تکنولوژی

کدام هندزفری شیائومی بهتر است

گستردگی برندها، مدل‌ و قیمت هدفون باعث می‌شود تا کاربران برای پیدا کردن و خرید هدفون باکیفیت دچار مشکل و سردرگمی شوند. مشخصات و ویژگی‌های هدفون پیچیده و در عین حال، فنی بوده و همین مسئله می‌تواند تاثیر زیادی در کیفیت صدا داشته باشد. در این مقاله قصد داریم با راهنمای خرید بهترین هدفون، هندزفری و بادز شیائومی همراه شما باشیم، اما بهتر است در ابتدا با ویژگی‌های مهم هدفون‌های باکیفیت آشنا شوید. همچنین در ادامه می‌توانید به مقایسه هندزفری های شیائومی و مدل‌های متفاوت آن‌ها هم دست پیدا کنید.

 

برای مشاهده مشخصات، مقایسه و خرید انواع هدفون و هندزفری روی لینک کلیک کنید: قیمت هدفون و هندزفری

 

 1: هدفون‌های In-Ear

هدفون‌های In-Ear به دلیل قرارگیری کامل در گوش می‌توانند کیفیت صدای بسیار خوبی را ارائه دهند و از طرفی موجب کاهش نویز خارجی شوند. هدفون‌های درون گوش در اندازه‌های گوناگون طراحی و تولید می‌شوند. شما می‌توانید هنگام خرید هدفون‌های In-Ear، سایز آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید خرید خوبی را تجربه کنید. توجه داشته باشید عدم انتخاب صحیح می‌تواند برای شما دردسرساز شود.‌ یکی دیگر از ویژگی‌های هدفون درون گوش را می‌توان قابل حمل بودن آن‌ها عنوان کرد و به راحتی هنگام حرکت یا استفاده در باشگاه بدنسازی، قابل استفاده خواهند بود. این نوع گوشی‌ها به دو صورت سیمی و بیسیم ارائه می‌شوند.

2: هدفون‌های On-Ear

یکی دیگر از انواع هدفون‌ها را می‌توان مدل‌های روی گوش (On-Ear) دانست و تفاوت آن‌ها با مدل In-Ear، عدم توانایی قابل توجه در کاهش نویز و صدای محیط خارج عنوان کرد. این هدفون‌ها می‌توانند صدا را به صورت مستقیم وارد کانال گوش کنند و بدین ترتیب، کیفیت بالایی را هم ارائه خواهند کرد.

3: هدفون‌های Over-Ear

بدون تردید هدفون‌های Over-Ear را باید به عنوان یکی از بزرگ‌ترین هدفون‌هایی دانست که امکان خرید آن‌ها وجود دارد. همچنین بخش مرکزی پخش‌کننده صدا هم دورتر از گوش قرار گرفته و می‌تواند صداهای جذاب‌تری مشابه آن چه که از طریق اسپیکرها می‌شنوید، ارائه کند. این هدفون با پوشش گوش می‌تواند عایق بسیار خوبی در برابر صدا باشد، اما در مقایسه با سایر هدفون‌ها، حمل ساده‌ای ندارد. بد نیست بدانید هدفون‌های Over-Ear کماکان به عنوان مهم‌ترین گزینه خرید کاربران شناخته می‌شوند و میزان تولید آن‌ها هم بسیار زیاد است.

 

بدون محدودیت بودجه یک هندزفری بی سیم نیاز دارید؟ مقاله بهترین هندزفری بی سیم را بخوانید.

 

4: درایور

بدون شک درایور را باید به عنوان مهم‌ترین بخش از یک هدفون معرفی کرد. وظیفه درایور، تبدیل سیگنال الکتریکی به فشار صوتی است؛ در حالت کلی می‌توان گفت درایور موجب ایجاد صدا خواهد شد. توجه داشته باشید درایورها از آهن‌ربا، سیم‌های مرتبط با صدا و دیافراگم تشکیل شده‌اند. کلیه اجزا موجب ارتعاش دیافراگم می‌شوند و ارتعاش موردنظر باعث ایجاد امواج صوتی شده که به گوش می‌رسد. در برگه مخصوص هدفون، درایور قطر دیافراگم را نشان می‌دهد که بر حسب میلی‌متر اندازه‌گیری شده است. از آن جایی که هدفون‌های In-Ear نمی‌توانند با سایز بزرگ تولید شوند، یک گوشی برای باس و دیگری برای فرکانس‌های متوسط و بالا در دسترس قرار دارند.

5: حساسیت و سطح فشار صدا

حساسیت و سطح فشار صدا (SPL) را می‌توان اصطلاحات مرتبطی دانست که احتمالا در برگه‌های مخصوص مشخصات هدفون قرار دارند. این مشخصات به خوبی نشان خواهند داد که هدفون شما تا چه اندازه می‌تواند صدای قوی را ارائه دهد. در حقیقت حساسیت نشان می‌دهد چگونه یک سیگنال الکتریکی به صورت موثر می‌تواند به یک سیگنال صوتی تبدیل شود. توجه داشته باشید که SPL واحد اندازه‌گیری حساسیت بوده و معمولا به صورت دسی بل در میلی‌وات نمایش داده خواهد شد.  با این که آستانه درد برای سر و صدا را حدود 120 دسی‌بل عنوان کرده‌اند، اما اداره ایمنی و بهداشت شغلی ایالات متحده، هشدارهایی پیرامون قرار گرفتن طولانی‌مدت در معرض SPL بیشتر از 85 دسی‌بل صادر کرده است.

6: امپدنس (Impedance)

امپدانس را باید اندازه‌گیری مقاومت الکتریکی دانست و با واحد اهم نمایش داده می‌شود. اگر بخواهیم تعریف ساده‌ای داشته باشیم، بهتر است بدانید امپدانس بالاتر به معنای مقاومت بیشتر خواهد بود؛ در حقیقت برای هدایت هدفون در امپدانس بالا، قدرت بیشتری هم نیاز خواهد بود. هدفون‌هایی که برای گوشی‌های موبایل طراحی شده‌اند، امپدانس کمتری دارند و معمولا پایین‌تر از 32 اهم خواهند بود؛ این بدان معنا است که از انرژی کمتری استفاده می‌کنند. هدفون‌های باکیفیت با امپدانس بالاتر از 120 اهم همراه هستند و جالب آن که نیازمند تقویت‌کننده اختصاصی خواهند بود.

هدفون‌هایی که امپدانس پایین‌تری دارند و با این که از ولتاژ کمتری استفاده می‌کنند، نیازمند جریان الکتریکی بیشتری خواهند بود. جریان الکتریکی موجب ایجاد ارتعاش شده و می‌تواند موجب ایجاد صدا شود. در حالت کلی این موضوع باعث خواهد شد هدفون‌های با امپدانس پایین باعث ایجاد صدای خش خش در پس زمینه شوند. همچنین عدم تطبیق امپدانس می‌تواند باعث بروز سایر مشکلات در عملکرد هدفون شود.

