ارز دیجیتال

امضا برای لیست شدن شیبا در صرافی رابین هود

به نظر می رسد که جامعه طرفداران شیبا اینو به دنبال مدیرعامل شرکت آمازون و میلیاردر معروف، جف بزوس هستند تا حمایت از شیبا اینو را آغاز کند. درخواست ها برای پذیرش پرداخت ها به وسیله شیبا اینو توسط آمازون در حال افزایش است و تاکنون درمجموع 173,373 امضا توسط 3 کارزار مستقل در سایت Change.org ثبت شده است.
گفتنی است که درخواست جمع آوری امضا برای لیست شدن شیبا اینو در صرافی رابین هود نیز تاکنون 479,162 امضا در سایت Change.org ثبت کرده است.

درخواست لیست شدن «قاتل دوج کوین»، شیبا اینو (SHIB)، در پلتفرم معاملاتی رابین هود از 250,000 امضا فراتر رفته است. این کارزار که در وب سایت Change.org راه اندازی شده است، تنها 50,000 امضا تا رسیدن به هدف خود فاصله دارد. در طول دو ماه اخیر، شیبا اینو در چندین صرافی مختلف ارزهای دیجیتال از جمله کوین بیس لیست شده است؛ اما پلتفرم معاملاتی محبوب رابین هود هنوز اعلام نکرده که برای عرضه این میم کوین آماده است یا خیر.

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به روزرسانی: 7 آبان 1400

بیتستان: شیبااینو، دومین سکه میم محبوب، در این ماه رکورد تاریخی خود را ثبت کرد. این توکن از مدت ها پیش در لیست انتظار برای ورود به پلتفرم رابین هود قرار دارد. اما با وجود نظرسنجی های مختلف، رابین هود از قرار دادن این توکن در لیست خود امتناع می کند. اما چرا شیبا اینو در صرافی رابین هود لیست نمی شود؟

چرا شیبا اینو در صرافی رابین هود لیست نمی شود؟

قیمت دومین ارز رمزنگاری شده میم محبوب، در این ماه تا 1000 درصد افزایش یافته و از دوج کوین جلو زده است. روز پنجشنبه، شیبااینو جایگاه هشتم لیست CoinMarketCap را به دست آورد و دوج کوین در جایگاه دهم باقی ماند. اما بخت با شیبا یار نبود و هم اکنون این توکن به جایگاه دهم بازگشته است و دوج کوین در جایگاه نهم قرار دارد.

درست است که ارزش بازار شیبا (38,173,032,987 دلار) و دوج کوین (38,528,960,047 دلار) تفاوت زیادی ندارند، اما Robinhood از لیست کردن این توکن در فهرست خود سر باز می زند. ارتش شیبا در توییتر درخواستی برای لیست کردن شیبااینو در برنامه رابین هود اعلام نکرده اند، اما این درخواست در Change.org توسط 400,000 کاربر امضا شده است.

شرکت رابین‎هود کارمزد معاملاتی کمتری از پلتفرم هایی مانند Coinbase و سایر صرافی های رمزنگاری دارد. بنابراین اگر شیبااینو در لیست قرار گیرد، احتمالا حجم معاملات سکه را افزایش می دهد و سرمایه گذاران جدیدی را جذب می کند.

رشد 40 درصدی دوج کوین در پی چرخش سرمایه از بازار SHIB به سمت DOGE

جزئیات خبر را در ادامه بخوانید

با این حال، تیم مدیریت Robinhood عجله ای برای فهرست کردن آلت کوین های جدید از جمله شیبااینو ندارند، زیرا آن ها منتظر هستند تا شفافیت نظارتی بیشتری در مورد شیبااینو به دست آورند. اما دوج کوین در حال حاضر روی پلتفرم های معامله قرار دارد و شاهد افزایش 62 درصدی حجم معاملات در سه ماهه دوم سال بوده است.

لیست شدن شیبااینو چه خطراتی برای رابین هود دارد؟

ماتی گرینسپن (Mati Greenspan)، رئیس مرکز کوانتوم، معتقد است که ممکن است فهرست کردن شیبا خطراتی برای رابین هود داشته باشد. سرمایه گذاران آلت کوین ممکن است در آینده برای سودهای سریع، سکه های دیگر از جمله FLOKI و BabyDoge را انتخاب کنند. به گفته گرینسپن، پلتفرم های کریپتو باید برای راضی نگه داشتن مشتریان خود روی پا بمانند.

همچنین، این تحلیلگر می گوید، صرافی ها باید روند فهرست کردن سکه های جدید را تسهیل کنند ولی در نهایت ممکن است شروع به اضافه کردن سکه های کاملا بی فایده به فهرست معاملات خود کنند.

انتظار برای لیست شدن شیبا در رابین هود، علیرغم اینکه حتی ایلان ماسک این سکه را رد کرده است، به افزایش قیمت این سکه منجر شد. البته بسیاری از طرفداران شیبا بر این باورند که شیبااینو برخلاف دوج کوین، بدون رابین هود و ایلان ماسک صعود خواهد کرد.

منبع: u.today

جدیدترین و مهم ترین اخبار ارزهای دیجیتال را در خبرستان بخوانید

خبرستان

برای خرید و فروش سریع و امن ارزهای دیجیتال کلیک کنید صرافی ارز دیجیتال بیتستان

دیدگاهتان را بنویسید