ساعت ست + مقایسه و نظرات کاربران

ساعت ست – ساعت های جفتی زنانه و مردانه را در این دسته بندی خواهید دید, تعداد ساعت ست در فروشگاه اشرافی در ماه های آینده اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است محصولات گوچی, رومانسون, تیسوت و… در 60 درصد موارد ست دارند و قابل سفارش هستند.


ست ساعت مچی زنانه و مردانه

ساعت مچی ست انتخاب زوج های جوان برای خرید عروسی شان است. خرید ست ساعت مچی جزو وقت گیر‌ترین خرید های عروسی است که ابدا نمی‌توان از آن سرسری عبور کرد. اما به هر حال به دلیل مشغله های کاری و شخصی زیادی که پیش از مراسم تان دارید، شاید نتوانید وقت مناسبی به خرید ست ساعت مچی اختصاص دهید و در آخر هم کالایی را خریداری می‌کنید که باب میلتان نیست.

واقعیت این است که شما برای خرید ساعت مچی ست هزینه نسبتا زیادی را صرف می‌کنید و قصد دارید از این ست، سال های زیادی در مهمانی ها و مجالس رسمی استفاده کنید. پس چکار کنیم که بتوانیم بهترین ست ساعت مچی را با مناسب‌ترین هزینه، بخریم؟

خرید ساعت ست زنانه و مردانه

راه حل پیشنهادی ما خرید اینترنتی است. یکی از آیتم های پر فروش در بین محصولات ما ست ساعت مچی است. نکته مهمی که در خرید ست ساعت مچی مردانه و زنانه وجود دارد این است که شما تنها نیستید و کالای انتخابی تان باید برای دست هر دوی شما مناسب باشد و به اصطلاح خودمانی باید به دست تان بیاید. بنابراین اگر مواردی که در ادامه ذکر می‌کنیم را به هنگام خرید لحاظ کنید، قطعا انتخاب بهتری خواهید داشت.

  1. تم رنگ ساعت

اگر هر دوی شما رنگ پوست تیره یا روشنی داشته باشید، از این لحاظ مشکلی نخواهید داشت. اما اگر یکی از شما پوست روشن تری از دیگری دارد، در مورد انتخاب رنگ بدنه و بند ساعت باید کمی تامل کرد. ساعت های بند استیل نقره ای و رزگلد بهترین انتخاب برای خرید ست ساعت عروس و داماد با رنگ پوست متفاوت هستند.

  1. بزرگی و کوچکی ست ساعت مچی

هر چند که در طراحی ساعت ها بین سایز زنانه و مردانه تفاوت قابل توجهی اعمال شده است، اما باز هم برخی از محصولات هستند که ذاتا قالب بزرگی دارند و اگر مچ دست خانم بیش از حد ظریف و لاغر باشد، نمی تواند انتخاب مناسبی برای آن زوج باشد. بنابراین بهتر است مدل های مختلفی را بررسی کنید تا به بهترین گزینه برای خرید ساعت ست برسید.

  1. صفحه ساعت

در طراحی صفحه ساعت های ست، بیشتر از شکل گردی استفاده شده است. بنابراین ساعت هایی با صفحه بیضی، مربعی یا مستطیلی شکل مناسب خرید ست ساعت مردانه و زنانه نیستند. این مدل ساعت ها را بهتر است به صورت تکی و برای خودتان بخرید.

  1. ساختار بند ساعت

بند ساعت هایی که دندانه های درشت دارد، زیبنده مچ دست خانم ها نیست. بندهایی با دندانه های ریز، هماهنگی بیشتری با ظرافت دست بانوان دارد. آقایان نیز برای استفاده از ساعت هایی با دندانه های ریز ندارند. پس بهتر است در هنگام خرید نیز به این نکته توجه کنید.

  1. رنگ حلقه ها

همانطور که می‌دانید ساعت و حلقه هر دو برای دست چپ استفاده می شود. بنابراین باید یک هارمونی مشخص بین رنگ ساعت و حلقه شما وجود داشته باشد. در واقع هر دوی این ها باید یک تم رنگی یکسان داشته باشند.

  1. گارانتی

گارانتی یکی دیگر از موضوعات مهم به هنگام خرید ساعت ست زنانه و مردانه است. اگر یک ست ساعت مچی بی کیفیت بخرید، روی دو ساعت ضرر کرده‌اید نه یک عدد!