 

شاید نیاز داشته باشید: حل مشکل اسپیکر و میکروفن گوشی

 

7: پاسخ فرکانس

پاسخ فرکانسی نشان‌دهنده محدوده فرکانس‌های صوتی بوده که هدفون می‌تواند ایجاد کند و با هرتز نمایش داده می‌شود. بیشتر هدفون‌ها دارای فرکانس پاسخ‌گویی معادل 20 الی 20 هزار هرتز هستند که با شنوایی انسان مطابقت دارد. با این که اعداد می‌توانند به شما در انتخاب هدفون مناسب کمک کنند، اما نمی‌توان آن‌ها را به عنوان شاخص مناسبی برای کیفیت صدا معرفی کرد. به عنوان مثال، در صورتی که می‌خواهید باس زیادی در هدفون وجود داشته باشد، باید به دنبال دستگاهی باشید که فرکانس باس پایین‌تری را پشتیبانی کند.

8: اعوجاج هارمونیکی کل (THD)

توجه داشته باشید که اعوجاج هارمونیکی کل، میزان اعوجاج را هنگام استفاده از هدفون با صدای زیاد نشان می‌دهد. همانطور که بیان شد، هدفون صدا را از طریق دیافراگم ارتعاشی در درایور تولید می‌کند و در حجم زیاد، ممکن است دیافراگم نتواند ارتعاش را با سرعت زیاد انجام دهد و همین مسئله موجب بروز مشکل شود. توجه داشته باشید که THD به صورت درصد اعلام می‌شود و هر اندازه میزان آن پایین‌تر باشد، نتیجه هم بهتر خواهد بود.

9: حذف نویز (Noise Cancellation)

هدفون‌های مجهز به قابلیت حذف نویز دارای میکروفون و تراشه‌های الکترونیکی هستند. آن‌ها سر و صدای محیط پیرامون را ضبط می‌کنند، سپس با ایجاد یک موج صوتی معکوس موجب بازگردانی آن به هدفون شده و در نتیجه، صدای محیط به صورت کامل خنثی می‌شود. توجه داشته باشید که این قابلیت برای فرکانس‌های ثابت و کم، عملکرد مناسبی خواهد داشت و برای فرکانس‌های میان‌برد و بالاتر، موثر نیست. بد نیست بدانید حذف نویز نیازمند استفاده از شارژ باتری است. اثربخشی حذف نویز در مدل‌های مختلف هدفون‌، متفاوت خواهد بود.

10: جداسازی نویز (Noise Isolation)

هدفون‌های جداکننده نویز از نظر فیزیکی موجب مسدودسازی صداهای خارجی خواهند شد. این قابلیت در هدفون‌هایی وجود دارد که به خوبی می‌توانند گوش را پوشش دهند. ویژگی جداسازی نویز نیازمند استفاده از شارژ باتری نبوده و علت آن را هم می‌توان مسدودسازی فیزیکی صدا به دلیل پوشش سطح و اطراف گوش عنوان کرد. همچنین در هدفون‌های مقرون به صرفه شاهد استفاده از قابلیت جداسازی نویز خواهید بود.

 

نیازهای گیمرهای حرفه ای را هم بررسی کرده ایم: بهترین هدست های گیمینگ

 

بهترین مدل های هدفون ، هندزفری و بادز شیائومی

بدون تردید یکی از بهترین و بزرگ‌ترین شرکت‌هایی که در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند باکیفیت و در عین‌حال، طراحی و تولید جدیدترین و بهترین لوازم جانبی موبایل فعالیت دارد را می‌توان شیائومی دانست. این شرکت چینی به دلیل تولید محصولات باکیفیت، توانسته از رقیبان سرسختی همانند سامسونگ هم سبقت بگیرد.  در ادامه قصد داریم شما را با بهترین هدفون ، هندزفری و بادز شیائومی آشنا کنیم تا بتوانید از انتخاب یک محصول باکیفیت، لذت ببرید. در حقیقت ما سعی کردیم با کامل‌ترین راهنمای خرید هندزفری شیائومی همراه شما باشیم.

1: هندزفری بلوتوثی شیائومی مدل Earbuds Basic 2

یکی از بهترین هندزفری‌های بلوتوثی شیائومی را می‌توان مدل ایربادز Basic 2 دانست که توانایی‌های بسیار خوبی دارد.‌ این هندزفری با وزن 60 گرم در اختیار کاربران قرار دارد و نوع اتصال آن هم وایرلس یا بی سیم است. توجه داشته باشید که این هندزفری شیائومی در برابر آب و گرد و غبار، مقاوم نبوده و فاقد گواهینامه یا استانداردهای نظامی است. از آن جایی که آب و گرد و غبار ممکن است روی سلامت هندزفری تاثیرگذار باشد، بنابراین باید در نگه‌داری این محصول دقت لازم را داشته باشید. اگر به دنبال خرید هندزفری بلوتوثی با نشانگر ال ای دی هستید، هندزفری بلوتوثی شیائومی مدل Earbuds Basic 2 انتخاب مناسبی نخواهد بود، اما در صورتی که وجود نشانگر ال ای دی برای شما فاقد اهمیت باشد، می‌توانید روی عملکرد مناسب و قیمت مقرون به صرفه آن حساب کنید. بد نیست بدانید که قطر درایور یا همان اسپیکر این هندزفری بلوتوثی شیائومی هم معادل 7.2 میلی‌متر است. ایربادز Basic 2 در جایگاه نخست لیست راهنمای خرید هندزفری شیائومی قرار گرفته و این نشان‌دهنده کیفیت بالای آن است. درواقع در مقایسه هندزفری های شیائومی می‌توان گفت که مدل مدنظر می‌تواند نیازتان را در پخش صدایی فراگیر و باکیفیت بالا برآورده سازد.

وزن 60 گرم
مقاومت در برابر آب و گرد و غبار خیر
نوع اتصال بیسیم
نشان‌گر ال ای دی خیر

 

2: هندزفری بی سیم شیائومی مدل Earphone 2 Basic

یکی دیگر از بهترین هندزفری‌های بیسیم شیائومی را می‌توان مدل ایرفون 2 Basic دانست. این هندزفری بیسیم با یک محفظه مخصوص نگه‌داری دو گوشی که وظیفه شارژ آن‌ها را هم برعهده دارد، طراحی و تولید شده است. این هندزفری شیائومی با جنس بدنه پلاستیک ABS تولید شده که یکی از بهترین کیفیت‌ها به حساب می‌آید. شما می‌توانید از این هندزفری به صورت بیسیم استفاده کنید و متصل شدن آن به تلفن همراه از طریق بلوتوث امکان‌پذیر خواهد بود. محدوده فرکانس پاسخ‌گویی این هندزفری بیسیم شیائومی معادل 20 الی 20 هزار هرتز بوده که می‌تواند کیفیت صدای قابل قبولی را هم فراهم کند. همچنین این هندزفری بلوتوثی شیائومی مجهز به باتری لیتیوم قابل تعویض بوده که همین مسئله ماندگاری بالای آن را هم تضمین می‌کند. یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های یک هندزفری بلوتوثی، وزن آن بوده و شیائومی ایرفون 2 Basic با 50 گرم وزن به عنوان یکی از سبک‌ترین هندزفری‌های بیسیم شناخته می‌شود. توجه داشته باشید که این هندزفری با نسخه اندروید 4.4 و بالاتر از آن در کنار iOS 9 و نسخه‌های جدیدتر به سادگی ارتباط برقرار خواهد کرد.

این هندزفری بلوتوثی شیائومی مجهز به نشانگر ال ای دی بوده و شما می‌توانید میزان شارژ باقی‌مانده را به سادگی مشاهده کنید. همچنین این هندزفری توانسته استاندارد IPX4 را که نشان‌دهنده مقاومت قابل قبول در برابر آب و گرد و غبار است را هم به دست آورد؛ البته نباید استاندارد ذکرشده را با استاندارد IP68 اشتباه گرفت و فقط باید بدانید که تا حد قابل قبولی از خود مقاومت نشان خواهد داد. پشتیبانی از فرمان لمسی در کنار قابلیت حذف نویز محیط را می‌توان به عنوان ویژگی‌های جانبی این هندزفری بلوتوثی شیائومی معرفی کرد؛ قابلیتی که سبب می‌شود محصول مدنظر در میان یکی از بهترین هندزفری بی سیم شیائومی قرار گیرد. همچنین در صورتی که هندزفری را درون گوش قرار دهید، شاهد آغاز پخش موسیقی خواهید بود و زمانی که آن را خارج کنید هم پخش موسیقی قطع می‌شود. همانطور که ذکر شد، باتری این دستگاه از نوع لیتیوم بوده و می‌تواند 5 ساعت ماندگاری را در حالت مکالمه و موسیقی فراهم کند. همچنین این هندزفری می‌تواند 20 ساعت با محفظه شارژ هم باقی بماند.

وزن 50 گرم
جنس بدنه پلاستیک ABS
نوع اتصال بیسیم
پشتیبانی از فرمان لمسی بله
بازدهی باتری 5 ساعت در حالت مکالمه و پخش موسیقی

 

3: هدفون بی‌ سیم شیائومی مدل Redmi AirDots S

هدفون بیسیم شیائومی ردمی AirDots S را باید به عنوان یکی دیگر از بهترین محصولات و لوازم جانبی کمپانی چینی معرفی کرد که برای خرید در دسترس قرار دارد. این محصول در ظاهر جذاب طراحی و تولید شده است. هندزفری ردمی ایرداتز اس مجهز به دو گوشی بوده که درون محفظه مخصوص قرار دارند و می‌توان از آن برای شارژ مجدد گوشی‌ها استفاده کرد. محدوده فرکانس پاسخ‌گویی این هدفون بلوتوثی معادل 20 الی 20 هزار هرتز است. همچنین شیائومی ایرداتز S از نسخه 5.0 بلوتوث پشتیبانی می‌کند و محدوده عملکرد آن هم 10 متر است؛ بنابراین شما می‌توانید گوشی هوشمند خود را در یک مکان مشخص قرار دهید و از آن 10 متر فاصله بگیرید و جالب آن که بدون کوچک‌ترین مشکل، ارتباط صوتی خود را برقرار کنید. کیفیت باتری هدفون بی سیم شیائومی مدل redmi airdots فوق‌العاده بوده و با این که زمان شارژ شدن آن معادل 2 ساعت خواهد بود، اما می‌تواند پخش موسیقی و مکالمه را به مدت زمان 4 ساعت انجام دهد و 12 ساعت هم در حالت استندبای یا آماده به کار قرار گیرد. لازم به ذکر است هدفون شیائومی ایرداتز اس در برابر رطوبت و عرق از خود مقاومت نشان خواهند داد، اما نباید انتظار مقاومت در برابر آب یا گرد و غبار را از آن داشته باشید. شیائومی ردمی AirDots S را می‌توان یکی از بهترین گزینه‌ها در راهنمای خرید هندزفری شیائومی به حساب آورد. AirDots S یکی از بهترین هندزفری های بلوتوث شیائومی است که همراه با قیمتی مناسب روانه‌ی بازار می‌شود.

مقاومت در برابر آب و گرد و غبار مقاوم در برابر رطوبت و تعریق
نوع اتصال بیسیم
محدوده عملکرد حداکثر 10 متر
بازدهی باتری 4 ساعت در حالت مکالمه و پخش

 

4: هدفون بی‌سیم شیائومی مدل Mi True Wireless Earphones

یکی دیگر از انواع هندزفری‌های شیائومی را می‌توان هدفون بی‌سیم شیائومی مدل Mi True Wireless Earphones دانست که دورگردنی بوده و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. جنس بدنه این هدفون بیسیم دورگردنی از پلاستیک بوده و وزن آن هم معادل 35 گرم است. باتری این هدفون بیسیم، لیتیوم یون بوده و قابل تعویض است؛ شما می‌توانید در صورت خرابی و ضعیف شدن باتری با مراجعه به مراکز تعمیر مجاز، اقدام به تعویض باتری کرده و مجددا از عملکرد صحیح محصول خود بهره‌مند شوید.

این هندزفری دورگردنی شیائومی با نسخه 4.4 اندروید و بالاتر از آن در کنار سیستم عامل iOS 9 و بالاتر هماهنگ بوده و اتصال هم به سادگی برقرار خواهد شد. درواقع بسیار سخت است که مقاله‌ای در مورد راهنمای خرید هندزفری بلوتوث شیائومی تهیه کنیم و اشاره‌ای به Mi True Wireless Earphones نشود. توجه داشته باشید که این محصول مجهز به نشانگر ال ای دی بوده و می‌توانید میزان شارزژ دستگاه را مشاهده کنید. اگر بخواهیم اشاره‌ای به سایر ویژگی‌های هدفون بی‌سیم شیائومی مدل Mi True Wireless Earphones داشته باشیم، قطعا محدوده فرکانس پاسخ‌گویی 20 الی 20 هزار هرتز، حساسیت 98 دسی‌بل، امپدانس 32 اهم و محدوده عملکرد 10 متر از مهم‌ترین ویژگی‌هایی خواهد بود که در لیست قرار خواهند داشت. در کنار سایر ویژگی‌ها، این هندزفری دورگردنی مجهز به کلید مدیریت صدا بوده که می‌تواند توانایی کنترل شما روی دستگاه را تا حد زیادی افزایش دهد. همچنین ظرفیت باتری معادل 137 میلی‌آمپر بوده و مدت زمان شارژ شدن آن هم 1 ساعت است. شما می‌توانید با 1 ساعت شارژ مجدد هندزفری دورگردنی شیائومی، مدت زمان 7 ساعت پخش و مکالمه را تجربه کنید.

