عمومی

چرا ماسک حبابی پف نمی کند

همانطور که می دانید ماسک های صورت نوعی محصولات بهداشتی هستند که هر کدام از آنها به نوعی در زیبایی چهره تاثیرگذار می باشند. براساس نوعی محصولی که شما برای مراقبت از پوست خود انتخاب می کنید، ممکن است ماسک ها دارای خاصیت لایه برداری، روشن کنندگی و پاکسازی باشند. شما می توانید با توجه به نیاز خود ماسک یک مناسب پوست خود را انتخاب نمایید یا از چند مدل مختلف ماسک صورت در روزهای مختلف هفته طبق روتین مراقبت از پوست خود عمل کنید. اما به طور کلی توجه داشته باشید که برای افزایش اثربخشی ماسک ها باید قبل از استفاده از ماسک صورتتان را تمیز کنید.

یکی از انواع ماسک های با کیفیت و فوق العاده برای پوست می توان به ماسک حبابی اشاره کرد که اخیرا شهرت بسیاری یافته است. ماسک حبابی، ماسکی است که از اکسیژن فشرده تشکیل شده و پس از استفاده اکسیژن ها روی پوست آزاد می شوند و حالتی بامزه به چهره فرد می دهد. ماسک حبابی علاوه بر پاکسازی عمیق پوست، آبرسان و مرطوب کننده قوی پوست بوده و به ویژه برای پوست های چرب و مستعد جوش مناسب است.

طرز استفاده از ماسک حبابی

طرز استفاده از ماسک حبابی به این صورت بوده که پیش از استفاده از ماسک حبابی ابتدا باید مقداری از ماسک حبابی را پشت لاله گوش تست نمایید. در صورت مشاهده هرگونه سوزش یا خارش روی پوست مصرف آن را متوقف نمایید و در صورت عدم حساسیت به ماسک حبابی آن را روی صورتتان استفاده نمایید. برای استفاده از ماسک حبابی ابتدا باید مقدار مناسبی از ماسک را روی پوست صورت بمالید، بعد 5 الی 10 دقیقه صبر کنید تا ماسک روی صورت پف کند و جذب پوست شود. سپس به آرامی با دست صورتتان را ماساژ دهید و بعد صورت خود را بشویید و خشک کنید.

فواید ماسک حبابی

ماسک حبابی از جمله جدیدترین ماسک های پاک کننده صورت بوده که از کیفیت و فواید فوق العاده ای برخوردار است. از جمله فواید ماسک حبابی می توان به خاصیت روشن کنندگی و پاک کنندگی آن اشاره کرد که هر گونه آلودگی و مواد آرایشی باقی مانده روی پوست صورت را پاک می کند. ماسک حبابی به ویژه برای افرادی مناسب است که پوست چربی دارند چرا که می توانند با استفاده از ماسک حبابی منافذ پوست را پاک کنند و چربی و سبوم اضافی روی پوست را پاک کنند.

حالا که با ماسک حبابی، فواید و طرز استفاده از آن آشنا شدید، در ادامه به معرفی دو مدل از بهترین ماسک های حبابی خواهیم پردخت که کیفیت و تاثیر فوق العاده ای در زیباتر شدن پوست دارند و عبارت اند از:

  • ماسک حبابی BIOAQUA
  • ماسک حبابی Eflzavacce مدل Carbonated Bubble Clay Mask
  • ماسک کربن فعال آیچون بیوتی AICHUN BEAUTY

ماسک حبابی بیوآکوا

بیوآکوا یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست بوده که از روش های نوین برای تولید محصولاتش استفاده می کند. ماسک حبابی بیوآکوا یکی از محصولات برند BIOAQUA بوده که در بین محصولات مشابه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. ماسک حبابی بیواکوا مرطوب کننده و آبرسان قوی پوست بوده که به بستن منافذ باز پوست کمک می کند و موجب کنترل چربی پوست می گردد. ماسک حبابی BIOAQUA دارای وزن 100 گرم و ابعاد بسته بندی 7.5 در 7.5 در 6 سانتی متر می باشد.

ماسک حبابی کربن بابل Eflzavacce

ماسک حبابی کربن بابل Eflzavacce آبرسان قوی پوست بوده و منافذ پوست صورت را عمقی پاکسازی می نماید. تغذیه و جوان سازی پوست یکی دیگر از خواص ماسک حبابی بابل ماسک به شمار می رود که به باز گرداندن الاستیسیته و انعطاف پذیری پوست کمک می کند. این محصول برای پوست های چرب، مختلط و مستعد جوش مناسب بوده و به کاهش چربی پوست کمک بسیاری می کند.

ماسک ورقه ای حبابی PORE SPA

همانطور که می دانید ماسک ورقه ای یا ماسک نقابی نوعی ماسک بوده که همانند ورقه یا ماسک کل صورت را پوشش می دهد و مواد مغذی ماسک را به تمام بخش های صورت می رساند. ماسک ورقه ای کربن فعال آیچون بیوتی پاک کننده عمیق پوست بوده و علاوه بر آن حاوی مواد مغذی برای پوست بوده که خستگی و کدری پوست را برطرف می کند. از جمله خواص آن می توان به خاصیت لایه برداری و کنترل چربی پوست اشاره کرد که به همین دلیل موجب کاهش جوش و آکنه های پوست می گردد.

طرز استفاده از ماسک ورقه ای حبابی PORE SPA به این صورت بوده که ابتدا باید بسته بندی یک ماسک ورقه ای را باز کنید و روی صورت قرار دهید. پس از چند دقیقه اکسیژن موجود در ماسک حبابی فعال می شود و سطح صورت را می پوشاند. سپس باید بعد 20 دقیقه ماسک را از روی صورتتان بردارید و پوستتان را ماساژ دهید تا ماسک به خوبی جذب پوست شود. بعد صورت خود را بشویید و خشک کنید.