خودرو

مقایسه فولکس واگن ترنسپورتر T4 با ون وانا

برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید،و از مرورگر خود را بروزرسانی نمایید

لینک کوتاه در کلیبرد کپی شد!
http://akhr.ir/6163768

1.6K

4

پرشين خودرو/ چهار خودروي ون از سه قاره مختلف، امروز در برابر يکديگر قرار گرفته اند تا برتري خود را در مسابقه درگ اثبات کنند.

طبيعتا خودروهاي ون براي اهداف تجاري ساخته شده اند و شايد آخرين اولويت يک نفر براي خريد آنان سرعت بالا و شرکت در مسابقات درگ باشد. اما امروز درگي متفاوت را شاهد خواهيم بود که در آن خبري از خودروهاي اسپرت و سوپراسپرت نخواهد بود، بلکه شاهد حضور چهار خودروي ون از 3 قاره مختلف خواهيم بود که هرکدام به نمايندگي از کشور و قاره خود در اين رقابت شرکت کرده اند.

اولين نمايندگان اروپايي در اين مسابقه درگ، دو خودروي مرسدس بنز ويتو و همچنين خودروي فولکس واگن ترانسپورتر خواهند بود که هردوي آنان از کشور آلمان در اين رقابت حضور پيدا کرده اند و رقيباي آنان از قاره آمريکا و آسيا، به ترتيب دو خودروي فورد ترانزيت و همچنين تويوتا Proace خواهد بود که در بين تمامي شرکت کنندگان، داراي قوي ترين پيشرانه محرک خواهد بود.

به طور دقيق تر، خودروي تويوتا Proace يک موتور چهار سيلندر 2 ليتري ديزلي با خروجي قدرت 180 اسب بخاري در سينه خود دارد، درحالي که خودروي فورد ترانزيت با موتور 2 ليتري چهار سيلندر ديزلي 170 اسب بخاري، مرسدس بنز ويتو با موتور 2.2 ليتري ديزلي 136 اسب بخاري و همچنين خودروي فولکس واگن ترانسپورتر با موتور 2 ليتري ديزلي 150 اسب بخاري براي شرکت در اين مسابقه حاضر شده است.

حال بايد ببينيم که خروجي قدرت خودروهاي مذکور در کنار مولفه هاي فني ديگر آنان، چه عملکردي در ميدان رقابت و تعيين خودروي برنده خواهد داشت که جزييات آن را مي توانيد در فيلم زير شاهد باشيد.

#باهم_شکستش_مي دهيم
ما را در کانال «آخرين خبر» دنبال کنيد