سبک زندگی

شهره لرستانی همه بازیگران زن خواهرم هستند، چشم بیشتر رعایت می کنم!!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شهره سلطانی، بازیگر با انتشار عکسی بدون آرایش از خود در صفحه اینستاگرامش، چنین نوشت:

«این منم! شهره بدون آرایش و رنگ

عکس بدون فیلتر و نقاب و صورتی در پس زمینه  تصویر که لک هایی روشن دارد و کمی زیر چشم ها سیاه و گود. بینی ام را سال 1374 عمل کردم به طبیعی ترین شکل ممکنش به خاطر نقصی که داشت، هرچند تصادف سال 1378 آغازی برای کج شدنش بود تا امروز و من از هراس بدتر شدنش دیگر کاری با آن ندارم. موهایم از ریشه اش به مرور سپید می شود و هر بار در آینه می نگرم یک تار مو بیشتر به سپیدی نزدیک شده که اگر در پس پشت رنگ ها پنهانش نکنم همینی می شود که می بینید.

بدیهی  است از اولین مرتبه که از قاب تلویزیون مهمان خانه هایتان شدم؛ جز عشق و دلدادگی شما در این سی  سال، خطوط و افتادگی صورتم نیز بیش از پیش شده است. مشقت و تجربه های زیستن در پسِ پشتِ این همه سال در چشم هایم، در پیشانی نوشتم مانند خورشیدی پیداست که گاهی اگر ابری هم باشم همینم که می بینید. گاهی علاقه  دارم مانند همه  شما با آرایه و فیلتر عکس هایم را زیباتر کنم. من هرچه هستم در نهایت زنم و زن در جست وجوی هزار توی زیبایی است. هرچند هرچه کنم خورشید دیده می شود و ذات و حقیقت پشت نقاشی ها پنهان کردنی نیست.

دوست دارم مرا آن طور که هستم بشناسید، آن طور که واقعاً هستم بپذیرید. با همین ظاهر معمولی، با همین چین و شکن ها و افتادگی صورتم، تاکید می کنم که همچنان به پوست و صورتم گاها رسیدگی می کنم.

بگذارید گاهی مثل همه عصبانی شوم
اخم کنم
گله کنم
ناراحت شوم
من هم انسانم، در طیفی از ویژگی های مثبت و منفی… البته که تلاش می کنم منفی باف نباشم و روحیات خوبم را کم کم بیشتر و بیشتر کنم. مرا با همه  داشته ها و نداشته هایم دوست داشته باشید، نه به خاطر چیزی که نیستم.
راستی دیروز روز تولدم بود
تولد همه  شما هم که در این روز و ماه دنیا آمدید مبارک. بیایید در کنار هم زندگی را جشن بگیریم و مهربانی را به اشتراک گذاریم. خوشحالم می کنید اگر در کنار تبریک و دعاهای زیبایتان، به خصوصیت بارز شهره، از دید خودتان هم اشاره کنید تا شاید فرصتی باشد برای خودشناسی بیشتر و تولدی دیگر.»

259259

مازیار لرستانی که این روزها اخبار زندگی اش بیشتر از هر سلبریتی دیگری در فضای مجازی می چرخد و قضاوت می شود، به تازگی یک ویدیو از خودش در صفحه ی اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و برای چند دقیقه درباره ی مسائلی با طرفدارانش صحبت کرد.

او در این ویدیو ابتدا به نوع استایلش و این که چرا همیشه دکمه ی بالای پیراهنش را می بندد گفت:« خیلی ها از من پرسیده بودید که چرا دکمه ی بالای یقه ام را می بندم. باید بگویم که من این روزها به شدت وزن کم کردم و لاغر شدم و فقط برای این که پیراهن هایم در تنم بد دیده نشود این کار را می کنم»

او همچنین در ادامه ی صحبت هایش گفت:« چند نفری راجع به مهاجرت از من سوال پرسیده بودند و باید در این باره بگویم که من عاشق ایران هستم و به هیچ عنوان کشورم را ترک نخواهم کرد حتی اگر هم به زور بیرونم کنند، نخواهم رفت! در ضمن باید بگویم که هنوز هورمون تراپی رو شروع نکردم چون دلم نمی خواهد به خاطر شغلم فعلا چهره و صدایم عوض شود.