وزن 58 گرم
مقاومت در برابر آب و گرد و غبار مقاوم در برابر رطوبت و تعریق
نوع اتصال بیسیم
محدوده عملکرد حداکثر 10 متر
بازدهی باتری 10 ساعت با حجم صدای 80 درصد

 

5: هندزفری بی سیم شیائومی مدل Mi True Wireless Earphones 2s

یکی دیگر از بهترین ایرپادهای شیائومی را می‌توان هندزفری بی سیم شیائومی مدل Mi True Wireless Earphones 2s معرفی کرد که در لیست راهنمای خرید هندزفری شیائومی قرار گرفته است. این محصول با دو گوشی و یک محفظه شارژ، وزنی معادل 50 گرم دارد و امکان حمل آسان آن برای کاربران وجود دارد. جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک ABS بوده و در برابر رطوبت و تعریق، مقاوم است؛ این محصول را نمی‌توان به عنوان هندزفری ضد آب شیائومی معرفی کرد، اما تا حدودی توانایی مقاومت در برابر رطوبت و پاشش آب را خواهد داشت. محصول مدنظر می‌تواند یکی از بهترین ایرپاد شیائومی باشد که امکان خرید آن را خواهید داشت. توجه داشته باشید که نوع اتصال، بیسیم بوده و از نسخه 5.0 بلوتوث هم پشتیبانی می‌کند. سایر مشخصات فنی هندزفری بیسیم شیائومی مدل Mi True Wireless Earphones 2s را می‌توان امپدانس 32 اهم، محدوده عملکرد 10 متر و زمان شارژ 1 ساعت دانست. توجه داشته باشید که 1 ساعت شارژ مجدد می‌تواند 3.5 ساعت مکالمه و 4 ساعت پخش موسیقی را به همراه داشته باشد. همچنین مدت زمان ماندگاری باتری محفظه شارژ هم معادل 10 ساعت خواهد بود. این محصول به دلیل کیفیت بالایی خود در راهنمای خرید هندزفری شیائومی قرار گرفته است. کافی است که تنها چند لحظه به مقایسه ایرپاد های شیائومی بپردازید تا مدلی که پیش رویتان دارید نظرتان را از مولفه‌های مختلف به خود جلب کند.

وزن 50 گرم
جنس بدنه پلاستیک ABS
مقاومت در برابر آب و گرد و غبار مقاوم در برابر رطوبت و تعریق
نوع اتصال بیسیم
بازدهی باتری 3.5 ساعت مکالمه و 4 ساعت پخش موسیقی

 

6: هدفون شیائومی مدل Mi

با این که هدفون‌های مختلفی در بازار برای خرید در دسترس قرار دارند، اما قطعا هدفون شیائومی Mi به دلیل کیفیت و قابلیت‌های خود، می‌تواند به عنوان یکی از گزینه‌های مهم خرید شما به حساب آید. البته نوع اتصال این هدفون، بیسیم نبوده و شما باید از آن به وسیله سیم مخصوص خود استفاده کنید. از آن جایی که هدفون شیائومی Mi مجهز به سیم است، بنابراین فاقد باتری بوده و شما می‌توانید از آن در هر زمان و مکانی استفاده کنید. برای استفاده از هدفون سیمی شیائومی، فقط کافی است سیم مخصوص آن را به جک هدفون 3.5 میلی‌متری متصل کنید. همچنین امکان استفاده از این هدفون برای لپ تاپ یا کامپیوتر هم وجود دارد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک هدفون را باید کیفیت جنس بدنه آن دانست و بر اساس بررسی‌های انجام شده، بدون شک می‌توان هدفون شیائومی Mi را به عنوان یکی از بهترین هدفون‌های موجود در بازار معرفی کرد.‌ همچنین نباید از وزن بسیار مناسب این محصول هم غافل شوید؛ هدفون سیمی شیائومی Mi فقط 220 گرم وزن دارد و پس از قرارگیری روی سر، قطعا احساس بدی به شما نخواهد بخشید.

وزن 220 گرم
نوع اتصال باسیم
رابط جک هدفون 3.5 میلی‌متری
باتری ندارد

 

7: هدفون شیائومی مدل HiFi

یکی دیگر از هدفون‌های باسیم شیائومی را می‌توان مدل HiFi دانست. امکان برقراری اتصال هدفون شیائومی HiFi با رابط جک هدفون 3.5 میلی‌متری وجود دارد. شما می‌توانید این هدفون را با کاربری عمومی خریداری کرده و از کیفیت بسیار زیاد آن، لذت ببرید. طول کابل هدفون شیائومی HiFi معادل 1.4 متر بوده و می‌توان از سایر مشخصات آن به امپدانس 32 اهم، حساسیت 98 دسی‌بل، قطر درایور 50 میلی‌متر و پاسخ فرکانسی 20 الی 20 هزار هرتز اشاره کرد. بد نیست بدانید که این هدفون شیائومی مجهز به میکروفون داخلی بوده و همین مسئله امکان مکالمه تلفنی را برای کاربران فراهم می‌کند. شما می‌توانید این هدفون را به دستگاه‌های مختلف اندروید و iOS متصل کنید. بدون تردید هدفون HiFi را باید یکی از بهترین گزینه‌ها در راهنمای خرید هندزفری شیائومی به حساب آورد.

وزن 220 گرم
نوع اتصال باسیم
رابط جک هدفون 3.5 میلی‌متری
باتری ندارد

 

8: هدفون شیائومی مدل Pro HD

در صورتی که به دنبال خرید یک هندزفری باکیفیت هستید، قطعا هندزفری سیمی شیائومی mi pro hd می‌تواند گزینه‌ای کارآمد برای شما باشد. این هندزفری مجهز به میکروفون و کلیدهایی به منظور کنترل میزان صدا است. توجه داشته باشید که خرید این هندزفری به منظور مکالمه و کاربری عمومی توصیه می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های هندزفری شیائومی مدل Pro HD را می‌توان وجود سیم‌های TPE دانست که در برابر ضربه و خم‌شدگی، مقاومت بسیار زیادی دارد. اگر به دنبال بهترین هندزفری سیمی شیائومی هستید که  اتصال هندزفری شیائومی Pro HD با جک هدفون 3.5 میلی‌متری بوده و کابل آن هم 125 سانتی‌متر است. بد نیست بدانید این هندزفری توانایی بالایی در تفکیک صدا دارد و شما می‌توانید صداها را همانطور که باید شنیده شوند، دریافت کنید. هندزفری سیمی شیائومی Pro HD جایگاه ویژه‌ای در راهنمای خرید هندزفری شیائومی دارد و توانمندی‌های آن، فوق‌العاده است.

