تکنولوژی

چگونه از عضویت اجباری در گروه های WhatsApp جلوگیری کنیم؟

آموزش جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام

عده بسیاری از کاربران با مشکل جوین شدن خودکار یا اتوماتیک به گروه های تلگرام مواجه هستند. خوشبختانه شما می توانید با یک ترفند کاربردی از این مسئله جلوگیری کنید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

مقدمه ای در رابطه با جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام

تنظیمات پیش فرض تلگرام به گونه ای تنظیم شده که تمام کاربران آن می توانند شما را به گروه های تلگرام دعوت کنند. هنگامی که یک کاربر شما را به گروهی دعوت می کند، به طور اتوماتیک عضو آن می شوید و این موضوع می تواند بسیار آزاردهنده باشد! اما آیا روشی وجود دارد که با استفاده از آن بتوانیم از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام جلوگیری کنیم؟

خوشبختانه ترفندی وجود دارد که با استفاده از آن قادر به انجام این عمل می شوید. دقت داشته باشید که پیاده سازی این ترفند سبب می شود تا هیچ فردی قادر به اضافه کردن شما به گروه های تلگرام نباشد، بنابراین از اضافه شدن خودکار به گروه های تلگرام هم جلوگیری می شود. ضمنا اگر بنا به هر دلیل با مشکل اجرای خودکار تلگرام و جوین شدن در کانال های عجیب مواجه هستید، به مطالعه مقاله “جلوگیری از باز شدن خودکار تلگرام و دعوت ناخواسته به کانال ها“ بپردازید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می توانید از طریق شماره های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

نحوه جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام

برای اینکه از دعوت خود به گروه های تلگرام از سوی تمام کاربران جلوگیری کنید و به این صورت از به طور ناخواسته در هیچ گروهی عضو نشوید، کافیست که به شرح زیر عمل نمایید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.
  • گزینه Groups را انتخاب کنید.
  • گزینه My Contacts را انتخاب نمایید.
  • حال گزینه Never Allow را انتخاب کنید.
  • تمام مخاطبین موجود را از لیست انتخاب کنید یا حداقل آن دسته از مخاطبینی را انتخاب کنید که بدون هماهنگی، شما را به گروه های تلگرام اضافه می کنند.
  • پس از انتخاب تمام مخاطبین، آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
  • بار دیگر آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید تا تغییرات اعمالی ذخیره شوند.

به این صورت دیگر هیچ یک از کاربران تلگرام قادر به اضافه کردن شما به گروه های مختلف نخواهند بود. اگر مخاطبی بخواهد در این شرایط شما را به گروهی اضافه کند، باید ابتدا شما را در جریان قرار دهد تا شما وی را از لیست Never Allow حذف کنید، در غیر این صورت قادر به دعوت شما به گروه تلگرام نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

آموزش ویدئویی جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام

جمع بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می توانید از طریق شماره های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون 11 پرو مکس

تاچ ال سی دی آیفون 11 پرو

تاچ ال سی دی Note 20 Ultra