می کنیم.

گوشی های اقتصادی

گوشی های اقتصادی سری A سامسونگ را اگر بخواهیم از ارزان به گران ترتیب بندی کنیم باید لیست زیر را در نظر بگیریم.

 • گلکسی  A05
 • گلکسی A05s
 • گلکسی A14
 • گلکسی A24
 • گلکسی a15

در واقع اگر قصد داشته باشید گوشی سامسونگ زیر 7٫5 میلیون تومان بخرید میتوانید از قیمت گوشی a15 سامسونگ که بهترین و جدیدترین مجصول این برند است با خبر شوید و میتواند این گوشی، جزو انتخاب های شما باشد.

گوشی های میانرده

گوشی های این بخش محصولات میانی سری A هستند و قیمتی بین کهکشانی های اقتصادی و کهکشانی های مرغوب دارند.

 • گلکسی  A34
 • گلکسی  A54

گوشی های بالا بیشترین امکانات در سری A کهکشانی های سامسونگ را دارند و باعث می شوند تجربه ای نزدیک به پرچمداران را تجربه کنید.

معرفی گوشی های سری M

به طور کلی کهکشانی های سری M تنوع کمتری نسبت به سری A دارند و سامسونگ در تولید آن ها تمرکز زیادی به روی باتری و صفحه نمایش دارد.

گوشی های اقتصادی

این محصولات ارزان ترین گوشی های سری M سامسونگ هستند که شما می توانید آن ها را خریداری کنید.

 • گلکسی M04
 • گلکسی M14 5G

گوشی های میانرده

این محصولات خوش قیمت هستند و سامسونگ تلاش کرده در تولید این گوشی ها تعادل خوبی بین قیمت و امکانات برقرار کند.

 • گلکسی M34
 • گلکسی M54

معرفی گوشی های سری F

موجود این سری در بازار ایران خیلی زیاد نیست و همچنین این محصولات تا حد زیادی شبیه به مدل های سری M هستند.

گوشی های اقتصادی

مدل های زیر ارزان ترین گوشی های سری F هستند.

 • گلکسی F04
 • گلکسی F14 5G

گوشی های میانرده

مدل های زیر میانرده های سری F هستند.

 • گلکسی F34
 • گلکسی F54

معرفی گوشی های سری S

سری S پرچمداران سامسونگ هستند و سازنده کره ای تلاش می کند تا در این گوشی ها از آخرین فناوری های موجود استفاده کند و همه هنر و توانایی خود و تجربه زیاد این سال ها را به رخ رقبا بکشد. جدیدترین پرچمداران سامسونگ سری S23 هستند و سری S24 نیز تا حدود 1 ماه دیگر از راه می رسند.

 • گلکسی S21 FE
 • گلکسی S23 FE
 • گلکسی S23
 • گلکسی S23 پلاس
 • گلکسی S23 اولترا

سامسونگ ارزان ترین پرچمدار خود را با نام S22 یا S23 وارد بازار می کند و این گوشی اندازه کوچک تری نیز نسبت به دو برادر خود دارد و برای کاربرانی که به گوشی های کوچک علاقه دارند گزینه بسیار مناسبی است.نسخه S22 پلاس یا S23 پلاس نسخه هایی با باتری و نمایشگر بزرگ تر هستند که در برخی بخش ها برتری های جزئی نسبت به نسخه پایه ای دارند. در نهایت نسخه اولترا از پرچمداران سامسونگ بهترین نسخه از گوشی های این شرکت است.در S22 اولترا یا S23 اولترا سامسونگ تمام توانایی خود در ساخت گوشی های هوشمند را به رخ کشیده و S23 اولترا به نوعی کامل ترین گوشی اندرویدی سال 2023 به حساب می آید.

معرفی گوشی های سری Z

سال 2020 بود که سامسونگ اولین گوشی تاشو خود با نام گلکسی Z Flip را روانه بازار کرد. این گوشی  برای کاربران جدید بود و خود سامسونگ نیز طراحی بی عیب و نقصی را ارائه نکرده بود. در ادامه گوشی های بعدی از راه رسیدند و سامسونگ در هر نسل تلاش کرد تا مشکلات موجود در بخش طراحی را از بین ببرد.

 • گلکسی Z Flip 5
 • گلکسی Z Fold 5

این دو محصول جدیدترین نماینده های سری Z سامسونگ هستند. گلکسی Z Flip 5 به گونه ای طراحی شده که از وسط به شکل افقی تا می شود و گلکسی Z Fold 5 را می توانید به صورت عمودی تا کنید. این دو گوشی قیمت بالایی دارند و Z Flip ارزان تر است.