وزن 17 گرم
نوع اتصال باسیم
رابط جک هدفون 3.5 میلی‌متری
میزان حساسیت 98 دسی‌بل

 

9: هندزفری بلوتوثی شیائومی مدل Air 2

بدون تردید یکی از پرطرفدارترین ایرپادهای موجود در بازار را می‌توان ایرپاد شیائومی Air 2 معرفی کرد. این محصول می‌تواند بهترین ایرپاد شیائومی هم باشد. این ایرپاد بیسیم برای مکالمه، گیمینگ، ورزش و کاربری عمومی، مناسب بوده و می‌تواند رضایت شما را جلب کند. ظاهر بسیار جذاب این محصول در کنار توانایی بالای آن در ارائه خدمات، می‌تواند نویددهنده یک خرید مطمئن باشد. بر اساس اطلاعات موجود، مدت زمان شارژ این ایرپاد معادل 1 ساعت بوده و در ادامه می‌تواند برای مکالمه و پخش موسیقی تا 4 ساعت در اختیارتان باشد. همچنین این دستگاه 14 ساعت در حالت استندبای هم ماندگاری شارژ خواهد داشت. سایر ویژگی‌های این هندزفری بلوتوثی شیائومی را می‌توان امپدانس 32 اهم و توانایی قابل قبول در حذف و مسدودسازی نویز دانست. قطعا این محصول را باید به عنوان یکی از بهترین ایرپادهای شیائومی به حساب آورد. ایر 2 از بهترین ایرپاد شیائومی برای مکالمه محسوب می‌شود که قیمت مناسبی نیز دارد و می‌تواند نیازهایتان را برآورده سازد.

وزن 50 گرم
نوع اتصال بیسیم
کاربری گیمینگ، ورزش، عمومی و مکالمه
محدوده عملکرد حداکثر 10 متر

 

10: هدفون بی سیم شیائومی مدل Redmi AirDots

یکی دیگر از هدفون‌های بیسیم و وایرلس شیائومی را می‌توان Redmi Airdots معرفی کرد. این محصول با وزن تقریبی 36 گرم و با قابلیت‌هایی همانند مقاومت در برابر رطوبت و تعریق عرضه شده است. این هدفون دارای یک محفظه شارژ بوده که دو گوشی درون آن قرار خواهند گرفت و حتی امکان شارژ مجدد گوشی‌ها هم وجود دارد. محدوده فرکانس پاسخ‌گویی این هدفون در بازه 20 الی 20 هزار هرتز بوده و می‌توانید از آن برای مکالمه، گیمینگ، ورزش و سایر کاربری‌ها استفاده کنید. در صورتی که می‌خواهید بدانید کدام هندزفری شیائومی بهتر است شاید بهتر باشد نگاهی دقیق به ردمی ایردات داشته باشید. بر اساس اطلاعات موجود، برد این هدفون بیسیم تا 10 متر بوده و از آخرین نسخه بلوتوث پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید این هدفون را به نسخه‌های مختلف اندروید و سیستم عامل iOS متصل کنید. همچنین هدفون وایرلس Redmi Airdots مجهز به میکروفون بوده و کیفیت صدای منتقل شده از سوی شما هم رضایت‌بخش خواهد بود.

وزن 36 گرم
نوع اتصال بیسیم
مقاوم در برابر آب و گرد و غبار مقاوم در برابر رطوبت و تعریق
کاربری گیمینگ، ورزش، عمومی و مکالمه

جمع‌بندی

بدون تردید محصولات و لوازم جانبی شیائومی را می‌توان به عنوان بهترین محصولات جانبی موجود در بازار معرفی کرد. در این مقاله سعی شد راهنمای خرید هندزفری شیائومی را با معرفی تعدادی از آن‌ها ارائه کنیم. شما می‌توانید این محصولات را خریداری کرده و از کیفیت آن‌ها، بهره‌مند شوید. ما سعی کردیم بهترین محصولات را در راهنمای خرید هندزفری شیائومی به شما معرفی کنیم تا بتوانید در کنار قیمت، کیفیت بالایی را مشاهده کنید.

پرسش‌های متداول

بهترین ایرپاد یا هدفون شیائومی برای موزیک کدام است؟ در ابتدا باید گفت که مولفه‌های بسیاری برای سنجش چنین موضوعی وجود دارد و اگر بخواهیم بهترین ایرپاد یا هدفون شیائومی برای موزیک باید موارد بسیاری را بررسی کنیم. البته در مقاله‌ای که پیش رویتان وجود دارد به ویژگی بهترین ایرپاد، هندزفری و هدفون های شیائومی پرداخته شده است تا انتخابی با توجه به سلیقه‌تان داشته باشید.

چه هندزفری برای گوشی شیائومی خوب است؟ اکثر محصولات شیائومی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و عملکرد مطلوبی دارند. درواقع پاسخ این سوال به سلیقه‌ی کاربر برمی‌گردد که چه انتظاراتی از هندزفری دارد. در میان انواع ایرپاد و هندزفری های شیائومی می‌توان به مدل‌هایی برخورد کرد که حتی ویژگی‌های بالارده‌ای مانند ANC را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

از چه طریقی می‌توانیم قیمت انواع ایرپاد شیائومی را به دست آوریم؟ تکنولایف یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین است که انواع هدفون، هندزفری و ایرپاد شیائومی را در ایران می‌فروشد. با این حساب برای دانستن از آخرین قیمت انواع ایرپاد، هندزفری و هدفون باسیم و بی‌سیم شیائومی می‌توانید به تکنولایف مراجعه کنید.


بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار [بهمن 1400] ؛ قیمت و مشخصات فنی

در این مطلب قصد داریم بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار را معرفی کنیم. مشخصات فنی ایرپادهای شیائومی و همچنین قیمت ایرپادهای شیائومی نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد تا افرادی که قصد خرید این ایرپادها را دارند به اطلاعات بهتری در این مورد دست یابند. با تکراتو همراه باشید.

هدفون‌های بی‌سیم کاربردهایی بسیار دارند و همین باعث شده کاربران روز به روز تمایل بیشتری به استفاده از آنها داشته باشند. با استفاده از هدفون‌های بی‌سیم به راحتی می‌توان به انواع فایل‌ها و کتاب‌های صوتی، پادکست‌ها و سایر محتواها گوش داد همین باعث شده جزو پرفروش‌ترین محصولات بازار دیجیتال باشند. شرکت‌های مختلفی به تولید ایرپاد پرداخته‌اند که هر کدام قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارند.

