فیلم و سریال

سریال خانگی عاشقانه چند قسمت است


فصل سوم سریال دل در راه است

آخرین قسمت از فصل دوم سریال دل روز گذشته در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. در روزهای ابتدای ساخت سریال دل اعلام شد که این سریال در دو فصل و 28 قسمت ساخته میشود اما منوچهر هادی کارگردان این سریال از ساخت فصل دیگری برای این سریال خبر داد.

این سریال منوچهر هادی با بازی بازیگران سرشناس دنیای هنر روایتگر داستانی عاشقانه است که پخش فصل سوم آن به زودی در شبکه نمایش خانگی آغاز میشود.

تعداد قسمت های سریال دل

منوچهر هادی کارگردان سریال با انتشار عکسی از همسرش یکتا ناصر در سریال دل به شرح توضیحاتی درباره این سریال پرداخت.

کارگردان سریال دل با انتشار این پست نوشت:

ممنون از بازی درخشان یکتای عزیز… از صبح چهارشنبه که قسمت بیست و هشتم توزیع شده و فصل دوم به پایان رسیده واکنش های متفاوتی رو شاهدم که نشون میده چقدر این سریال مخاطبشو در گیر کرده و گاهن عصبی. گواه این قضیه تعداد کامنتهاست که موجوده و این خواسته ما بوده و هست. برای اولین بار در مجموعه کارهای خودم با این حجم از کامنت و واکنش مواجه شدم که منو غافلگیر و بسیار خوشحال کرده.

نکته بعدی تعداد قسمتها و فصلهاست این سریال چهل قسمته و در سه فصل ساخته شده.

در آخر تبریک میگم به عوامل و دوستان عزیزم در سریال آقازاده که از جمعه این هفته توزیع میشه و امیدوارم با استقبال با شکوهی مواجه بشن و ماهم می بینیم و لذت میبریم.

منوچهر هادی و یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر نقش آوا خواهر رستا در این سریال است که همه ماجرای اتفاق افتاده در این سریال با مدیریت او بوده و در واقع برای رسیدن به آرش هر کاری انجام داده است.

یکتا ناصر

سریال دل روایتگر چند ماجرای در هم تنیده است که با ماجرای عاشقی آرش و رستا و بهم خوردن مراسم ازدواجشان با دزدیده شدن رستا آغاز میشود و در کنار این ماجرا داستان های دیگری هم در دل قصه رقم میخورد که مدیریت همه این اتفاقات با آوا خواهر رستا است.

ساره بیات

بازیگران سریال دل عبارتند از:

حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع و بهرام افشاری در سریال دل ایفای نقش کرده اند.

بازیگران سریال دل


زمان پخش سریال عاشقانه ۲ + بازیگران و خلاصه داستان فصل دوم عاشقانه

سریال عاشقانه ۲ که فصل او آن به کارگردانی منوچهر هادی تولیبد شده بود به اتمام رسید و حال خبری های خوب برای علاقه مندان این سریال این است که تولید فصل دوم این مجموعه نمایش خانگی آغاز شده و مخاطبان و دنبال کنندگان آن منتظر فصل دوم آن باشند.

در خبرها آمده فصل دوم این سریال با نام عاشقانه دو آماده ساخت است.

سعید جلالی نویسنده سریال گفت: این سریال در راستای همان فصل اول و ادامه‌ی آن محسوب می‌شود.
بخشی از قصه به حضور بازیگران این مجموعه در فصل اول منوط است که در صورتی‌که در فصل جدید حضور نیابند قصه با تغییرات مواجه می‌شود.

سریال عاشقانه 2

بازیگران سریال عاشقانه ۲

مانند فصل اول بازیگرانی چون : محمد رضا گلزار، ساره بیات، بهاره کیان افشار، فرزاد فرزین، حمیدرضا پگاه، شمسی فضل اللهی، علیرضا سوزنچی، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، پانته آ بهرام، مسعود رایگان، هومن سیدی ، یکتا ناصر و مهناز افشار به ایفای نقش می پردازند.

 

سریال عاشقانه 2

تعداد قسمت ها و زمان پخش فصل دوم عاشقانه

فصل دوم سریال «عاشقانه»‌ به کارگردانی منوچهر هادی در ۳۴ قسمت در شبکه نمایش خانگی تولید خواهد شد.
به تازگی موافقت اصولی ارشاد برای نگارش فصل دوم سریال «عاشقانه» صادر شده و قرار است تا چند ماه دیگر این سریال وارد مرحله پیش تولید شود.

بر اساس گزارش‌ها اکنون سریال آماده برای ساخت بوده و قراردادهای آن نیز بسته‌شده است.
درواقع تیم در انتظار سرمایه‌گذاری‌ها بوده و به‌زودی کار آغاز خواهد شد و حتمالاً در زمستان امسال برای نمایش خانگی منتشر می‌شود.

سریال عاشقانه 2

خلاصه داستان سریال عاشقانه ۲

داستان فصل دوم این سریال از ادامه ماجرایی که در قسمت آخر پخش شد، شروع می‌شود و ترجیح گروه تولید بر آن است تا از همان بازیگران فصل قبل در فصل جدید سریال استفاده کنند.

فصل اول این سریال داستان چند خانواده با قصه‌ها و مشکلاتشان را نشان می‌داد که هر کاراکتر قصه و گذشته مخصوص خودش را داشت …
با آمدن گیسو برازنده (مهناز افشار)، کسی که از وجود او اطلاعی نداشتند! مشکلاتی بین دو زوج جوان، سهیل (محمدرضا گلزار) و پگاه (ساره بیات) شکل می‌گیرد…

فصل جدید سریال «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری ساخته خواهد شد.

سریال عاشقانه 2

این سریال اجتماعی با داشتن بازیگران محبوب توانست به موفقیت خوبی دست پیدا کند.
هومن سیدی در این سریال از کاراکترهای محبوب مردم بوده و قطعاً در عاشقانه ۲ نیز ایفای نقش خواهد کرد.
هومن سیدی به‌ تنهایی مسئولیت بزرگی را در این سریال به عهده دارد
زیرا با بازی خود در دل مردم جای گرفت و در فصل دوم مردم انتظارات بیشتری از بازی او خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید