رایانه

بهترین ساعت اتوماتیک + مقایسه و نظرات کاربران

ساعت نبضی یا اتوماتیک مردانه

یکی از انواع ساعت مچی، ساعت نبضی مردانه یا ساعت اتوماتیک مردانه است که خیلی مشابه  ساعت های مکانیکی عمل میکند و درست همانند آن، از چرخ دنده ها و سیم های درهمی ایجاد شده است که عقربه های ساعت را وادار به حرکت می کند. تنها فرق ساعت نبضی مردانه با مکانیکی در این است که احتیاجی به کوک کردن ساعت به شیوه دستی نیست. ساعت اتوماتیک مردانه همان طور که از اسم آن مشخص است به طور خودکار با توجه به حرکات روزانه شما کوک می شوند.

یک وزنه خیلی کوچک در این نوع ساعت ها وجود دارد که با حرکات روزانه ما به حرکت در می آیند و در زمان حرکت سیم ها و چرخ دنده ها را به حرکت وا می دارند. این گونه از محصولات ساز و کاری هم جهت پیشگیری از حرکت و نیروی بیش از اندازه وزنه به سیم دارد. چنانچه از این مدل ساعت خود استفاده نمی کنید به احتمال زیاد  وسیله ای به اسم کوک کننده را بکار می برید. کوک کننده وسیله کوچکی است که این نوع ساعت شما را در طول حرکات چرخشی حرکت می دهد تا کوک شود.

مزایای ساعت نبضی مردانه/ اتوماتیک

مزایای ساعت نبضی مردانه عبارتند از:

  • عدم نیاز به باتری و تنظیم دستی

با ملاحظه به ساختار مشابه این گونه ساعت با اقسام مکانیکی، این محصولات هم احتیاجی به باتری ندارند و افزون بر این احتیاجی به تنظیم کوک دستی هم ندارند و معمولا با حرکات روزانه شخص به شیوه خودکار تنظیم و کوک می شوند.

  • حرکت یکنواخت

در ساعت اتوماتیک مردانه، عقربه های ساعت به صورت روان حرکت می کنند و همانند دیگر ساعت ها به شیوه تیک تاک کار نمی کنند.

  • شخصیت

همان میزان مهندسی و زمان صرف شده در نوع مکانیکی، صرف ساعت اتوماتیک هم شده است.

ساعت نبضی مردانه ارزان

مارک و اصالت در ساعت نبضی مردانه همیشه اثربخشی بسزایی در تعیین سطح کیفی آن محصول داشته است. برند فور لیسنینگ یک مارک شناخته شده و با سابقه در ساخت و ارائه ساعت مردانه نبضی ارزان و به صرفه می باشد که، توانسته با زیبایی و ظرافت در طرح ریزی محصول و توجه در تولید موقعیت خود را به منزله یک تولید کننده معروف در میان هواداران ساعت اتوماتیک مردانه به ثبت برساند.

مجموعه فروش سورن گالری با توجه به شمار بسیار علاقمندان به این ساعت و همچنین مدنظر قرار دادن سطح کیفی بالای این ساعت پر طرفدار به منزله نماینده فروش این محصول در ایران مبادرت به تمهید مستقیم بهترین ساعت های ساخته شده به وسیله این برند برای عرضه در سراسر کشور نموده است. بهتر است بدانید در مجموعه ی معتبر سورن گالری، فروش انواع مختلفی از ساعت نبضی مردانه ارزان  و با کیفیت موجود می باشد که دارای ضمانت نامه هم می باشند.

نکات عمده جهت خرید ساعت نبضی یا اتوماتیک مردانه

معمولا سلیقه رابطه مستقیمی با تعیین انواع ساعت نبضی مردانه یا هر ساعت دیگری دارد، ولی همواره موضوع طول عمر و سطح کیفی ساعت خیلی حائز اهمیت است. در زمان خرید ساعت نبضی یا اتوماتیک مردانه به نکاتی نظیر نوع دسته، استقامت، جنس و برند آن بایستی حتما توجه نمایید. ضد آب بودن این ساعت از اهمیت ویژه برخوردار است. در زمان خرید ساعت نبضی یا اتوماتیک مردانه بایستی به این نکته نیز توجه نمایید که، اغلب دست انسان در دسترس ضربه و صدمه واقع می شود در این صورت لازم است سطح کیفی تولید بند و بدنه، بالا باشد و مقداری هم در مقابل خط و خش مستحکم باشد تا فرم و ظاهر لوکس این محصول حفظ شود.

خصوصیاتی عمده در زمان خرید ساعت نبضی اتوماتیک مردانه

در زمان خرید ساعت نبضی اتوماتیک مردانه بایستی به ویژگی های مهمی توجه شود که عبارتند از:

  • عدم احتیاج به باطری
  • زیبایی و ظرافت در تولید

این نوع ساعت ها معمولا ظاهری زیبا با ظرافتی ویژه دارند و برای اشخاصی مناسب هستند که، هوادار محصولات شیک و با اصالت هستند. نرخ انواع ساعت نبضی مردانه به دلیل بکارگیری از قطعات بیشتری در ساخت، معمولا مقداری گران تر می باشد.

  • حرکت یکنواخت

از دیگر ویژگی هایی که در زمان خرید ساعت اتوماتیک مردانه بیشتر مورد توجه است حرکت روان و یکنواخت این ساعت ها می باشد، چرا که حرکت عقربه های این ساعت به شیوه تیک تاک نیست.

قیمت ساعت نبضی مردانه

ساعت نبضی مردانه به علت ظاهر لوکس و زیبایی که دارد از شهرت بسیاری در میان همه مردم دنیا برخوردار است. این ساعت ها احتیاجی به باتری و همچنین کوک کردن ندارند.

این ساعت ها معمولا زیر مجموعه ساعت های مکانیکی می باشند با این اختلاف که به شیوه خودکار و به واسطه حرکت دست نیرو و انرژی مدنظر خود را فراهم می کنند.

قیمت ساعت اتوماتیک مردانه به نسبت دیگر ساعت ها معمولا به صرفه و اقتصادی می باشد. مشتری های مجموعه سورن گالری می توانند به شیوه روزانه از قیمت ساعت نبضی مردانه مطلع شوند و خرید راحت این محصولات را با اطمینان هر چه بیشتر با این مجموعه تجربه کنند. جهت خرید این نوع ساعت مچی و مشاهده انواع آن و آگاهی از قیمت ساعت اتوماتیک مردانه، می توانید به این مجموعه معتبر مراجعه فرمایید و همچنین این مجموعه نماینده فروش انواع متنوع این ساعت ها در ایران می باشد.


نشانی اشرافی:
تهران، خیابان پیروزی،
چهارم نیرو هوایی، پلاک 180، واحد 2


این دستگاه‌های کوچک و خستگی‌ناپذیر که نماد استمرار زمان هستند، به ما یادآور می‌شوند که در کنار سخت‌کوشی و استمرار باید یک خصوصیت دیگر را هم داشته باشیم: جذابیت و استایل.

چطور انواع ساعت را بشناسیم

ساعت‌ها بر اساس نوع به سه دسته تقسیم می‌شوند: ساعت‌های مکانیکی، اتوماتیک و کوارتز.

اما این ساعت‌ها چه تفاوتی با هم دارند و چرا بهتر است انواع ساعت مچی مردانه و زنانه را بشناسیم؟

هر ساعتی، شخصیت و استایل خاص خود را دارد؛ برای مثال، اگر قصد خرید ساعت اسپرت مردانه را به عنوان هدیه دارید، حتما فرد موردنظر شخص راحتی است و احتمالا ارتباط خوبی با دنیای دیجیتال دارد، چندان به المان‌های کلاسیک علاقه ندارد و بیشتر از آن که چشم به گذشته داشته باشد، به آینده می‌اندیشد. در مقابل، اگر برای یکی از نزدیکان خود ساعت مچی کلاسیک و گران‌قیمتی خریداری می‌کنید، کاملا مطمئن هستید که او یک فرد جدی، بلندپرواز و مصمم است، به گذشته و آینده نیم‌گاهی دارد اما در حال زندگی می‌کند و علاوه‌برهمۀ این‌ها برای استایل خود اهمیتی ویژه قائل است.

برای اینکه بتوان برای افراد مختلف، ساعتی مناسب شخصیت و علایق آن‌ها تهیه کرد، باید ابتدا انواع ساعت‌ها را به درستی شناخت.