در این بین شرکت معروف شیائومی نیز ایرپادهای مخصوص خود یعنی Redmi AirDots را روانه بازار کرده است. این شرکت در تلاش است تا این ایرپادها را با قیمت بهتر و پایین‌تری و با کیفیت خوبی به فروش برساند و بتواند با سایر کمپانی‌های این حوزه به رقابت بپردازد. در ادامه این نوشتار با راهنمای خرید ایرپاد شیائومی همراه باشید.

بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار

به همراه قیمت و مشخصات فنی

هدفون وایرلس که آن را با نام ایرپاد نیز می‌شناسیم، اولین بار در سال 2016 توسط اپل معرفی شد. این هدفون‌ها به آسانی به دستگاه‌های دیگر جفت می‌شوند. بعد از جفت شدن ایرپاد با دستگاه مورد نظر، میتوان از طریق آن به صدا گوش داد، به تماس‌های تلفنی پاسخ داد و … . ارتباط یک دستگاه با ایرپاد از طریق بلوتوث امکان‌پذیر است.

کیفیت صدا در ایرپادها بسیار خوب و مناسب باشد. نگران نویز و صداهای مزاحم نباشید زیرا نویز و سیگنال‌های موجود در اطراف در حین مکالمه حذف می‌شوند صدای شما بسیار واضح خواهد بود و طرف مقابل می‌تواند به خوبی متوجه صحبت شما شود. اگر شما فردی هستید که سریع صحبت می‌کنید نیز نیازی به نگرانی نیست زیرا ایرپادها وضوح صدای شما در حد ایده‌آل نگه می‌دارند.

اکثریت ایرپادها می‌توانند فعالیت‌های زیر را به‌خوبی انجام دهند:

 • پخش و متوقف کردن موزیک
 • تغییر موزیک
 • رد چندین موزیک متوالی
 • باز پخش موزیک
 • پلی بک موزیک
 • قابلیت استفاده به عنوان میکروفون
 • پاسخ‌دهی به تماس‌ها
 • معلق کردن مکالمه اصلی و پاسخگویی همزمان به تماسی دیگر
 • رد تماس پشت خط
 • قطع مکالمه جاری
 • و …

چرا از ایرپادهای شیائومی استفاده کنیم؟

در این قسمت قصد داریم دلایلی که به شما یک ایرپاد شیائومی را پیشنهاد می‌کنیم، بیان کنیم.

طراحی بسیار زیبا و شیک

اگر ‌ ایرپادهای شیائومی را دیده باشید مجذوب طراحی مدرن و شیک و مینیمالیستی آنها خواهید شد.  طراحان شیائومی در چند سال اخیر بسیار سرسختانه مانند برند قدرتمند اپل برای ظرافت و زیبایی محصولات خود خصوصا هندزفری، هدفون و هدست‌های خود تلاش کرده‌اند و همین موجب شده برخی از خریداران محصولات اپل به برند شیائومی روی آورند. این موضوعی است که در بهترین هدست های گیمینگ 2021 نیز حائز اهمیت است.

دارای قابلیت شارژ شدن سریع

دومین ویژگی مهمی که باعث برتری برند شیائومی نسبت به دیگر رقبای آن شده است، قابلیت شارژ سریع هندزفری‌ها و به طور کلی محصولات دیجیتال آن است حتی گوشی‌های همراه. اگر به اطرافیان خود و دوستان و همکاران خود دقت کرده باشید، متوجه شده‌اید که آنها از کند شارژ شدن گوشی، ساعت هوشمند،‌ هدفون و هندزفری خود در عذاب هستند. برند شیائومی به راحتی متوجه این مشکل بزرگ شده و در صدد حل این مشکل عظیم بر آمد و آن را در محصولات خود اعمال کرد؛ بنابراین می‌توان به این نتیجه رسید که یکی از دلایلی که کاربران تمایل به خرید محصولات شیائومی و ایرپادهای آن دارند همین موضوع است.

دارای گوشی‌هایی سبک و راحت

از دیگر قابلیت‌های مهم ایرپادهای شیائومی می‌توان به گوشی‌هایی سبک و راحت آن اشاره کرد. این گوشی‌ها طراحی خاصی دارند که به راحتی در داخل گوش قرار می‌گیرند و سنگین نیستند. ممکن است هنگام استفاده از سایر ایرپادها متوجه سنگینی آنها شده باشید اما ایرپادهای شیائومی اینگونه نیستند. این برند قدرتمند به خوبی این مشکل را حل کرده و از این قابلیت به عنوان مزیت رقابتی خود در ساخت بهترین ایرپادهای شیائومی استفاده کرده است؛ شیائومی تاکنون توانسته ماموریت خود را به درستی انجام دهد.

دارای باتری قدرتمند با توانایی و ماندگاری بالا

باتری یکی از اجزای مهم وسایل دیجیتال است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است با آن رو به رو شده باشید مشکل شارژ وسایل دیجیتال است چون ممکن است خیلی سریع باتری آنها به پایان برسد. همان طور که مدت زمان شارژ شدن باتری برای خریداران انواع هندزفری و ایرپاد مهم و کاربردی به حساب می‌آید،‌ مدت زمان ماندگاری باتری نیز مهم است. در ساخت جدیدترین ایرپاد شیائومی این موضوع به صورت کاملا حرفه‌ای حل شده و تیم شیائومی توانسته در این زمینه بسیار موفق عمل کند.

دارای صدایی با کیفیت بسیار بالا

کیفیت صدا یک موضوع مهم در رابطه با هدفون، هندزفری و ایرپاد است. زیرا اگر صدای این وسایل کیفیت مناسبی نداشته باشد استفاده از آنها امکان‌پذیر نخواهد بود. این موضوع مهم‌ترین و رایج‌ترین مشکلی است که اکثر مردم با هندزفری،‌ هدفون و هدست خود دارند. اما شیائومی به این موضوع نیز توجه کرده است و سعی کرده این مشکل را حل کند. در اکثر محصولات دیجیتالی شیائومی و بهترین هدفون های 2021 حتی در محصولات ارزان قیمت شیائومی، به این موضوع کاملا توجه شده و این مشکل برطرف شده است.

راهنمای خرید بهترین ایرپاد شیائومی در بازار کدام است؟

در این بخش از راهنمای خرید ایرپاد شیائومی سعی داریم بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار را معرفی کنیم. کلیه موارد مربوط به ایرپادها، قیمت و همچنین مشخصات فنی بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار بررسی خواهد شد.

ایرپاد شیائومی مدل Xiaomi Airdots pro 2

بررسی قیمت و مشخصات فنی بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار

در بین بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار یکی از انتخاب‌ها Xiaomi Airdots pro 2 است. این نوع ایرپادها بهترین ایرپاد شیائومی خوانده می‌شوند. طراحی این مدل شبیه به هدفون‌های اپل است. این ایرپاد بسیار بیشتر از هزینه پرداختی کارامد است و به همین دلیل ارزش خرید دارد. شارژ سریع آن به مدت یک ساعت به شما امکان گوش دادن مداوم به موسیقی را می‌دهد.