خیلی از دوستان به من توصیه می کنند که بیشتر مراقب روابطم با دوستان قدیمی و همکاران خانم باشم، از همین جا اعلام می کنم که با این که همه ی دوستانم مثل خواهرم هستند ولی چشم باز هم رعایت می کنم.

و هرچه عکس و فیلم این روزها در کنار همکاران خانمم منتشر می شود، برای قبل از این ماجرا بوده است.

من هم مثل شما دلم برای شهره لرستانی تنگ می شود ولی فیلم ها و سریال هایش هست که خداروشکر ممنوع نشده اند و می توانیم با آن ها سر کنیم.»

حامد آهنگی، کمدینی که چند وقتی است به یک ستاره ی محبوب تبدیل شده و در شرایط مختلف خنده بر لب های مخاطبین می آورد، در یکی از مصاحبه هایش خاطراتی از گذشته و زمان تحصیلش تعریف کرد و گفت که در روزهای مدرسه و سر کلاس درس ادای معلم هایش را برای خودشان درمی آورد و حسابی همه را می خنداند! معلمین باجنبه  هم بسیار از نمایش های او لذت می بردند.

همچنین گفت که در تئاترهای مدرسه در ابتدا فقط برای بازیگران میکروفون می گرفت تا این که به پیشنهاد یکی از معلم هایش کم کم خودش هم نقش هایی را گرفت و شروع به کار بازیگری کرد.

مریم امیرجلالی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که چند وقتی است در کانادا و کنار فرزندانش زندگی  می کند در یک لایو اینستاگرامی از  روزگار سخت در آن جا گفت:« در این چند ماهی که پیش فرزندانم هستم به وضوح دیده ام که چقدر زحمت می کشند و چقدر اذیت می شوند پسر و داماد من که هر دو کارمند بانک هستند تا ساعت 6 عصر کار می کنند و بعد از آن هم مدت ها در خانه جلسات آنلاین برگزار می کنند و به هیچ وجه وقت تفریح و مهمانی و رفتن به خانه خاله و عمه را ندارند. زندگی اینجا اصلا مثل ایران نیست که مردم آخر هفته ها و شب ها وقت تفریح و خوش گذرانی داشته باشند، اینجا همه فقط باید کار کنند تا بتوانند زندگی کنند.»

تولدت مبارک هفته

اولین متولد مطلب این هفته  خانم مریم مومن است. بازیگر کم سن و سالی که بازیگری را با بازی در سریال بانوی عمارت شروع کرد و اتفاقا حسابی هم درخشید، این روزها هم که با ایفای نقش در سریال نمایش خانگی جادوگر در حال دیده شدن است.

یادتان می آید که در مطلب هفته ی گذشته از عمو پورنگ گفتیم که برای شنیدن یک روز زودتر تبریک تولدش چه آبروریزی ای راه انداخته بود!

در این هفته اما دوستانش چندین جشن تولد در موقعیت های مختلف برایش گرفتند و با استوری های متفاوت به او تبریک گفتند.

این هفته تولد سید جواد رضویان عزیز، بازیگر محبوب سینما و تلویزیون هم بود که خودش این پست را به این مناسبت به اشتراک گذاشت.

سلبریتی های دیگر هم به مناسبت تولد جواد برایش استوری های مختلفی به اشتراک گذاشتند.

یکی از جالب ترین تبریک ها هم این استوری شهره سلطانی بود که در آن به گیاهخواری سید جواد هم اشاره کرده است.

استوری ای که سارا بهرامی به مناسبت تولد آقای مسعود کیمیایی به اشتراک گذاشت.

و اما پست جالب و متفاوت رضا رفیع یکی از بهترین طنازان را ببینیم که نوشته ی کیک تولد و کپشن پست تولدش هم متفاوت با دیگران است.

متفاوت اما زیبا و تامل برانگیز!

واقعا چرا روز تولد را فقط به متولد تبریک می گویند و به مادر متولد تبریک نمی گویند؟! مگر زحمت اصلی را مادر نکشیده است؟

تولد مرحوم حسن جوهرچی عزیز هم با این استوری رفیق قدیمی اش شهروز  ابراهیمی، در آسمان ها مبارک شد.

تولدش مبارک و روحش شاد

تبریک تولد برادرانه به سبک برادران خسروی…

ساره بیات با انتشار این استوری تولد رفیقش محمدرضا غفاری را تبریک گفت.

ساره و محمدرضا از دوستان قدیمی یکدیگرند و بارها در مراسم مختلف با هم دیده شده اند.