ساعت‌های مکانیکی، اتوماتیک و هوشمند

از آن‌جا که در زمان ساخت ساعت‌های مکانیکی باتری هنوز اختراع نشده بود، این نوع ساعت‌ها انرژی مورد نیاز خود را از یک سیم فلزی پیچ خورده به دست می‌آورند. ساعت‌های مکانیکی به روش‌های مختلفی کار می‌کنند و در ابتدا با دست ساخته می‌شدند. اولین ساعت مکانیکی سال 1275 میلادی در انگلستان ساخته شده است و ساخت قدیمی‌ترین ساعتی که هنوز کار می‌کند در سال 1386 میلادی به پایان رسید. این ساعت که در کلیسای سالیسبوری کشف شد، هیچ عقربه‌ای ندارد بلکه با برجسته کردن اعداد زمان را نشان می‌دهد.

از مزایای ساعت‌های مکانیکی می‌توان بد عدم نیاز آن‌ها به باطری و بی‌صدا بودن (یکی از نقاط ضعف ساعت‌های کوارتز) اشاره کرد. گذشته از این‌ها، ساعت‌های مکانیکی همواره شخصیتی خاص خود را داشته‌ و دارند. در مقابل، آنها معمولا نیاز به کوک کردن دارند. هرچند که تکنولوژی روز ایده‌های جدیدی را برای انجام این کار به صورت خودکار (مثلا با تکان دادن دست و غیره…) فراهم کرده است.

یک راهنمای ساده برای انتخاب بهترین ساعت مچی مردانه

ساعت‌های اتوماتیک هم در نهایت حیرت، شباهت زیادی به ساعت‌های مکانیکی دارند و در ساخت آن‌ها نیز از یک سیم فلزی پیچ خورده و چرخ‌دنده‌های پیچیده استفاده شده است. تفاوت اصلی آن‌ها هم در عدم وجود عقربه‌ها است که درحقیقت همان تقابل سنت و مدرنیته را در ساعت‌ها به رخ می‌کشد. چنین ساعت‌هایی بیشتر برای افرادی مناسب هستند که با نرم‌افزار، کامپیوتر و تکنولوژی سر و کار دارند و ترجیح می‌دهند به جای رو به رو شدن با عقربه‌ها، یک عدد دقیق را مشاهده کنند. خرید یک ساعت مچی مردانه اتوماتیک برای یک مهندس کامپیوتر احتمالا بهترین گزینه است. این قبیل ساعت‌ها به تغییرات محیطی حساس هستند و اگر از آن‌ها استفاده نمی‌کنید، بهتر است آن‌ها را در جعبه نگهداری کنید چون به انواع ضربه‌ یا فشار حساس هستند. در مقابل اگر به دنبال خرید یک ساعت ارزان مردانه یا زنانه هستید، این نوع ساعت‌ها معمولا بهترین گزینه به حساب می‌آیند. ساعت‌های هوشمند نیز نوع جدیدی از ساعت‌ها هستند که نه‌تنها زمان و تاریخ را نشان می‌دهند، که به نوعی یک تلفن همراه کوچک به شمار می‌آیند.

ساعت‌های کوارتز، رایج‌ترین ساعت‌‎های امروزی

به احتمال زیادی ساعتی که همین الان به دست شماست، یک ساعت کوارتز است و این یک دلیل ساده دارد: آن‌ها دقیق و بسیار مقرون به صرفه هستند.

در این نوع ساعت‌ها به جای سیم فلزی، در این نوع ساعت‌ها از یک باتری کوچک برای تامین انرژی ساعت استفاده می‌شود. از آنجا که این نوع ساعت‌ها از پالس‌های الکتریکی استفاده می‌کنند، صدای واضح و نسبتا بلندی دارند و می‌توانید به راحتی در یک اتاق ساکت صدای تیک تیک آن‌ها را بشنوید. بنابراین، اگر صدای ممتد و تکراری شما را کلافه ‌می‌کند، انتخاب این ساعت را به هیچ عنوان به شما توصیه نمی‌کنیم.

شما برای خرید انواع ساعت مچی مردانه از برندهای معروفی مانند کاسیو و رویال لاندن می‌توانید به ‌سایت بانی‌ مد مراجعه نمایید و در تخفیف‌های شگفت‌انگیز 1 به علاوه 1 به ازای خرید هر ساعت، یک ساعت دیگر را هدیه بگیرید!

کد خبر 589193