سبک زندگیکسب و کار ایرانی

خرید فرش سجاده ای با بهترین قیمت فرش سجاده ای کاشان

خرید فرش سجاده ای با بهترین قیمت فرش سجاده ای کاشان : آیا شما هم دنبال خرید فرش سجاده ای ارزان! هستید؟ خرید فرش برای مساجد، حسینیه ها و اماکن مقدس، هزینه بالایی دارد و متولیان و خیرین تلاش می کنند تا به صورت مستقیم و بدون واسطه، از کارخانه فرش مسجدی  خرید کنند تا هزینه کمتری داشته باشند.

برای انتخاب بهترین برند فرش مسجدی، باید به خوشنامی و اصالت برند، استفاده از مواد اولیه مرغوب، پشتیبانی قوی، نصب و خدمات پس از فروش، و قیمت متعادل توجه کرد. واسطه ها باعث افزایش قیمت فرش مسجدی می شوند و باید به دنبال خرید بدون واسطه، یعنی خرید مستقیم از کارخانه فرش سجاده کارپت باشید.

سجاده قالیچه ای | فرش سجاده ای

چرا خرید فرش سجاده ای؟

فرش مسجد یا فرش سجاده ای محرابی، یکی از ضروریاتی است که برای مساجد حیاتی بوده و تهیه آن بسیار حائز اهمیت است. در عین حال، مسئولان مساجد و حسینیه ها می توانند از فرش های استاندارد با ابعاد 6، 9 و 12 متری نیز استفاده کنند که انتخابشان کاملاً به سلیقه و تصمیم گیری جمعی بستگی دارد. با این حال، فرش نماز برای مسجد مزایای بسیاری دارد که اغلب مسئولان ترجیح می دهند از آن استفاده کنند.

مزایای انتخاب خرید فرش محرابی برای نمازخانه

فرش سجاده ای یا سجاده فرش نماز، به صورت رولی تهیه می شود و استفاده از آن در مساجد و مکان های مذهبی، فواید و مزایای زیادی دارد:

– این فرش به راحتی نظم و ترتیب را در صفوف نماز برقرار می کند

– جهت قبله را هم مشخص می کند

– نصب و حمل آن نیز ساده است

– در ابعاد مختلفی می تواند تهیه شود

– قابلیت شستشو و نگهداری آسانی دارد

– با طرح های متنوع می تواند به زیبایی مسجد کمک کند

– در صورت پاره شدن یا سوختگی، قابل تعمیر و ترمیم است

– نیاز به هزینه بالایی برای تهیه فرش جدید در صورت آسیب دیدگی نیست

فروش فرش مسجد با بهتری قیمت فرش سجاده ای کاشان

اگر به دنبال تهیه فرش نماز هستید پس طبیعی است که قیمت برای شما مهم باشد.  اگر بخواهید فرش محرابی را با بهترین قیمت تهیه کنید، بهتر است به سراغ کارخانه ها بروید و نه واسطه ها و مغازه دارهای متفرقه. شما می توانید به سراغ برندهای مختلف بروید و به صورتی آنلاین، تلفنی و یا حضوری ثبت سفارش کنید.

– فرش نماز را از درب کارخانه تهیه کنید و نه از واسطه ها

– در مورد برند و خوش نامی و رضایت مشتریان آن خوب تحقیق کرده و نمونه کارهایشان را از ننزدیک ببینید

– به مواد اولیه و الیاف انتخابی تان دقت کنید. اگر بودجه لازم را دارید بهتر است نخ اکرولیک هیت ست شده بایر آلمان را انتخاب کنید. چون دوام و استحکام بسیار بالایی دارد. شما می توانید نمونه تصاویر فرش مسجد پینترست بررسی کنید یا نمونه فیلم های فرش سجاده ای را در یوتیوب مشاهده کنید.

بهترین رنگ برای فرش مسجد

برای فرش مسجد، می توانید از رنگ های گرم مانند لاکی، نارنجی و قرمز، رنگ های سرد مانند آبی و سبز و یا رنگ های خنثی استفاده کنید. اگر فضای مسجد بزرگ است، بهتر است از رنگ های تیره و چرکتاب استفاده کنید تا با پاخوردن، زیبایی و درخشندگی فرش کم نشود.

همچنین رنگ های تیره فضای بزرگ را کوچکتر نشان می دهند. برای فضاهای کوچک، بهتر است از رنگ های روشن مانند کرم، سبز و آبی استفاده کنید. همچنین باید به هماهنگی رنگ فرش با رنگ بقیه وسایل در مسجد توجه کنید، مانند پرده، پشتی، منبر و جامهری.

بهترین طرح برای فرش سجاده ای نمازخانه

برای سجاده فرش مسجد یا فرش نمازخانه، بهتر است از طرح های ساده و خلوت استفاده کنید تا نمازگزاران محو نقشه فرش نشوند. طرح سجاده فرش معمولا شبیه محراب است و طرح های شلوغ برای اماکن متبرکه، حسینیه ها و تکایا مناسب هستند.

طرح هایی مانند سجاده فرش معراج، فرش مسجد یاسین، گنبد، مجلل، متین و عرفان از معروف ترین طرح های سجاده فرش کاشان هستند و طرح ریزماهی نیز بسیار در بین مسجدی ها محبوب است. نقشه های سجاده فرش باید به گونه ای طراحی شده باشند که به راحتی بتوان قبله را تشخیص داد و طراحان غالبا به گونه ای فرش های نماز را طراحی می کنند که تعیین جهت قبله کار آسانی باشد.

فرش مخصوص نمازخانه را از کجا بخریم؟

شما می توانید تنها با یک تماس با مجموعه سجاده کارپت کاشان، مشاوره رایگان دریافت کنید و بهترین سجاده فرش را با الیافی مرغوب و با کیفیت تهیه کنید.

سایت سجاده کارپت با برند محراب نقش کاشان یک برند آشنا با سابقه و معتبر است و رضایت مشتریان و خریداران قبلی گواهی است بر این ادعا. محراب نقش افتخار دارد که در سراسر کشور، زینت بخش مساجد مختلف، حسینیه ها و اماکن مذهبی مختلف بوده است. برای دیدن طرح های متنوع با رنگ های زیبا می توانید با مشاورین متخصص محراب نقش  با شماره تماس 09133617256 آقای مهندس سلمانی در ارتباط باشید.

منبع: خرید فرش مسجد (https://sajadecarpet.com/sajade-carpet-price/)