مهمترین دلیلی که مردم بیشتر ایرپادهای اپل را انتخاب می‌کنند، استفاده آسان از آنها است و این ویژگی برای کسانی که مشغول کار هستند بسیار مهم است. خوشبختانه شیائومی این مورد را در نظر گرفته و همگام سازی خودکار ایرپاد با هر دستگاهی آسان است.

عمر باتری این مدل 4 ساعت است که البته ایده آل نیست ولی با استفاده از جعبه شارژ می‌توان زمان بیشتری برای شارژ باتری داشت که تقریبا 14 ساعت است. هنگام گوش دادن به موسیقی وقتی ناگهان شخصی شروع به صحبت با شما می‌کند نیازی به قطع موسیقی نیست و تنها کافی است یکی از ایرپادها را از گوش خود خارج کنید. این ایرپاد دارای قابلیت لمس کردن است و سایر ویژگی‌های این ایرپاد تنها با لمس گوشی آن قابل کنترل است. وزن هر ایرپاد 4.5 گرم است و سبک بودن ایرپادها و قابلیت گرفتن نویز تجربه‌ای سرگرم کننده هنگام استفاده از Airpods Pro 2 خواهد بود. ورژن بلوتوث آن 5.0 است.

قیمت این ایرپاد در سایت آمازون 64 دلار است.

بیشتر بخوانید: 

بهترین ساعت های هوشمند 2021

ایرپاد شیائومی مدل Haylou GT1 Pro

بررسی قیمت و مشخصات فنی بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار

این مدل در دسته جدیدترین ایرپاد شیائومی قرار می‌گیرد. این مدل از لحاظ قیمتی شباهت بسیاری زیادی با هندزفری شیائومی گلوبال دارد. ایرپاد شیائومی مدل Haylou GT1 Pro برای استفاده حین کار بسیار مناسب است.

مقاومت در برابر آب این مدل این اطمینان را به شما خواهد داد که اگر عرق کردید یا هوا به‌طور ناگهانی بارانی شد، هیچ آسیبی نمی‌بیند. وزن این مدل سبک است و آن‌ هم به مزایای آن اضافه کرده است. رتبه IPX5 که به آن تعلق‌گرفته (قابلیت مقاومت در برابر آب با فشار کم را نشان می‌دهد) به‌وسیله یک پوشش محافظتی، ضد آب بودن آن را تضمین می‌کند.

عمر باتری این ایرباد 3.5 ساعت است که خیلی جذاب نیست؛ اما با همراه داشتن جعبه شارژ می‌توان این مدت‌زمان را افزایش داد و می‌تواند 26 ساعت پخش موزیک را ساپورت ‌کند؛ این ویژگی باعث شده که ایرپاد شیائومی مدل Haylou GT1 Pro رتبه دوم را به خود اختصاص بدهد. این ایرپاد قابلیت لمسی دارد و ورژن بلوتوثی که این مدل استفاده می‌کند، 5.0 است و وزن تقریبی هر ایرپاد آن 3.9 گرم است.

بیشتر بخوانید: 

بهترین تلویزیون های 2021

ایرپاد شیائومی مدل Earphone 2 Basic

یکی از محصولات این شرکت، Earphone 2 Basic است. Earphone 2 Basic مقرون به صرفه‌ترین هدفون TWS است که تاکنون ساخته شده است. این مدل از بهترین مدل هندزفری شیائومی، از دیافراگم‌های پویا 14.2 میلی‌متر برخوردار است. طراحی بسیار ساده‌ای دارد و نوک این هدفون به هدفون‌های اپل شبیه است.

این مدل از رمزگذار صوتی AAC پشتیبانی می‌کند که باعث شده صدا وضوح خوبی داشته باشد. این ایرپاد از کاهش نویز با استفاده از میکروفون اضافی پشتیبانی می‌کند. وزن این ایرپاد نسبتا سبک است و وزن آن چیزی حدود 50 گرم است؛ نسخه بلوتوث آن 5.0 و جنس بدنه آن از نوع ABS است. از این ایرپاد برای مکالمه و گیمینگ می‌توان استفاده کرد که محدوده عملکرد آن10 متر است.

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث فروش بالای این مدا ایرپاد شده است، باتری آن است که کیفیت و ماندگاری بالایی دارد. عمر باتری در حالت مکالمه و هم چنین پخش موسیقی 5 ساعت ولی در حالت استندبای به صورت باورنکردنی برابر با 36 ساعت است. از سوی دیگر عمر باتری محفظه شارژ معادل 20 ساعت و زمان مورد نیاز برای شارژ آن نیز تنها و تنها برابر 3 ساعت است.

قیمت این ایرپاد در سایت آمازون 50 دلار است.

بیشتر بخوانید:

بهترین هارد اکسترنال 2021

ایرپاد شیائومی مدل Haylou GT1 XR

ایرپاد شیائومی مدل Haylou GT1 XR یکی از زیباترین‌های لیست بهترین هندزفری بیسیم شیائومی به شمار می‌رود. این مدل بهترین عضو از سری هایلو شیائومی است. این روزها ایرپادهای سری هایلو شیائومی توانسته‌اند در بازار رقیبان خود را کنار بگذارند. Haylou GT1 XR برترین عضو این خانواده است. کیفیت صدای آن در رنج قیمتی خود بسیار خوب است و بیس آن نسبت به سری Haylou GT1 PRO بسیار بهتر شده است.

در صورتی که به کیس آن دقت کنید متوجه می‌شوید که طراحی آن به همان شکل معمول و رایج است. نگهدارنده مغناطیسی ایرباد (توگوشی)ها و وزن آن سبک و بسیار قابل قبول است. هدفون به خوبی در گوش جای می‌گیرد و کاربر را اذیت نخواهد کرد و کاربر هنگام استفاده احساس سنگینی نخواهد داشت.

از ویژگی‌های مهم این ایرپاد گواهی IPX5 آن دارد؛ یعنی این ایرپاد در برابر قطرات ریز آب، مثل باران بسیار مقاوم است. خرید ایرپاد شیائومی مدل Haylou GT1 XR انتخابی هوشمندانه است. این ایرپاد مجهز به تکنولوژی APTx است و تاخیر در پخش ندارد.

همچنین کیفیت صدای مناسبی دارد و میکروفون آن نیز باکیفیت است. گوشی‌های آن به خوبی در گوش قرار می‌گیرند و کاربر را اذیت نمی‌کنند. با استفاده از این ایرپاد 5 ساعت می‌توان به موزیک گوش داد اما با کمک کیس این زمان به 30 ساعت افزایش می‌یابد. ورژن بلوتوث آن 5.0 است و دارای سنسور لمسی است و برد آن 10 متر است.