سارا و نیکای سریال پایتخت با این استوری تولد رحمان و رحیمشان را تبریک گفتند.

آیا می دانستید که حاج آقا عباسی، همسر سابق بهاره رهنما از رفقای نیما رئیسی است؟

این هم از استوری رفیقانه ی حاج آقا برای تبریک تولد نیما.

دقت کردید علی مهربان، بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی روزانه در حال انتشار استوری های حمایتی از عوامل این سریال است؟

آن از استوری کردن پست های منوچهر هادی، کارگردان این سریال، این هم از استوری تبریک تولد آرش ظلی پور، بازیگر و برادر تهیه کننده ی سریال!

من چقدر جذابم هفته…

این بخش مطلبمان را با این عکس مثلا یهویی از مهدی حسینی ها شروع می کنیم.

بازیگر تئاتر و سینما که این روزها با بازی خوبش در سریال محبوب یاغی حسابی طرفدار پیدا کرده است.

و با این عکس مثلا یهویی دیگر از دارا حیایی باز هم در کافه ادامه می دهیم در حالی که متن نوشته شده در پیام واتس اپش را هم در آن نوشته است!

عجیب است که مادر دارا تا الان این عکس را استوری نکرده و مثل همیشه قربان صدقه ی پسرش نرفته!

عکسی از لیلا بلوکات با استایلی عجیب که تکنولوژی قدیم و جدید را در کنار هم به تصویر کشیده و در کپشن هم جمله ای کاملا بی ربط به عکس نوشته است.

چه خبر شده که این روزها همه در عکس هایشان عبارت «چشم در برابر چشم» را به کار می برند؟!

پریا مجللی را که می شناسید؟ بازیگری که با بازی در  سریال خسوف به شهرت رسید. سریالی که یکی از معدود سریال های خوش ساخت شبکه نمایش خانگی بود.

از این عکس مهدی قربانی، بازیگر نیمچه جوان سینما و تلویزیون معلوم است که اخیرا به آرایشگاه رفته بود که متاسفانه پس از  اصلاح دور موهایش برق آرایشگاه رفته و فعلا فرصت نشده که بقیه اش را بزند!

سارای گرجی در حال بازگشت از خیاطی سر کوچه شان که برای وصله زدن پارچه ی پیراهن جنجالی اش به آن جا رفته بود.

ویشکا جان مرسی که به هنر عکاس احترام گذاشتید اما این طور که مشخص است فقط به قاب دست نزدید ولی انواع ادیت ها و روتوش ها را روی چهره و رنگ عکس به کار برده اید!

خداروشکر که استاد ایرج خواجه امیری عضو اینستاگرام نیست که این استوری جلف پسرش را ببیند!

آخه اوووو؟؟؟

گویا مخارج زندگی میلاد کی مرام خیلی بالا رفته که همزمان در حال تبلیغ چندین برند از کیف و ساعت و هدفون و عینک و کت شلوار است!

خدا قوت میلاد جان، دست ما را هم بگیر

خانم اویسی عزیز کمی رعایت کنید، اینجا خانواده رفت و آمد می کند!

سخن حکیمانه هفته…

مهران جان، همه ی ما این روزها دلمان هوای کودکی هایمان را کرده ولی حیف…

کوچولوهای هفته…

عکس زیبای کوروش سلیمانی بازیگر تقریبا کم کار این روزها در کنار پسر و دختر بانمکش که شباهت عجیبی هم به پدرشان دارند.

پدرام کریمی، مجری تلویزیون این عکس را از تولد 4سالگی پسر کوچولویش به اشتراک گذاشت.

گوشگله پیدر این بار با چادر نماز مادربزرگش!

مادربزرگ را هم در بک گراند مشاهده می کنید که چگونه با عشق به مغز بادامش نگاه می کند.

ما چقدر خوشبختیم هفته…

تصویری از حدیث میرامینی و همسرش مجتبی رجبی از بازیگران سینما و تلویزیون در جشن موسیقی و تئاتر علی معلم.

این زوج یک پسر به اسم برنا هم دارند.

رفیقانه طوری هفته…

عکس دوستانه و صمیمی ژاله صامتی در کنار سیما تیرانداز و شقایق فراهانی.

این عکس دونفره با پژمان جمشیدی، تا این حد برای کیهان ملکی مهم بوده که حتی ترجیح داده همینقدر تار هم که شده آن را به اشتراک بگذارد.