عمومی

چگونه روتین پوستی داشته باشیم

برای داشتن روتین پوستی صورت باید محصولات پوستی را تهیه کرد و

در ویدیوی قبل، به شما آموزش دادیم که چطور به سادگی و با صرف هزینه ی کم، یک روتین اثربخش برای شست وشوی آرایش از روی صورت داشته باشید. در ویدیو امروز هم یک روتین پوست شب را با محصولاتی با کیفیت و مقرون به صرفه به شما آموزش می دهیم تا درخشندگی و جذابیت پوست صورت تان را حفظ کنید. با مجله ی دیجی استایل همراه باشید.

مشاهده محصولات مورد نیاز در دیجی استایل

مراحل انجام روتین پوست شب

قبل از شروع به این نکته ی مهم دقت کنید روتین پوست زمانی اثرگذار خواهد بود که پوست صورت شما از تمام آلودگی ها در طول روز، همچنین مواد آرایش پاک و تمیز باشد.

مرحله ی اول: تونر

همه ی ما بعد از شست وشوی صورت، ممکن است کمی احساس خشکی روی پوست داشته باشیم.  در این مواقع تونر به کمک ما می آید و با تنظیم PH پوست، این حس خشکی را از بین می برد. همچنین تونر باعث می شود محصولات و لایه های بعدی روتین پوستی، بهتر جذب پوست شوند که این در واقع مهم ترین مزیت استفاده از تونر است.

مرحله ی دوم: کرم دور چشم

اولین جایی از صورت که چروک های افزایش سن ظاهر می شوند، دور چشم هاست. بنابراین توصیه می شود از سن 20 سالگی حتما استفاده از کرم های دور چشم را در روتین پوستی شروع کنید.

مرحله ی سوم: مرطوب کننده

این مرحله واجب ترین مرحله ی روتین پوستی است و تقریبا همه ی ما با آن آشنا هستیم. حتی اگر پیش از این روتین پوستی نداشته اید و از هیچ کدام از محصولات مراحل قبل استفاده نکرده بابشید، حتما از کرم مرطوب کننده استفاده کرده اید. استفاده از کرم مرطوب کننده را در هیچ شرایطی فراموش نکنید.

مرحله ی چهارم: بام لب

لب ها هم مثل بقیه ی پوست بدن نیاز به مراقبت دارند و با افزایش سن نشانه های پیری در آن ها ظاهر می شود. استفاده از یه بالم خوب می تواند خیال تان را از سلامت و زیبایی لب هایتان راحت کند.

برای یادگیری بهتر مراحل این روتین پوستی و آشنایی بیشتر با محصولات هر مرحله، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می کنیم.