بیشتر بخوانید: 

بهترین هدست برای PS5

ایرپاد شیائومی مدل T15

یکی دیگر از بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار، ایرپاد شیائومی مدل T15 است.به عنوان یکی از موارد فهرست بهترین هندزفری بیسیم شیائومی به دلیل کیفیت بالا و قابلیت‌های مختلفی که دارد تاکنون توانسته نظر طرفداران بسیاری را به خود جلب کند.

هایلو T15 یکی از پرفروشترین هندزفری‌های شیائومی است. شاید یکی از مهم‌ترین دلایل فروش بالای این هندزفری، ضد آب بودن آن باشد که یک ویژگی مهم است و باعث شده استفاده از آن در هر شرایطی امکان پذیر باشد.

هایلو T15 شیائومی دارای نویزکنسلینگ میکروفون و اسپیکر است و از طریق آن صدایی بسیار با کیفیت به گوش خواهد رسید.  همچنین بلوتوث نسخه‌ی 5 به ما این اجازه را خواهد داد تا 10 متر دورتر نیز قدم برداریم.

با استفاده از این ایرپاد باکیفیت می‌توان 5 ساعت به مکالمه و گوش دادن موسیقی پرداخت. البته از کیس شارژ هم می‌توان سه یا چهار بار استفاده کرد که با این قیمت پایین چنین امکاناتی بسیار مناسب است. این ایرپاد برای مکالمه و گیمینگ انتخابی مناسب است.

بیشتر بخوانید: 

بهترین گوشی های شیائومی 2021

ایرپاد شیائومی مدل Air 2 SE

ایرپاد شیائومی مدل Air 2 SE یکی از ایرپادهای مشهور و پرطرفدار خانواده شیائومی است که بعد از عرضه به بازار تاکنون بسیار مورد توجه بوده است. افرادی که به دنبال هدفونی هستند که در استفاده طولانی مدت، گوش آنها را آزار ندهد، مدل Ar 2 SE یکی از بهترین گزینه‌هاست. این ایرپاد با طراحی بسیار زیبا و البته ارگونومیک ساخته شده که به خوبی در گوش قرار می‌گیرد و از بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار است.

بدنه گوشی از پلاستیک مخصوص باکیفتی ساخته شده است و قابلیت لمسی را پشتیبانی می‌کند. در ادامه نوشتار راهنمای خرید ایرپاد شیائومی باید اشاره کنیم که این هدفون بلوتوثی از فناوری پرتوی برای کاهش صدای پس زمینه در هنگام مکالمه استفاده می‌کند و نویز را تا حد زیادی کاهش می‌دهد، پس نیازی به نگرانی در این مورد نیست اما متاسفانه خبری از فناوری نویز کنسلینگ نیست. پیشنهاد می‌کنیم راهنمای خرید ایرپاد تا 1 میلیون تومان را نیز بخوانید.

در صورتی که هنگام استفادهاز ایرپاد کیس آن را همراه داشته باشید می‌توانید تا 20 ساعت شارژ کافی داشته باشید و بی نیاز از برق خواهید بود. اما برای هر گوشی هندزفری فقط 5 ساعت شارژ برای مکالمه و گوش دادن به موزیک در نظر گرفته شده است.  میزان شارژ این هندزفری را می‌توان از طریق گوشی‌های شیائومی دید و نیاز به رابط کاربری MIUI است.

قیمت این ایرپاد در سایت آمازون 38.99 دلار است.

ایرپاد شیائومی مدل mi true wireless earphones 2s

ایرپاد شیائومی مدل mi true wireless earphones 2s جلوه خوبی به گوش می‌دهند و به همین دلیل در فهرست بهترین هندزفری بیسیم شیائومی جا خوش می‌کند. در لیست بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار ، ایرپاد شیائومی مدل mi true wireless earphones 2s نیز جایگاهی را به خود اختصاص داده است. این مدل با استقبال زیادی رو به رو شد. این هدفون که از شارژ بی سیم Qi پشتیبانی می‌کند، دارای یک باتری است که قدرت 5 ساعت پخش دارد و مدت زمانی که با استفاده از کیس شارژ می‌شود، تا 24 ساعت قابل افزایش است.

این مدل ایرپاد به پخش همزمان صدا در هدفون راست و چپ مجهز است. میکروفون دوگانه آن برای کاهش نویز محیط و تشخیص واضح صدا کار می‌کند که برای تماس‌های تلفنی بسیار عالی است.

ایرپاد شیائومی مدل mi true wireless earphones 2s دارای دیافراگم 14.2 میلی متری است که قادر است صدای بدون نویز، باکیفیت و بلندی را ارائه ‌دهد. در این ایرپاد از تکنولوژی تشخیص گوش استفاده می‌شود به این معنی که هنگامی که هدفون از گوش خارج می‌شود، حسگر داخلی قادر است به قطع خودکار موسیقی کمک کند. این ایرپاد در برابر رطوبت و عرق کردن بسیار مقاوم است

جمع بندی

قیمت بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار و مشخصات فنی تعدادی از بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار در نوشتار راهنمای خرید ایرپاد شیائومی مورد بررسی قرار گرفت. هر کدام از این ایرپادها ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاص خود را دارند که خریدار می‌تواند با توجه به نیاز خود مدل مورد نظر را انتخاب کند و خریداری کند.

ایرپادهای شیائومی از نظر طراحی و کیفیت ساخت بسیار مناسبند. طراحی و ظاهری زیبا دارند و مواد استفاده شده در ساخت آنها نیز بسیار باکیفیت است. کیفیت صدای آنها نیز بسیار خوب است و خبری از نویز و سیگنال‌ها مزاحم نیست. صدای بیس پخش شده از آنها کیفیت خوبی دارد و فرکانس آنها نیز بالا است.

این ایرپادها از نظر باتری و شارژ نیز کیفیت قابل قبولی دارند و سرعت شارژ آنها نیز بسیار مناسب است. کسانی که در مورد شارژ ایرپاد خود نگرانند با استفاده از محصولات شیائومی می‌توانند این نگرانی را از خود دور کنند.

بیشتر بخوانید:

 • بهترین گوشی های 2022
 • بهترین گوشی های 5G در سال 2021
 • بهترین بازی های PS4 در سال 2021
 • بهترین لپ تاپ های دانشجویی 2021
 • بهترین گوشی های میان رده 2021
 • بهترین هدست های 2022
 • گوشی شیائومی Mi Mix 4 
 • گوشی شیائومی پوکو X3 پرو

.

نظر شما در خصوص بهترین ایرپادهای شیائومی در بازار ایران چیست؟ نظرات خود را در این خصوص با تکراتو در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید