سبک زندگی

آموزش ساخت پادری با پوم پوم یا منگوله پفی | مدل های جدید فرشینه با منگوله

ایده های بافت پادری با کاموا نیز از جمله ایده های خاص و متفاوت برای تهیه پادری می باشد. کامواها به دلیل اینکه اغلب از پشم ساخته می شوند، قابلیت شست و شو دارند و به راحتی قابل استفاده هستند.

ایده های عالی بافت پادری با کاموا

فلسفه حضور و رواج پادری در منازل مسکونی اندکی پیچیده است. امروزه در دکوراسیون داخلی اتاق خواب، اتاق نشیمن، فضای داخلی حمام و… از پادری های مختلف استفاده می شود و پادری فقط در جلوی درب ورودی منزل قرار نمی گیرد.
با ظهور کف پوش سرامیکی، کم کم فرش ها از دکوراسیون حذف شده اند و بیشتر در مرکز خانه یعنی اتاق پذیرایی به کار گرفته شدند. در بسیاری از منازل نیز این سبک چیدمان به طور کلی تغییر کرده و تقریباً فرش حذف شده است.

پادری کاموایی با طرح رنگی
پادری کاموایی با بافت ظریف
طرح ساده پادری کاموایی
طرح رنگی پادری کاموایی

بافت ایده آل پادری کاموایی
پادری ساده بافتنی
پادری بافتنی زیبا
پادری زیبا و ساده
بافت ساده پادری

پادری ها، هم زمان با جمع شدن فرش ها بیشتر برای ترتیب خاص در محیط منزل وارد دکوراسیون شدند و در بسیاری از نقاط منزل استفاده می شوند. بیشترین و مرسوم ترین استفاده از این پادری ها، در محیط های مرطوب مانند حمام، آشپزخانه و… است. استفاده از پادری حمام بیشتر به خاطر تعویض کفش و تمیز ماندن حمام انجام می شود، اما در محیط داخلی آشپزخانه، پادری به علت اینکه سبک و راحت است و محیط آشپزخانه نیز محیطی قابل شست و شو می باشد، استفاده می شود.
تهیه پادری با طرح رنگی
پادری زیبا با طرح رنگی
پادری زیبا با طرح پاندا
بافت زیبای پادری آبی
بافت ساده پادری
بافت عالی و منظم پادری
پادری زیبای سفید رنگ
پادری شیک و زیبا
پادری زیبا با طرح قلب
ساخت پادری زیبا به وسیله کاموا
پادری بافتنی زیبا
بافت پادری با طرح جغد

پادری ها را گاهی به عنوان کف پوش اتاق استفاده می کنند و برای موارد خاصی در نظر گرفته می شوند. پادری ها با تنوع رنگ، در دکوراسیون منازل بسیار مورد توجه اند. کامواها از مواردی هستند که برای بافت پادری مورد استفاده قرار می گیرند. کامواها از تنوع رنگی زیادی برخوردارند و از نظر بافت نیز بسیار نرم و لطیف هستند.
تهیه کاموا از پشم به عنوان الیاف طبیعی باعث می شود که این سازه های کاموایی بافت ایده آل داشته باشند و بعد از شست و شو نیز همچنان کیفیت اولیه خود را حفظ کنند.

انواع پادری های منگوله ای و شیک

استفاده از منگوله ها یا توپک های کاموایی که به آنها پوم پوم نیز گفته می شوند، ایده جذابی برای ساختن پادری های نرم و دوست داشتی برای فضا های مختلف منزل می باشند. منگوله های کاموایی یا پوم پوم کاربرد زیادی دارند و از آنها علاوه بر ساخت پادری، رو مبلی کاموایی و رو صندلی های زیبا می توان به منظور تزیین شال و روسری، لباس، کلاه و کیف نیز مورد استفاده قرار داد، در ادامه مدلهای متنوعی از پادری منگوله ای را ملاحظه می کنید که هریک از آنها می توانند ایده جذابی برای ساخت پادری فانتزی با بافت نرم و لطیف باشند.

خلاقیت ساخت پادری منگوله ای کار چندان سختی نمی باشد و بعد از ساختن تعداد زیادی پوم پوم یا منگوله از رنگ های متنوع و جذاب می توانید با کنار هم قرار دادن آنها، پادری های دوست داشتنی و زیبایی به وجود آورید، البته حتما لازم نیست از توپک های یکدست استفاده کنید، بلکه انتخاب توپک ها در اندازه های متنوع کوچک و بزرگ در کنار هم می تواند زیبایی پادری را دوچندان نماید. حال در صورتی که علاقمندید در دکور منزلتان از هنر و خلاقیت خود استفاده کنید، می توانید با الگوگیری از این ایده ها و ساخت پادری های زیبا، دکوراسیون شیکی در فضای خانه تان به وجود آورید.

در این مطلب با ایده های متفاوت و جذابی از بافت پادری با کاموا آشنا شدید. امیدواریم به کمک این ایده ها بتوانید یک پادری مناسب و زیبا برای محیط منزل خود تهیه بفرمایید.

منبع : آرگا

آموزش تصویری ساخت فرشینه و پادری با پوم پوم و منگوله کاموایی

نویسنده مسی2020-06-22 خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد

حتما تا حالا شال و کلاه هایی را دیدین که با پوم پوم یا منگوله کاموایی تزیین شدن. در این مطلب شما با روش ساخت پادری با پوم پوم که یکی از کاربردهای جالب منگوله هست آشنا می کنیم.

آموزش ساخت پادری با پوم پوم 

ابتدا بسته به سایز پادری یا فرشینه تون به تعداد کافی پوم پوم درست کنید. قبلا آموزش ساخت پوم پوم به روش های مختلف تقدیمتون شده.ساخت پادری با منگولههر کاموای 100 گرمی تقریبا 7 تا 8 تا توپ میده.برای ساخت پادری با پوم پوم بهتره منگوله ها را روی سطحی گره بزنید.این سطح می تونه پارچه ، نمد، گونی ، تور پلاستیکی، تور مرغی، ترمز فرش، تور شماره دوزی و … باشه.ساخت پادری با پوم پوم ساخت پادری با پوم پوم  ساخت پادری با منگولهترمز فرش رولیترمز فرش مانع لیز خوردن پادری میشه.در تصویر زیر منگوله ها روی ترمز فرش گره زده میشن.می تونید کنگوله ها را روی تور شماره دوزی درشت یا تور پارچه ای وصل کنید. 

فیلم آموزش ساخت پادری پوم پوم

در صورت تمایل می تونید پادری را آستر بزنید.

ایده هایی برای درست کردن پادری با پوم پوم 

با منگوله های کاموایی پادری و فرشینه های زیبایی می تونید درست کنید.نمونه هایی از ان را در ادامه ببینید.پادری طرح گل رز پادری به شکل گل های رنگی

پادری گرد پوم پوم 

پادری با رنگهای شاد و زیباپادری اتاق دختربچه هامدل جدید پادری با منگولهپادری های گرد با منگوله های رنگیپادری های قلبی شکلپادری به شکل پروانه پادری طرح رنگین کمانپادری به شکل حیواناتفرشینه برای اتاق بچه       گردآوری : گروه خانواده